Kiedy zacząć wypuszczać na wybieg?

Wszelkie sprawy związane z oswajaniem naszych ogoniastych.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
xkuubi
Posty: 386
Rejestracja: wt lut 12, 2013 12:13 am
Numer GG: 28198941
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Re: Kiedy zacząć wypuszczać na wybieg?

Post autor: xkuubi »

Pozatykaj wszystkie dziury i szpary za meblami tak,aby łatwiej złapać w razie wu i puszczaj śmiało :)
Ze mną: Dexter, Leon[idas], Demon i tymczasy :)
Za tęczowym mostem: Kubuś,Pepe,Devil
[*][/size][/color]
Awatar użytkownika
Snajperka
Posty: 214
Rejestracja: wt paź 21, 2014 2:03 pm

Re: Kiedy zacząć wypuszczać na wybieg?

Post autor: Snajperka »

Ja pewnie zostanę uznana za sadystke, ale... Wypuszczam na glodniaka. Wiem ile maluchy pochłaniają karmy dziennie i wieczorem wrzucam im połowę porcji. W nocy sobie pochrupia, a rano idą na wybieg. Tam skubna sobie kilka groszkow, które zawsze im chowam, po czym wracają do klatki na syty posiłek. Teraz im specjalnie nawet nie zmniejszam porcji, bo i tak wracają, ale przez pierwszy miesiąc to była norma. Ja przynajmniej spokojnie mogłam iść dopravym :-)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Kiedy zacząć wypuszczać na wybieg?

Post autor: Paul_Julian »

Wypuszczanie na głodniaka jest najlepsze, bo wtedy jest pewność, że przyjdą. Moje maja wybieg wieczorem i potem dostają pełną porcje jedzenia.
Nawet jak gdzies czmychną i nie będą chciały wrócić - to glodne wrócą szybko skuszone czymś smacznym. A najedzone to zwieją pod szafę i pójdą spać.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Palula
Posty: 3
Rejestracja: pn sty 19, 2015 11:42 pm

Re: Kiedy zacząć wypuszczać na wybieg?

Post autor: Palula »

Łatwo nie było bo jak poleciały to zabawom nie było końca, ale wróciły na ... tuńczyka :D Ja tak czytałam, że puszczacie szczurki najpierw na biurko i one nie uciekają :D Moich nie było na nim po 2 minutach :D
Didi 8.12.2014, Lula 8.12.2014
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oswajanie”