Najpierw oswoić czy połączyć?

Wszelkie sprawy związane z oswajaniem naszych ogoniastych.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Najpierw oswoić czy połączyć?

Post autor: akzi »

ja tez w sumie nie cierpiałam jak lezałam na podłodze :) bardziej mój chłop :P
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Wampireczka Kati
Posty: 23
Rejestracja: pt wrz 07, 2012 9:35 pm

Re: Najpierw oswoić czy połączyć?

Post autor: Wampireczka Kati »

No cóż akzi, bywa. ;)
Wpadłam żeby podzielić się wrażeniami po pierwszym dniu łączenia. Więc wszystko jest poprosu bosko!!! Niuńki się w sumie polubiły. Jak pierwszy raz się widziałlly to luzik. Duduś się trochę zestresował. Night na luzaka podszedł, obwąchał wczołgał się pod Dudusia żeby go gokładnie obwąchać. Duduś troszkę ostożniejszy wąchał tylko gdy Night był tyłem. Night od Dudusia dwa razy mniejszy a żądzi. Co chile Dudusia podskubywał. Dwa razy się mocniej pobili ale obyło się bez krwi. Przed chwilą biegali po biurku bo im większy kontenerek szykowałąm teraz już w nim zgodnie siedzą i z mortkami przy kracie minki szczelają pod tytułem "Wypuść nas z tąd!!!!!! Prosimy" Na noc trafią do mniejszego kontenerka i do mojego łóżka. :) :) :)
Wampireczka Kati
Posty: 23
Rejestracja: pt wrz 07, 2012 9:35 pm

Re: Najpierw oswoić czy połączyć?

Post autor: Wampireczka Kati »

Night się zaraz przez kraty przegryzie tak chce wyjść. :) :) :)
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Najpierw oswoić czy połączyć?

Post autor: akzi »

no i tak całą noc niech sobie posiedzą i do klatki :) wieczorkiem je wypuść i już w sumie pozamiatane :)
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Wampireczka Kati
Posty: 23
Rejestracja: pt wrz 07, 2012 9:35 pm

Re: Najpierw oswoić czy połączyć?

Post autor: Wampireczka Kati »

Boże jak to łątwo poszło. Myślałąm że będzie gorzej. W nocy niuńki troszkę najpierw chałasowały a potem spały cichutko :) :) :)
Jak wrócę ze szkoły to klatkę posprzątam i wpuszczam panów, :) :) :)
Wampireczka Kati
Posty: 23
Rejestracja: pt wrz 07, 2012 9:35 pm

Re: Najpierw oswoić czy połączyć?

Post autor: Wampireczka Kati »

Pucu pucu szoru szoru i klateczka wysprzątana. Teraz szczurki siedzą i pogryzają kolbę jarzębinową.
Na razie w klatce pusto tylko jeden hamak wisi. Ale to tylko żeby teraż się nie biły. Puźniej będą miały raj. :) :) :)
Awatar użytkownika
iwciunia11
Posty: 310
Rejestracja: czw sty 26, 2012 4:04 pm

Re: Najpierw oswoić czy połączyć?

Post autor: iwciunia11 »

A ja popelnilam wlasnie ten blad, ze je rozlaczalam w czasie laczenia. Teraz bym to zrobila zupelnie inaczej. Wlozyla razem do malutkiej klateczki 20x15, maja tam spedzic razem noc, pozniej razem do transportera na spacer, zeby sie trochu postresowaly - wspolna niedola laczy. No, a przy pierwszym laczeniu to tydzien czekalam, aby razem spedzily noc. Ze wzgledu na bezpieczenstwo. W ogole bily sie bardzo, ale moze dlatego, ze Latek byl 2 miesiace sam i dosc dlugo ja dominowal. I to sklepowiec :D. Ma swoje dzikie przyzwyczajenia...
Ze mna - Pusia, Mycha i Latunio ;3
Wampireczka Kati
Posty: 23
Rejestracja: pt wrz 07, 2012 9:35 pm

Re: Najpierw oswoić czy połączyć?

Post autor: Wampireczka Kati »

Ale dobrze się skończyło :) :)
Wampireczka Kati
Posty: 23
Rejestracja: pt wrz 07, 2012 9:35 pm

Re: Najpierw oswoić czy połączyć?

Post autor: Wampireczka Kati »

Duduś mi Nighta zastraszył. Zapędził go w róg klatki i jakos tak mordką zacząl popychać. Przestał dopiero gdy Night się przewrócił na plecy to przestał. Za chwile znów chciał go popędzić ale Night stanął na tylnych łapkach i po problemie. Ale zaraz znowu to samo. Eh za wcześnie pochwaliłam :) :)
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Najpierw oswoić czy połączyć?

Post autor: akzi »

spokojnie to takie przepychanki, jest dobrze :) to mężczyźni są przecież nie bedą się non stop miziać bo nie wypada :) czasem którys bedzie pokazywał swoją "wyższość"
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Wampireczka Kati
Posty: 23
Rejestracja: pt wrz 07, 2012 9:35 pm

Re: Najpierw oswoić czy połączyć?

Post autor: Wampireczka Kati »

Wiem. Jak poprzednie szczury miałam to też tak było. W nocy grzecznie razem spali.
:) :) :) :) :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oswajanie”