nagle zrobiła się agresywna

Wszelkie sprawy związane z oswajaniem naszych ogoniastych.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
LadyKaterina
Posty: 13
Rejestracja: sob lut 22, 2014 5:36 pm

nagle zrobiła się agresywna

Post autor: LadyKaterina »

wiem, że na forum był ten temat wałkowany wiele razy, ale u mnie jest dość specyficzna sytuacja. kupiłam w zoologu dwie dziewczynki. jedna to takie żywe srebro, ciekawość wygrała nad strachem, polizała mi palce, skusiła się na smakołyk i już żyjemy sobie w całkiem niezłych stosunkach. druga dla odmiany totalny śpioch, przez dwa dni praktycznie nie wychodziła z namiotu, nawet na jedzenie nie dawała się skusić, ale pozwalała się głaskać bez problemu. aż po kilku dniach coś jej się nagle odmieniło i mnie ugryzła, jak chciałam ją pogłaskać przez pręty. od tego czasu gryzie wszystko i wszystkich. i to nie jest takie podgryzanie z ciekawości albo jak się ją gdzieś nagle pogłaska, a się nie spodziewała. ona wręcz się rzuca na wszystko, co się znajdzie w jej zasięgu, wczepia się zębami i nie chce puścić. zrobiła się zdecydowanie bardziej aktywna i ciągle zdarza jej się tak jakby rozglądać, siedzi w miejscu i powoli rusza głową na boki, nawet podczas jedzenia. nie miałam dotąd takiego przypadku, więc nie mam pojęcia co robić, a boję się wkładać rękę do klatki, bo już kilka razy pogryzła mnie do krwi. co mogę zrobić w takiej sytuacji???
z nami: Madeline i Daisy
za TM: Fernando i Maria Antonina
Awatar użytkownika
Ensui
Posty: 330
Rejestracja: śr wrz 04, 2013 9:59 pm
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: nagle zrobiła się agresywna

Post autor: Ensui »

Ciąża?
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oswajanie”