Szczurki i pies

Wszelkie sprawy związane z oswajaniem naszych ogoniastych.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
dyludulu
Posty: 5
Rejestracja: wt mar 11, 2014 8:24 pm

Szczurki i pies

Post autor: dyludulu »

Witam od wczoraj jestem posiadaczką dwóch szczurków, są one ze sklepu więc są troche bojące jednak dają się głaskać, nie gryzą wychodzą z klatki i biegają po łóżku lecz do mnie jeszcze nie przychodzą a raczej przyjdą powąchają i uciekną, no ale ja nie o tym... Mam psa, jest to młoda suczka nauczona już życia z kotami (nie mam już kotów, noo może jeden zdziczały na podwórku jest dokarmiany) Wczoraj zobaczyła pierwszy raz te maleństwa na oczy i no cóż, obwąchały się wszystkie ale ona za bardo się chyb cieszy... Klatkę z ogonkami położyłam na górnej półce w cieniu żeby się wyciszyły itp... No ale mój pies skacze na ściany, nawet chce wejść na moje piętrowe łóżko żeby się tam do nich dostać i niemiłosiernie skomle, a gdy chce w spokoju zacząć oswajać ogony to żyć mi nie daje... Mieliście też taką sytuacje? Jak przyzwyczaić psa do obecności szczurów, nie mam zamiaru ich zaprzyjaźniać tylko oswoić ze sobą jakoś żeby nie zwracały na siebie uwagi
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Szczurki i pies

Post autor: IHime »

dyludulu
Posty: 5
Rejestracja: wt mar 11, 2014 8:24 pm

Re: Szczurki i pies

Post autor: dyludulu »

Dziękuję :)
Zablokowany

Wróć do „Oswajanie”