Miły prezent od ciura! :o

Wszelkie sprawy związane z oswajaniem naszych ogoniastych.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
PruskaZaraza
Posty: 9
Rejestracja: śr kwie 15, 2015 8:26 pm
Numer GG: 33178248

Miły prezent od ciura! :o

Post autor: PruskaZaraza »

Artiś i Hipek są u mnie od piątku. Chłopaki sześcio i siedmiotygodniowi, jeden kontrastem drugiego, adoptowani, więc w miarę ufni.. ale tego się nie spodziewałam! Wypuściłam dzieciarnię na wybieg po łóżku, siadłam sobie na środku i obserwowałam towarzystwo. Artiś, którego wiecznie pełno i to wszędzie, co chwile lata do mnie, wskakuje na ramię, włazi do kaptura i biegnie dalej. Hipek, opanowany jak zwykle, zwiedza z zaangażowaniem okolicę. :D Pierwszy zainteresował się pudełkiem z wysypanym w rogu żwirkiem, które ustawiłam. Grzeczny, obwąchał i poszedł dalej. Latały tak urwisy ponad pół godziny. Spodziewałam się, że Hipek pójdzie spać, bo oczka mu się lepiły od pewnego czasu. Ułożył się w owym pudełeczku zerka sobie na mnie, podczas gdy Artiś stara się wcisnąć pod poszewkę poduszki. Ale zamiast spać panicz zaczyna zgrzytać ząbkami i, o losie, pulsuje oczkami! Nie miał czym się stresować, więc zinterpretowałam to jako objaw radości. Nie spodziewałam się zupełnie, że tak szybko któryś z chłopaków będzie w stanie tak się zrelaksować w nowym miejscu, jeszcze bliziutko mnie ;D Mam się z czego cieszyć, czy szaleję z entuzjazmem? ::)
"Raczkująca" zaszczurzona :P
Ze mną: ogonki Arystoteles i Hipokrates, psiaki Krecik i Jackie
Za TM: koszatniczka Tuptuś, koty Lucky i Adolf
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Miły prezent od ciura! :o

Post autor: yss »

Eeee, myślałam że przynajmniej kupę do zupy ci zrobił.... ;)
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
PruskaZaraza
Posty: 9
Rejestracja: śr kwie 15, 2015 8:26 pm
Numer GG: 33178248

Re: Miły prezent od ciura! :o

Post autor: PruskaZaraza »

Hah, na szczęście nie :P Bez takich psikusów póki co (póki co!) :D
"Raczkująca" zaszczurzona :P
Ze mną: ogonki Arystoteles i Hipokrates, psiaki Krecik i Jackie
Za TM: koszatniczka Tuptuś, koty Lucky i Adolf
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oswajanie”