Gryzienie przez ubrania

Wszelkie sprawy związane z oswajaniem naszych ogoniastych.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
KleoKot
Posty: 5
Rejestracja: śr lis 09, 2011 6:16 pm

Gryzienie przez ubrania

Post autor: KleoKot »

Hej,
pojawił się u mnie mały problem ze starszym z moich szczurów, Generałem Wąsaczovem. Otóż zaczął mnie gryźć, ale tylko przez ubrania. I bardziej podgryzać niż gryźć, jednak boleśnie (zrobił mi się siniak po jednym). Myślałam na początku, że to ten wiek, dojrzewa chłopak i próbuje ustalić hierarchię ze mną, ale na rękę ani ogólnie na mnie nie reaguje zupełnie żadną agresją, zachowuje się tak, jak się zachowywał - gryzie tylko w ubrania, ale zwykle łapie przy tym też mnie i "szczypie". Wydaje mi się, że innych moich ubrań, takich "luzem" nie rusza, więc to też nie powinna być kwestia materiału. Cóż to oznacza? Jak sobie z tym radzić (jeśli da się inaczej niż "uważaj i nie pozwalaj")?
Dzięki za odpowiedzi. :)
Obecnie dowodzą Generał Wąsaczov i Pułkownik Ogonkov.
Za TM Asus i HaPek.
Etche
Posty: 233
Rejestracja: czw lut 06, 2014 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gryzienie przez ubrania

Post autor: Etche »

Coz.. jeśli masz na mysli skarpetki to szczury z jakiegos powodu lubia ten smrodek :D
KleoKot
Posty: 5
Rejestracja: śr lis 09, 2011 6:16 pm

Re: Gryzienie przez ubrania

Post autor: KleoKot »

Właśnie nie. W sensie skarpetki, stopowe części rajstop - to mnie nie dziwiło. :P Ale przed chwilą próbował skubnąć mnie w spodnie w okolicach uda, a siniaka mam na boku, tam gdzie miałam koszulkę. Także to trochę inny problem. :D
Obecnie dowodzą Generał Wąsaczov i Pułkownik Ogonkov.
Za TM Asus i HaPek.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oswajanie”