Bąki :P

Sprzątanie w klatkach, obcinanie pazurów, kąpiele itp.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

RE: Bąki :P

Post autor: maua_czarna »

[quote="Truskawa"]
Otóż piesek, miniaturka "sarenki" karmiony jest różnościami z naszego stołu - chipsy, ciastka, itd, itp.
[/quote]

nie obraz sie, ale ...OMG


co do bakow- Ciri puszcza strasznie smierdzace cichacze ble:Dlazi po mnie i nagle dochodzi mnie ow smrodek..nie da sie tego nie poczuc:D
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: Bąki :P

Post autor: yss »

nie wróżę pieskowi długiego życia.

acz miałam kocicę, która generalnie żywiona była bardzo dobrze, + łapanie i zjadanie małych stworzonek :/ ale była taką fanką czipsów, że pędziła na dowolny foliowy szelest i trzeba było się z nią dzielić. albo jeść czipsy pod jej nieobecność... ale to był niezniszczalny ogromny kot, nie krucha sarenka..... zwłaszcza gratuluję ciastek. truskawa, napisz jak czuł się piesek po pierwszym wyrywaniu zębów. bo to na pewno nastąpi.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Truskawa
Posty: 6
Rejestracja: ndz cze 04, 2006 12:29 pm

RE: Bąki :P

Post autor: Truskawa »

Hm, mnie też się nie podoba to czym jest karmiony, ale wiecie, to nie mój pies ;)

Niestety, to nie jest "mała krucha sarenka - miniaturka", o ogromna, przerosnięta miniaturka, odrobinę puszysta ;)

Gdybym miała wpływ na jej karmienie, na pewno nie dostawałaby ciastek i czipsów. Zresztą ona nie jest cały czas karmiona czipsami i ciastkami, tylko raz na ruski czas, jako "przysmak" :) Chyba nie myślicie, że nie dostaje nic inne prócz ciastek.
Ostatnio zmieniony pt mar 02, 2007 1:58 pm przez Truskawa, łącznie zmieniany 1 raz.
iromek
Posty: 56
Rejestracja: czw sty 04, 2007 9:12 am

RE: Bąki :P

Post autor: iromek »

żeby nie ten dech to by człoowiek zdechł:)
Foomfela
Posty: 89
Rejestracja: sob sty 27, 2007 9:33 am

RE: Bąki :P

Post autor: Foomfela »

[quote="ironek69"]
żeby nie ten dech to by człoowiek zdechł:)
[/quote]

to samo tyczy się szczurów:) Tak więc oby żyły jak najdłużej nawet jeśli miały by nam przy tym zasmrodzić pokój:)

Najgorsze są psie i kocie bąki:) Wiem bo czasem Nuta się przewinie przez pokój i wychodzi.. Ale "zapach" pozostaje na dłuuugo dłuuugo ;)
Ze mną: Fredzio i Eddy ;) :loverat:
Alices
Posty: 293
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 3:28 pm
Lokalizacja: Szczecin

RE: Bąki :P

Post autor: Alices »

zgadzam się z Foomfela. Psie i kocie bąki są naaaajgorsze chociaż czasami jak mój pies beknie to gorzej śmierdzi xD
Nie widziałam ani nie czułam żeby coś zrobił maciuś :D Moze robi po ciuchu i jakieś takie bezzapachowe? ;D
Maciuś [*] dożył zaledwie 2 lat...
Guci[*] dożył niecałych 9 miesięcy...
Awatar użytkownika
Paweł69
Posty: 672
Rejestracja: wt gru 19, 2006 3:28 pm
Lokalizacja: Szczecin

RE: Bąki :P

Post autor: Paweł69 »

Psie bąki są straszliwe:shock:, mój pies jak sobie głośno pryknie to patrzy na nas, a w jego spojrzeniu można wyczytać: no ludzie, które to z was jest takie bezczelne?:D Jak puści cichacza to wszyscy ewakuujemy się, a on  sobie spokojnie leży i zastanawia się dlaczego zostawiliśmy go samego.:)
Szczurasów mam obecnie 16 i jeszcze nic nie słyszałem i nie wyczułem.
JESTEM KOBIETĄ :)

ZAWSZE z NAMI GUCIO,CEZAR, ŻWIRCIA,MUCHOMORCIA,NIKITA,SHILA,KRUSZYN,JUNIOR, DUDUŚ, POLDEK, JACEK, PLACEK, NEON, IGNIS [ * ]
Awatar użytkownika
olyfka
Posty: 47
Rejestracja: pt mar 23, 2007 6:15 pm
Lokalizacja: Toruń / Skierniewice

RE: Bąki :P

Post autor: olyfka »

Mój Klemens jest mistrzem w puszczaniu 'cichaczy':/ Na dodatek robi to z premedytacją, tak, żebym koniecznie poczuła - wdrapuje się na moje ramię i ... wtedy dopiero daje sobie upust ... :diabrat:
Klemens - nałogowy obgryzacz tapety (avatar)
Leon - lekki autyzm i zamiłowanie do częstych przemeblowań;)
Drops - żarłoczna albinotyczna bestyjka...
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

głupie pytanie- o bąkach:D

Post autor: nausicaa »

w związku z faktem, że szczury nie wymiotują przyszło mi do głowy pytanie, które zabrzmi dość głupio, ale naprawdę się nad nim zastanawiam...a mianowicie: czy szczury puszczają bąki ( że się tak wyrażę:P)? nigdy nie poczułam , nigdy nie słyszałam u swoich, ale może ktoś wie:D

Przeniesione i scalone. /Agata
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: głupie pytanie- o bąkach:D

Post autor: LaCoka »

Miałam kilka sytuacji z moimi ogonami, w których poczułam smrodek a ekhm dowodów rzeczowych brak, więc kto wie ;)
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: głupie pytanie- o bąkach:D

Post autor: lavena »

Jasne że puszczają. Ja też nie raz się nacięłam na tajemniczy zapaszek z klatki ;)
Awatar użytkownika
Minoo
Posty: 303
Rejestracja: sob sie 01, 2009 12:09 pm
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: głupie pytanie- o bąkach:D

Post autor: Minoo »

Puszczają. Czasem nawet całkiem poż(rz?)ądne te bączki...
Stworzenie bezszczurowe.
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: głupie pytanie- o bąkach:D

Post autor: zocha »

Oj puszczają, puszczają. U mnie to czasem nawet ciężko wytrzymać po takim bączku :D
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
Ressa
Posty: 242
Rejestracja: czw lis 20, 2008 7:53 pm
Lokalizacja: Świnoujście

Re: głupie pytanie- o bąkach:D

Post autor: Ressa »

Ja również kilka razy poczłam niezidentyfikowany zapach bez dowodów zbrodni.
A poza tym myślę że jak u każdego zwierza (przynajmniej lądowego) jest to konieczne ;P
były ze mną: Snickers, Twix, Ick, Iman, Lenek, Niebieska Świruska
jest ze mną: Benga
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: głupie pytanie- o bąkach:D

Post autor: Paul_Julian »

Ja myśle , ze to zalezy od diety ... Np. to takich gerberkach , to uuuuuuuu cięzka śmierdząca sprawa :D
Chyba każdy zwierzak puszcza baki, inaczej by ekplodował i odfrunął :D
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Higiena”