Brzydki zapach po kąpieli

Sprzątanie w klatkach, obcinanie pazurów, kąpiele itp.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

Dlaczego szczury po kąpieli śmierdzą?

Post autor: soho »

Popre "swiete" slowa Asi ;) heeh moje tez cudownie "pachna" , co dla niektorych smierdza ale na szczescie tylko dla niektorych ;) hyh , mi ten zapaszek nie przeszkadza :drunken:
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

Dlaczego szczury po kąpieli śmierdzą?

Post autor: PALATINA »

Ja kapię Henka od czasu do czasu, bo to albinos i strasznie się zasyfia. Zazwyczaj tylko szoruję ogonek, czasem tylko całego kąpie. W lecie nie suszę. zima owszem - suszareczka i czesanie szczotką do mycia rąk.

Zapach - faktycznie bardziej intensywny na mokrym szczurze, ale ja go lubie - Mokre psy tez lubię! 8)
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Dlaczego szczury po kąpieli śmierdzą?

Post autor: merch »

Mi sie tez zapach dziewczyn podoba nawet bardzo , chłopaków nieco mniej , ale ok- a w koncu co do mokrego czemu śmierdzą przeciez najcudowniejszy wełniany sweterek namoczony tez ma taki zapaszek - tochyba po prostu własciwość naturalnego zwierzecego włókna ???
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
przyjazna_maja
Posty: 48
Rejestracja: śr lis 02, 2005 5:01 pm

Dlaczego szczury po kąpieli śmierdzą?

Post autor: przyjazna_maja »

ile razy mozna szczura kapac? :?:

Dodano po 2 minutach:

ten zapaszek nie przeszkadza


mi tez nie :wink:
przepraszam...
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

Dlaczego szczury po kąpieli śmierdzą?

Post autor: Fam »

tylko jak to jest konieczne, czyli jak najrzadziej, można za to często myć go w samej wodzie

(używaj opcji szukaj)
za tęczowym mostem: Karolcia
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Dlaczego szczury po kąpieli śmierdzą?

Post autor: limba »

[quote="Fam"]można za to często myć go w samej wodzie [/quote] a po co że tak się spytam?
raz że większość ciurów nie lubi a dwa łatwo o zaziębienie..moje nie były nigdy kąpane (przynajmniej u mnie pomijam wpadanie do akwy itp) i jakoś nie zauważam takowej potrzeby..
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

Dlaczego szczury po kąpieli śmierdzą?

Post autor: Fam »

Chodzi mi o mycie brudnego ogonka, bo o ogon szczury raczej nie dbają, a nie o kąpanie, pyzatym są szczury, które uwielbiają wodę (moja do nich nie należy).
za tęczowym mostem: Karolcia
Korlis
Posty: 769
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 7:39 am

Dlaczego szczury po kąpieli śmierdzą?

Post autor: Korlis »

Kubuś i pipi bardzo lubia wode,tylko nie lubia mycia szamponem-zaczynaja pieszczeć.Troche sie z tym pogodził Kubuś ale Pipi nie daje zawygrana :wink:
Ale za to po kąpieli pachną jak kwiatuszki :oops:
:P
AddMaster
Posty: 145
Rejestracja: wt sie 31, 2004 12:56 am

Dlaczego szczury po kąpieli śmierdzą?

Post autor: AddMaster »

Ja szczurów nie kąpie, same doskonale się myją... raz czy dwa pozwoliłem sie pochlapać Lancii w miseczce, bo ona jako jedyna nie boi sie wody :)

co do smrodu, ja tam lubie zapach świerzego szczura o poranku :)
Darioslawa
Posty: 29
Rejestracja: czw gru 22, 2005 8:40 pm

Dlaczego szczury po kąpieli śmierdzą?

Post autor: Darioslawa »

przecież większośc zwierząt po kompieli śmierdzi i nic na to sie nie da zaradzić ;) Ale po co je kąpać spoko one i tak są czyste bo same dają sobie rade ? rozumiem jak wpadnie ci w błoto to wykąp, ale w domowych warunkach nie ma potrzeby :P
Stefan jest gangsterem.
CREATIVE
Posty: 58
Rejestracja: ndz sty 01, 2006 6:11 pm

Dlaczego szczury po kąpieli śmierdzą?

Post autor: CREATIVE »

To ja MaTa dawno mnie nie bylo ale co tam .... ja sciolki nie kupuje tylko swirek wiem dlaczego smierdza po wykompaniu poniewaz u mnie jest inna woda znaczy z innego zrodla biore wodo co w bloku ! wymieniam i czesto znaczy teraz ta byly ostatnio zaniedbane bo niemaialm czasu im sprzatac bo nauki bylo duzo i tam takie zeczy przeprowadzka.. ale juz nadrobilam wiec jak maja brudno to sprzatam zwiek uzywam z firmy natural czy jakos tak niewiem bym musiala sprawdzic ;/

Dodano po 3 minutach:

Ja nie kompie szczurow bez powodu bo wiem ze niepowinno sie ich zmuszac i mieczyc ale w tedy smierdzialy przed kompiela znaczy nie tak mocno ale jak sie je powonchalo to bylo czuc leki nieprzyjemny zapaszek.
Heresy
Posty: 340
Rejestracja: sob lis 13, 2004 10:21 pm
Kontakt:

Dlaczego szczury po kąpieli śmierdzą?

Post autor: Heresy »

A mi zawsze zapach mokrego szczura przypominal zapach pizma i uwazam ze jest to dosc przyjemny zapach :)
Kończy się jedno zaczyna drugie, nie ma juz nic co by mnie cieszyło....
CREATIVE
Posty: 58
Rejestracja: ndz sty 01, 2006 6:11 pm

Dlaczego szczury po kąpieli śmierdzą?

Post autor: CREATIVE »

"Pizma" ? Eee....nieslyszalam jeszcze o tym .... Ja juz niepamietam jak smierdzialy ale wiem ze to niebyl przyjemny zapach...! :) No ale teraz nie kompie ich bo moim zdaniem mocno nie smierdza juz teraz musze wyczyscic im ogonki bo som poprudzone od ziemi :D Tylko niewiem dokladnie czym bo mydle raczej nie bo moze podraznic chyba ze szarym :/ Bo wodom prubowalam i nic z tego :/ Ale jak poszukam na forum lub w necie to pewnie bedzie :)
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Dlaczego szczury po kąpieli śmierdzą?

Post autor: Ania »

Potwierdzam - dla mnie zapach mokrych szczurów ma również zapach piżma - a najlepiej pachą suche samiczki - kredkami woskowymi :D
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
CREATIVE
Posty: 58
Rejestracja: ndz sty 01, 2006 6:11 pm

Dlaczego szczury po kąpieli śmierdzą?

Post autor: CREATIVE »

Ania ty to masz poruwnania :D ha ha ha :D
[quote="Ania"]kredkami woskowymi [/quote] <-- DOBRE :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Higiena”