ŁÓDŹ - Błagam o pomoc

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

travis91
Posty: 11
Rejestracja: ndz lip 27, 2014 7:52 pm

ŁÓDŹ - Błagam o pomoc

Post autor: travis91 »

Mam 14 małych, tygodniowych szczurków. Nie mam możliwości ani warunków dalej ich trzymać. Czy w Łodzi, bądź okolicach jest ktoś, kto byłby wstanie zająć się całością albo częścią z nich? Ja wiem, że do miesiąca oseski powinny być przy matce, ale nie mam możliwości aby im to zapewnić. Jeżeli nie znajdę im domu/domów zastępczych w ciągu kilku najbliższych dni, będę zmuszony je uśpić. Nie chce tego robić, bo są zdrowe (przynajmniej do tej pory żadnych objawów chorób nie zauważyłem - wyjątkiem są dwa szczurki - jednemu uschnęła końcówka ogonka, a drugiemu jedna ze szczurzyc całkowicie go odgryzła.) Może ktoś byłby wstanie się nimi zaopiekować i dać im dom. Może w Łodzi lub okolicach ktoś prowadzi jakąś hodowle szczurów które mogłyby przyjąć szczurki. Dziś już dzwoniłem do jednego z gabinetów weterynaryjnych pytać się, czy była by możliwość uśpienia miotu - powiedzieli, że tak. Ale potem się popłakałem, bo czemu mam zabijać niewinne stworzenia.
Jeżeli ktoś z Was byłby wstanie mi pomóc i uratować chociaż część z osesków, będę dozgonnie wdzięczny. Jeżeli cokolwiek będziecie wiedzieli, piszcie na PRIV, gg: 7075808 bądź sms/tel 790377977
Awatar użytkownika
Eliskaa
Posty: 25
Rejestracja: czw mar 27, 2014 1:12 pm
Numer GG: 6355171
Lokalizacja: Łódź

Re: ŁÓDŹ - Błagam o pomoc

Post autor: Eliskaa »

Uważam że powinieneś trzymać je do tego 4tygodnia, bo nawet jak ktoś weźme tego oseska, to co ma z nim zrobić? Przecież osesek żywi się mlekiem matki. Szanse że osesek karmiony przez człowieka przeżyje są bardzo małe ; /
Kolo i Chilli. - Od dnia 13.03.1014
Chilli (*)

Kakauko i Satynek - Od dnia 27.04.2016
Awatar użytkownika
sciurus vulgaris
Posty: 672
Rejestracja: czw maja 23, 2013 1:39 pm

Re: ŁÓDŹ - Błagam o pomoc

Post autor: sciurus vulgaris »

Jestem w stanie pomóc ale tylko z matką.
Starsza Pani
Posty: 379
Rejestracja: pn gru 01, 2008 11:25 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: ŁÓDŹ - Błagam o pomoc

Post autor: Starsza Pani »

Można ewentualnie załatwić mamkę od Kafara (mieszka pod Łodzią, więc niedaleko).
Awatar użytkownika
sciurus vulgaris
Posty: 672
Rejestracja: czw maja 23, 2013 1:39 pm

Re: ŁÓDŹ - Błagam o pomoc

Post autor: sciurus vulgaris »

Mamka z tego co mi wiadomo już jest, jest też osoba która szczury odbierze.
Starsza Pani
Posty: 379
Rejestracja: pn gru 01, 2008 11:25 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: ŁÓDŹ - Błagam o pomoc

Post autor: Starsza Pani »

;D Super.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”