klatka wolier!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Rajta1
Posty: 6
Rejestracja: czw lis 20, 2014 1:58 pm

klatka wolier!

Post autor: Rajta1 »

Witam
Ostatnio na urodziny dostałam klatkę dla moich szczurasków. Klatka była zrobiona przez mojego chłopaka własnoręcznie a mebelki szyte przez moją mamę ;) Oczywiście jest trochę niedociągnięć takich jak drewniane półki ale kupiłam certę i ładnie je "ozdobiłam" i sprawdza się to świetnie :) ogólnie klatka sprawdza się super.
Ale mam inne pytanie :)
Czy gdybym chciała takową klatkę sprzedać z wyposażeniem itp (94cmx89cmx50cm) to czy byliby chętni ? :) i jaką rozsądną cenę za taką klatkę mogłabym podac ?
Rajta1
Posty: 6
Rejestracja: czw lis 20, 2014 1:58 pm

Re: klatka wolier!

Post autor: Rajta1 »

oj a tu zdjęcie :D

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
fidusiowa
Posty: 608
Rejestracja: śr lis 28, 2012 10:07 pm
Lokalizacja: Biała Piska

Re: klatka wolier!

Post autor: fidusiowa »

świetna jest :)
Za TM: Bazylek, Chrupcio, Franuś, Albercik, Krakersik [*][/b][/color]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38825
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: klatka wolier!

Post autor: noovaa »

Klatka jest ładna, ale niefunkcjonalna. Drewno z czasem przestanie być ładne, będzie chłonąć zapachy, a sama klatka ma kiepską jak dla szczurów wentylacje ( jedna ściana to za mało ). Poza tym, już sobie wyobrażam połowę ściółki poza klatką po 15 minutach zabawy ;]

Sama siatka wydaje mi się łatwa do przegryzienia.

Jeśli o mnie chodzi, nie kupiłabym takiej.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: klatka wolier!

Post autor: yss »

noovaa ze ściółką jest taka sama historia przy wolierach, jak mi się zdaje, też są płytkie i ludzie często używają tam kuwet narożnych.
Ale ogólnie to owszem, nawet nie drewno tylko wiórówka, zacznie puchnąć i chłonąć smrodek - niestety. Na jakiś czas fajnie, zwłaszcza jak szczury nie leją byle gdzie.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: klatka wolier!

Post autor: noovaa »

yss, zależy. Tridoor ma dość głęboką kuwetę ( dlatego go wybrałam ), a na kuwetę dodatkową "ramę" którą niestety połamałam. Póki było kompletne, nie było bata by się coś wysypało :P
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”