[Katowice i okolice do 50km] Oddam dwa roczne szczurki

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

koe1
Posty: 6
Rejestracja: czw lis 21, 2013 8:00 pm

[Katowice i okolice do 50km] Oddam dwa roczne szczurki

Post autor: koe1 »

Kochani,

staję przed trudną decyzją. Chciałabym prosić aby ktoś o dobrym sercu zajął się moimi szczurkami - Mentosem - kapturek, kastrat i Fionką - kremowy dumbo. Powodem dla którego jestem zmuszona je oddać jest postępująca u mnie alergia z narastającą z dnia na dzień astmą.
Szczurki oddaję bezpłatnie razem z dużą klatką (kupioną 3 miesiące temu), domkiem, akcesoriami podwieszanymi, miseczkami, poidłem oraz zapasem suchego jedzenia i przysmaków.
Możliwość dowozu zwierzątek.
Książeczki zdrowia z aktualnymi przeglądami zdrowia.
Z góry informuję, że chciałabym raz na jakiś czas prosić o przesłanie zdjęć maluchów, abym mogła cieszyć się nimi na odległość.

Justyna
koe1
Posty: 6
Rejestracja: czw lis 21, 2013 8:00 pm

Re: [Katowice i okolice do 50km] Oddam dwa roczne szczurki

Post autor: koe1 »

Jeszcze raz zwracam się do wszystkich z prośbą. Jeśli znacie kogoś kto byłby w stanie przygarnąć moich maluchów, proszę o informację.
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [Katowice i okolice do 50km] Oddam dwa roczne szczurki

Post autor: smeg »

Dodaj zdjęcia szczurków, jakiś opis ich charakterków - dzięki temu być może szybciej chwycą kogoś za serce ;) Wrzuć też ogłoszenie na http://forum.szczury.biz i na https://www.facebook.com/SzczurzeAdopcje?fref=ts
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: [Katowice i okolice do 50km] Oddam dwa roczne szczurki

Post autor: Rajuna »

Hej,
jeśli sytuacja jest pilna, to mogę przygarnąć dzieciaki na tymczas - u mnie z całego wielkiego stada została jedna staruszka z nieoperacyjnym guzem :( Nie zamierzam mieć więcej szczurków, ale miejsce w klatce jest, a Ciebie by nie męczyła alergia, mogłyby u mnie poczekać na stały dom. Mieszkam w Tychach i możliwe, że w sobotę będę w Katowicach.
Pozdrawiam,
R.
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
Awatar użytkownika
diana24
Posty: 816
Rejestracja: wt maja 11, 2010 4:07 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: [Katowice i okolice do 50km] Oddam dwa roczne szczurki

Post autor: diana24 »

Napisałam na maila podanego na alloszczurze :)
Z nami : Kreska, Tosia (http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=41343)
Przetransportowane: 8 przystojniaków i 8 samiczek
Za TM [*][/b]: Lucy, Hera, Topej, Fiona, Całka, Aria, Albert, Iskierka, Gabi, Safi, Plamka
koe1
Posty: 6
Rejestracja: czw lis 21, 2013 8:00 pm

Re: [Katowice i okolice do 50km] Oddam dwa roczne szczurki

Post autor: koe1 »

Kochani,

Dziękuję bardzo za duży odzew w sprawie ogłoszenia. Fiona i Mentos znaleźli już dom u bliskiej mi osoby, dzięki czemu mam z nimi cały czas kontakt, na czym mi zależało.

Pozdrawiam serdecznie,
Justyna
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”