[LUBLIN] polecani i niepolecani (temat zbiorczy)

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
fela
Posty: 11
Rejestracja: ndz mar 02, 2014 9:14 pm

Re: [LUBLIN] polecani i niepolecani (temat zbiorczy)

Post autor: fela »

A czy ktoś zna pana Tomasza Wielgusa z lecznicy ChironWet na Szmaragdowej?
Steorra
Posty: 3
Rejestracja: śr sty 22, 2014 2:35 am
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: [LUBLIN] polecani i niepolecani (temat zbiorczy)

Post autor: Steorra »

Jak ma się teraz sytuacja z dr Ziętkiem? Może ktoś był ostatnio?

Nie chciałabym stresować mojego Homera, bo i tak jest już wystarczającą zmęczony, a mieszkam blisko (jakieś trzysta metrów od UP) i bardzo by mi to pasowało.
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Re: [LUBLIN] polecani i niepolecani (temat zbiorczy)

Post autor: krwiopij »

A jak ma być? :P Doktor Ziętek wciąż tam pracuje, wciąż przyjmuje, wciąż zajmuje się gryzoniami. Zapraszamy. ;) Generalnie jest codziennie od rana do 14, ale bezpiecznej zadzwonić i zapytać, bo czasem zdarzają się wyjazdy terenowe, a czasem ma dyżur do 20, czy nawet całonocny.
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
kiara86
Posty: 3
Rejestracja: czw lis 01, 2012 1:35 pm
Lokalizacja: woj.Lubelskie

Re: [LUBLIN] polecani i niepolecani (temat zbiorczy)

Post autor: kiara86 »

Ja nie polecam dr Orzelskiego z REX'a. poszłam z przeziębionym szczurkiem, który poza brakiem apetytu i spowodowanym tym wychudzeniem trzymał się nieźle, a wróciłam z martwym :( zmarł 5 minut po wizycie więc ewidentnie coś poszło nie tak.

Zapłaciłam 60 zł otrzymałam zwrot w postaci 20 zł. Generalnie pieniądze nie maja w tej sytuacji żadnego znaczenia, ale te dwie dychy to jak "policzek".

A jeśli chodzi o dr Ziętka to jak najbardziej polecam. Mam tylko dobre doświadczenia. Miły i delikatny dla szczurków.
zuzamaj
Posty: 2
Rejestracja: pt cze 20, 2014 12:56 pm

Re: [LUBLIN] polecani i niepolecani (temat zbiorczy)

Post autor: zuzamaj »

Dr. Kolman z Radzikowa. Pojechałam do niej do Kołobrzegu na obcięcie pazurków i ta kobieta nawet nie wiedziała jak się zabrac za mojego Pepusia. Zapłaciłam za wizytę ale pazurków mu nawet nie obcięła bo stwierdziła, że nie potrafi. Popsikała go jedynie jakimś środkiem na pchły. Więc, serdecznie nie polecam.
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Re: [LUBLIN] polecani i niepolecani (temat zbiorczy)

Post autor: krwiopij »

kiara86 pisze:Ja nie polecam dr Orzelskiego z REX'a. poszłam z przeziębionym szczurkiem, który poza brakiem apetytu i spowodowanym tym wychudzeniem trzymał się nieźle, a wróciłam z martwym :(
Obawiam się, że jeśli szczurek był wychudzony, choroba musiała być znacznie poważniejsza niż zwykłe "przeziębienie". Stres związany z wizytą też na pewno nie pomógł maluchowi. Wina lekarza nie jest tu tak jednoznaczna. To bardzo smutna historia, współczuję. :(
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Sharan
Posty: 28
Rejestracja: śr lip 16, 2014 8:28 pm
Numer GG: 2244673
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: [LUBLIN] polecani i niepolecani (temat zbiorczy)

Post autor: Sharan »

Ja ze swojej strony może odświeżę temat z lecznicą przy ul. Lwowskiej 4.

Chodzę do pana Skrzypca z ciurem (już kolejnym) i powiem szczerze, że nie jest on jakiś straszny, miejsce ma plusy i ma minusy.

Co do szczurzej anatomii - jestem skłonna zgodzić się z przedmówcą, pan nie do końca się w niej orientuje i akurat w moim przypadku nie wykrył choroby serca u zwierzątka, skupiając się na chorych płucach. Przeczytawszy wcześniejszy post tutaj trochę sie wystraszyłam, wypytałam jakie leki i ile szczur dostał, po czym wybrałam się do dr. Ziętka.
Leki obydwa, jak i dawki były dobrane dobrze, więc o to nie martwiłabym się aż tak. Witaminy też zalecił prawidłowo.

Jeśli ktoś poszukuje specjalisty - dalej zdecydowanie polecam dr. Ziętka, zwłaszcza, że mają tam niesamowicie specjalistyczny sprzęt (Dyziak miał wczoraj robione USG serduszka przez kardiologa, pierwszy szczur tak sprawdzony u nich :P A jak mu się podobało, po brzuszku go głaskali przyrządem :P ) i cały sztab ludzi o różnych specjalnościach praktycznie pod ręką. Niemniej jednak gabinet na Lwowskiej nie jest takim strasznym "ciemnogrodem" i w razie czego zawsze jest jakąś alternatywą. Podstawową pomoc jest w stanie zapewnić, przynajmniej w zakresie dolegliwości układu oddechowego, a ceny są bardzo przystępne, za jeden zastrzyk płacę 5zł.
Ze mną: Dyzio (standard english irish/irish) & Zyzio (standard champagne/white husky)

Za Tęczowym Mostem:
Kacperek, Dyzio, Dyzio2, Dyzio3
Lassemista
Posty: 87
Rejestracja: wt kwie 13, 2010 8:34 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Lublin

Re: [LUBLIN] polecani i niepolecani (temat zbiorczy)

Post autor: Lassemista »

Odrobaczałam dziś szczura w Rexie na Balladyny i bardzo polecam. Miła pani weterynarz (sama zaszczurzona), profesjonalnie. :)
Ze mną: Elmo, Hoban!
W krainie wiecznych łowów: Gloria, Tinwe, Nimloth, Embla, Diuna, Cudo, Definicja, Ynk, Tam Lin.
szynszylek1990
Posty: 6
Rejestracja: pt maja 22, 2015 11:52 am

Re: [LUBLIN] polecani i niepolecani (temat zbiorczy)

Post autor: szynszylek1990 »

Z serii polecam, dorzucam przychodnię dla zwierząt z Tymiankowej 7 https://przychodnia-dla-zwierzat.pl/. Z tego co widzę to jedna z lepszych w mieście. Leczą zwierzaka jak już trzeba to kompleksowo. Można zawsze liczyć na poradę. Mi się tam podoba i Mikiemu jak zauważyłem też ;)
Sharan
Posty: 28
Rejestracja: śr lip 16, 2014 8:28 pm
Numer GG: 2244673
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: [LUBLIN] polecani i niepolecani (temat zbiorczy)

Post autor: Sharan »

Dorzucam się do pozytywnych opinii "Rexa" na balladyny 4 :) Przychodnia polecona przez dr. Ziętka. Dzisiaj kastrowałam u pani R. dwóch panów, bardzo profesjonalna opieka, indywidualne podejście, każdy myszak potraktowany delikatnie, możliwość częstych konsultacji w razie problemów lub pytań, nietrudny kontakt. Obydwa ciury dostały leki do domu z dokładną instrukcją co i jak podawać. Myszaki już po kilku godzinach czują się dobrze i śmigają prawie jak nowe (tylko nieco pijane po narkozie wziewnej i lżejsze o klejnoty rodowe :P ).
Szczerze polecam :)
Ze mną: Dyzio (standard english irish/irish) & Zyzio (standard champagne/white husky)

Za Tęczowym Mostem:
Kacperek, Dyzio, Dyzio2, Dyzio3
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”