Dziwne lęki i brak apetytu

Wszystko o zachowaniu i nawykach naszych milusińskich - obserwacje i porady.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
draakhul
Posty: 241
Rejestracja: czw lut 28, 2013 2:43 pm
Numer GG: 4975020
Lokalizacja: Białystok

Dziwne lęki i brak apetytu

Post autor: draakhul »

Chodzi o moją Morganę, która ma dwa lata. Od pewnego czasu straciła apetyt, nie chce jeść szczurzego jedzenia. Podkarmiam ją gerberami i tego typu rzeczami, bo chyba by się zagłodziła. Druga sprawa to dziwne zachowanie, jakby bała się czegoś w klatce. Zawsze była spokojna, a teraz najchętniej wyłazi na "dach" i tam siedzi. Czasem wygląda to tak, jakby próbowała uciec i gdy podchodzę, to aż na mnie wskakuje. Często sika i robi kupy gdzie popadnie, tak jak na początku pobytu u mnie, gdy się wszystkiego bała.
Druga sprawa to kwestie zdrowotne. Wet wykrył u niej nieprawidłową prace serca, dostała na to Prilium i Karsivan. Dość ciężko oddycha. Wysnułem taką teorię, że z powodu tych problemów momentami brakuje jej powietrza i zaczyna panikować - czy to ma sens? I czy tłumaczyłoby to brak apetytu?
Nasz temat
W sercu na zawsze: Czarna, Neska, Szara, Morgana, Mysza, Iskra, Amber, Matt, Inka, Kreska, Frania
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Dziwne lęki i brak apetytu

Post autor: noovaa »

Tak, choroba serca tłumaczy wszystko. Warto zapytać weta o coś dodatkowo na duszności, pomagającego objawowo.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
draakhul
Posty: 241
Rejestracja: czw lut 28, 2013 2:43 pm
Numer GG: 4975020
Lokalizacja: Białystok

Re: Dziwne lęki i brak apetytu

Post autor: draakhul »

Dziękuję.
Nasz temat
W sercu na zawsze: Czarna, Neska, Szara, Morgana, Mysza, Iskra, Amber, Matt, Inka, Kreska, Frania
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Dziwne lęki i brak apetytu

Post autor: noovaa »

I jak nie chce suchego jeść, trzeba pilnować by ząbki nie przerosły.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
draakhul
Posty: 241
Rejestracja: czw lut 28, 2013 2:43 pm
Numer GG: 4975020
Lokalizacja: Białystok

Re: Dziwne lęki i brak apetytu

Post autor: draakhul »

Od czasu do czasu zje taką twardą kostkę - ciasteczko, więc coś tam chrupie. Zobaczymy co będzie.
Nasz temat
W sercu na zawsze: Czarna, Neska, Szara, Morgana, Mysza, Iskra, Amber, Matt, Inka, Kreska, Frania
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zachowania i nawyki”