Majaki Nocne - doszczurzenie ekstremalne

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Duana
Posty: 121
Rejestracja: sob maja 02, 2015 8:16 am

Re: Majaki Nocne - doszczurzenie!

Post autor: Duana »

IHime dobrze czytać, że się u Was układa. :D

Widziałam w adopcyjnym wątku, że będziesz chłopaków kastrować? Biedni, nie wiedzą co ich czeka >:D
Szczury zza Odry: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=46541 czyli poznajcie moje niemieckie stadko!
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Majaki Nocne - doszczurzenie!

Post autor: Malachit »

Łahahah, gratuluję nowej klatki i nowych lokatorów - widzę, że Idze udało się już drugiemu modowi przekabacić szczury, u mnie jest od niej Frytek ;D
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Majaki Nocne - doszczurzenie!

Post autor: unipaks »

I ja gratuluję! Wrzuć fotki, jak już jakieś będą :)
W niedzielę nie udało mi się wysłać sms-a z imieninowo - urodzinowymi życzeniami, więc choć po czasie, ale szczerze i z serca składam - sto lat, i gratuluję obrony! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Majaki Nocne - doszczurzenie!

Post autor: ol. »

No właśnie, prosimy o nowe pyszczki i z powrotem zgrabne ciałka :)
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne - doszczurzenie!

Post autor: IHime »

Proszę bardzo, nowe pyszczki. Roboczo nazywają się Sherman i Jordan, ale myślimy nad "domowymi" imionami. Na razie mam pustkę w głowie. Trochę na wariata, chłopcy już tydzień temu stracili jajka. Dzisiaj pozwoliłam im poznać stadko. Było trochę tarmoszenia i latającego futra, ale chłopcy... najbardziej bili się między sobą.
ObrazekNew ratties by Ivy Mae, on Flickr
ObrazekNew ratties by Ivy Mae, on Flickr
ObrazekNew ratties by Ivy Mae, on Flickr
ObrazekNew ratties by Ivy Mae, on Flickr
Chłopcy są bardzo kochani, łagodni i delikatni, chociaż jeszcze mi w 100% nie ufają. Huskuś jest bardzo aktywny, wszędzie pierwszy, jest też odważniejszy. Kapturek jest dość nieśmiały.
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Majaki Nocne - doszczurzenie!

Post autor: unipaks »

Cudni! Wyczochraj ode mnie :-*
Zdjęcia jakie piękne...
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Majaki Nocne - doszczurzenie!

Post autor: ol. »

To jak fotorelacja z ringu bokserskiego :D
Ale faktycznie piękne - pyszczki i zdjęcia :)
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne - doszczurzenie!

Post autor: IHime »

Chłopcy dostali nowe imiona. Ponieważ ja miałam blokadę twórczą, wykazał się Pan Mąż. Kapturek został Patem, a huskuś Matem. To z ulubionej bajki Pana Męża "Sąsiedzi". W sumie, niech mu będzie, bo od razu imiona zdrobniłam i mi się spodobały. Jest więc Patuś i Majcik (tak samo mówiłam do Marcinka, a Mat bardzo mi go przypomina).
Łączenie idzie mozolnie. Tzn. chłopcy są bardzo delikatni, ale też spięci i zestresowani, Groszek z Blutkiem za każdym razem na neutralu raz im wyrwą kudły i dają spokój, baby po pierwszym spotkaniu odpuściły. Na razie spotkali się dopiero dwa razy.
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne - doszczurzenie!

Post autor: Megi_82 »

No i jak tam idzie łączenie? :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne - doszczurzenie do kwadratu

Post autor: IHime »

Łączenie zawieszone. Po pierwsze dlatego, że Groszek i Blu są chorzy. Blu zaczął w niedzielę, Groszek dziś rano. Mają objawy zatrucia, ale nie mam pojęcia czym by mogli się struć. Wetka też w kropce. Strasznie się o nich martwię. Pocieszające, że Bluś chyba już czuje się lepiej. Za to Groś ma kryzys, nawet leków nie chce zjeść.
Drugi powód jest przyjemniejszy: znowu się doszczurzyliśmy. Przyjechali dwaj mali panowie od Dulcissimy. Przekupiła mnie truskawkami z bitą śmietaną. ;D
Także, od dzisiaj Pat i Mat łączą się z nowymi maluchami i przez dwa miesiące będziemy mieć dwa stada, aż młodych będzie można wykastrować. Starsi chłopcy po jednym razie, dla porządku, przewrócili maluchy i odpuścili. Byli chwilę w wannie, małej klatce, a potem zabrałam zgraję na spacer w transporterku. Maluszki jeszcze zestresowane, ale to jedno z najspokojniejszych naszych łączeń.
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne - doszczurzenie do kwadratu

Post autor: IHime »

Bluś wyzdrowiał szybciutko, w ciągu jednego dnia. O Groszka walczymy... teraz ma objawy ze strony układu oddechowego, jest bardzo słaby... Prosimy o kciuki!

Nowych chłopców połączyłam na razie w jedno stadko - zupełnie bezboleśnie.
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Majaki Nocne - doszczurzenie do kwadratu

Post autor: valhalla »

Groszku walcz!
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne - doszczurzenie do kwadratu

Post autor: IHime »

Groszek jest w klinice pod tlenem.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Majaki Nocne - doszczurzenie do kwadratu

Post autor: Paul_Julian »

Grosiu ! Nie daj się !!
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Majaki Nocne - doszczurzenie do kwadratu

Post autor: ol. »

Moc ciepłych myśli dla Groszka
Niech będzie dobrze !
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”