Króliczka szuka dobrego domu [ŁÓDŹ]

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
MissAlice
Posty: 109
Rejestracja: wt wrz 10, 2013 9:43 am
Lokalizacja: Katowice/Łódź
Kontakt:

Króliczka szuka dobrego domu [ŁÓDŹ]

Post autor: MissAlice »

Szukam dobrego, kochającego domu dla mojej króliczki Acid Bunny.

1. Liczba królików do oddania: 1

2. Płeć: Samiczka

3. Wiek: ok. 1 roku

4. Miasto: Łódź

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: Pabianice, Zgierz, ewentualnie Warszawa, Katowice albo Kraków po wcześniejszym dogadaniu się.

6. Choroby, które królik przechodzi/przechodził: Króliczka ma niewielką wadę zgryzu, przechodziła świerzb.

7. Charakter, usposobienie królika: wesoła, charakterna, strachliwa, bardzo ciekawska, uwielbia się wspinać, przywiązana do człowieka, lubi przestawiać rzeczy i porządkować dom (niekoniecznie zgodnie z wolą opiekuna)

8. Stosunek królika do człowieka: bardzo lubi bawić się z człowiekiem (na swoich zasadach), czasem podgryza w stopy, uwielbia być głaskana nawet godzinami :)

9. Stosunek do innych zwierząt: Acid miała jedynie krótki kontakt ze szczurami oraz kotami, ale nie zauważyłam z jej strony żadnej agresji. Kotów trochę się boi. Nigdy nie miała kontaktu z innymi królikami.

10. Powód oddania: coraz większa alergia na jej sierść i siano. Przeradza mi się to w astmę, więc żeby nie skończyło się to również oddaniem szczurów, muszę ją oddać :'(

11. Dodatkowe akcesoria do oddania razem z królikiem: mogę również oddać klatkę z wyposażeniem i jej ulubionymi hamaczkami, oraz całym jedzeniem jakie dla niej mam.

12. Wymagania wobec przyszłego właściciela *: posiadanie królika lub doświadczenie w opiekowaniu się nimi, zgoda na wizytę przedadopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej, polecany weterynarz i oczywiście miłość w stosunku do zwierzaka :)

13. Zdjęcia królika: zdjęcia królika post niżej :D

14. Kontakt: PW, 535813536 lub 505324524, m.garncarz@poczta.onet.pl

15. Kilka słów o króliku: Acid Bunny jest wysterylizowana i zaszczepiona. Najbardziej lubi sianko PEPE (każdym innym gardzi). MA dziwne uszka - zazwyczaj są oklapnięte jak u baranka, ale czasem są jak u zwykłej miniaturki, nie jest to związane z żadną chorobą. Imię Acid Bunny jest od nazwy gry o szalonym króliku walczącym z narkotykami xD
Ze mną i Kumą-chan: Touruś, Ząbek, Anaz, Jonasz, Kami, Don oraz króliczyca Acid Bunny
W Szczurzym Raju: Maguś
Hamaczki
Awatar użytkownika
MissAlice
Posty: 109
Rejestracja: wt wrz 10, 2013 9:43 am
Lokalizacja: Katowice/Łódź
Kontakt:

Re: Króliczka szuka dobrego domu [ŁÓDŹ]

Post autor: MissAlice »

Zdjęcia królika:
1. Jej aktualne zdjęcia:
Obrazek
chwile przed głaskaniem
Obrazek
chwilę po głaskaniu :)

2. Zdjęcia z młodości:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Więcej zdjęć mogę wysłać na maila, PW
Ze mną i Kumą-chan: Touruś, Ząbek, Anaz, Jonasz, Kami, Don oraz króliczyca Acid Bunny
W Szczurzym Raju: Maguś
Hamaczki
Awatar użytkownika
MissAlice
Posty: 109
Rejestracja: wt wrz 10, 2013 9:43 am
Lokalizacja: Katowice/Łódź
Kontakt:

Re: Króliczka szuka dobrego domu [ŁÓDŹ]

Post autor: MissAlice »

Ze mną i Kumą-chan: Touruś, Ząbek, Anaz, Jonasz, Kami, Don oraz króliczyca Acid Bunny
W Szczurzym Raju: Maguś
Hamaczki
Awatar użytkownika
MissAlice
Posty: 109
Rejestracja: wt wrz 10, 2013 9:43 am
Lokalizacja: Katowice/Łódź
Kontakt:

Re: Króliczka szuka dobrego domu [ŁÓDŹ]

Post autor: MissAlice »

hop, hop. Królik wciąż czeka na dobry dom :)
Ze mną i Kumą-chan: Touruś, Ząbek, Anaz, Jonasz, Kami, Don oraz króliczyca Acid Bunny
W Szczurzym Raju: Maguś
Hamaczki
Awatar użytkownika
MissAlice
Posty: 109
Rejestracja: wt wrz 10, 2013 9:43 am
Lokalizacja: Katowice/Łódź
Kontakt:

Re: Króliczka szuka dobrego domu [ŁÓDŹ]

Post autor: MissAlice »

Królik czeka na domek, choćby tymczasowy.
Ze mną i Kumą-chan: Touruś, Ząbek, Anaz, Jonasz, Kami, Don oraz króliczyca Acid Bunny
W Szczurzym Raju: Maguś
Hamaczki
Awatar użytkownika
MissAlice
Posty: 109
Rejestracja: wt wrz 10, 2013 9:43 am
Lokalizacja: Katowice/Łódź
Kontakt:

Re: Króliczka szuka dobrego domu [ŁÓDŹ]

Post autor: MissAlice »

Temat do zamknięcia - królik już w nowym domku.
Ze mną i Kumą-chan: Touruś, Ząbek, Anaz, Jonasz, Kami, Don oraz króliczyca Acid Bunny
W Szczurzym Raju: Maguś
Hamaczki
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”