Trójmiasto kotka PILNE

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

cane
Posty: 418
Rejestracja: pt maja 29, 2015 4:43 pm

Trójmiasto kotka PILNE

Post autor: cane »

Właśnie Córa przyniosła mi do domu kotkę [bura, z paroma rudymi maźnięciami - a więc szylkrecik ;) ]. Nie wiem w jakim wieku jest maleńka, ale na 100% nie będzie miała więcej jak 2 miesiące.
Mała jest w zadziwiająco dobrym stanie, wypatrzyłam u niej tylko świerzba w uszach. W związku z tym zależy mi, żeby mała nie trafiła do schroniska - nie czarujmy się, dla takiego malucha to może być wyrok :( .

Niestety, absolutnie nie mam warunków, żeby maleńka mogła u mnie zostać. Znalazłam dla niej DT, ale dopiero po 20 sierpnia. Pilnie potrzebuję kogoś kto przygarnąłby maleńką do tego czasu. Znalazłam również fundację, która może wspomóc DT finansowo.

Zdjęć niestety nie posiadam. Nie jestem również w stanie gwarantować, że jednak nie przekonam reszty domowników na choćby parodniowe DT i maleńka nie znajdzie się w schronisku :| .

O zachowaniu maleńkiej zbyt dużo nie powiem, bo z emocji padła mi na rękach w ciągu 5 minut. Psa bała się umiarkowanie - najpierw nasyczała, później stwierdziła że jednak się zdrzemnie.

W efekcie mam teraz w 1 pokoju szczury, kota i psa . Co gorsza ze względu na ciążę już własnymi zwierzakami ciężko mi się zająć, a co dopiero nadprogramowym kotem :|

Kontakt: 730-312-088
cane
Posty: 418
Rejestracja: pt maja 29, 2015 4:43 pm

Re: Trójmiasto kotka PILNE

Post autor: cane »

Uff DT znalezione...

Co oczywiście nie zmienia faktu, że maleńka domu szuka. Jakby ktoś chciał małego tygryska [z charakteru to chyba bengalski, mała już na mnie nasyczała >:D ] to zapraszam.

Jak tylko w DT porobią maleńkiej zdjęcia to tutaj też wkleję.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”