Czy to nie za duży odstęp między prętami?

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
nyska36
Posty: 19
Rejestracja: śr sie 19, 2015 4:36 pm

Czy to nie za duży odstęp między prętami?

Post autor: nyska36 »

Witam. Tak więc upatrzyłam sobie klatkę. Ogólnie spełnia wymagania tylko czy odstęp między prętami nie jest zbyt duży? Wynosi on 1.4 cm. Czy dla młodych szczurków nie będą za szerokie te szpary?

http://www.zdrowyzwierzak.pl/product-po ... ieska.html <---- To jest link do klatki. :)
,,Najlepsze i najpiękniejsze rzeczy w życiu są za darmo. Przytulanie, Uśmiech, Przyjaciele, Pocałunki, Rodzina, Sen, Srebrzystość Wody, Czerń Nocy, Blask Słońca, Miłość, Rośliny, Radość, Śmiech, Wspomnienia..."
cane
Posty: 418
Rejestracja: pt maja 29, 2015 4:43 pm

Re: Czy to nie za duży odstęp między prętami?

Post autor: cane »

Mam tą klatkę - u mnie 2/2-5 miesięczna samiczka nie daje rady zwiać ;D . Ale z 2 strony jest to kawał baby >:D
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Czy to nie za duży odstęp między prętami?

Post autor: smeg »

Przez 1,4 cm nawet najmłodsze szczurki nie wyjdą ;) Nawet 1,6 jest dobre dla maluchów, więc nie ma obaw :)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
nyska36
Posty: 19
Rejestracja: śr sie 19, 2015 4:36 pm

Re: Czy to nie za duży odstęp między prętami?

Post autor: nyska36 »

Dziękuję za odpowiedzi! :D
,,Najlepsze i najpiękniejsze rzeczy w życiu są za darmo. Przytulanie, Uśmiech, Przyjaciele, Pocałunki, Rodzina, Sen, Srebrzystość Wody, Czerń Nocy, Blask Słońca, Miłość, Rośliny, Radość, Śmiech, Wspomnienia..."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”