4 dorosłe panny do oddania [Katowice] [Kraków] [Sosnowiec]

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

fuś
Posty: 2
Rejestracja: sob lip 28, 2012 7:15 pm

4 dorosłe panny do oddania [Katowice] [Kraków] [Sosnowiec]

Post autor: fuś »

Nowego domku potrzebują 4 dziewczyny, w wieku 12-15 miesięcy. Są zdrowe, niekastrowane, nie miały nigdy kontaktu ze szczurzymi panami. Na start dostaną małą wyprawkę, w tym klatkę, jeśli będzie potrzebna.

Do oddania najlepiej całe stado w komplecie. Ewentualnie w dwupakach:

Scarlett i Seneka
wiosną zabrałam je z zoologicznego jako "gratis" do zakupów (siedziały same na zapleczu, bo nie sprzedały się jako maluchy...). Obie mają uszka dumbo. Nie są zupełnymi dzikusami, lubią być głaskane będąc w klatce, ale wymagają częstego brania na ręce, żeby mogły się bardziej przyzwyczaić. Ja - co przyznaję ze wstydem - nie poświęcałam im należycie dużo czasu.

Sky i Strzała
siostry, są u mnie odkąd skończyły 5 tygodni. Uszy standard, kolor siwy (niebieski?) z białym. Sky jest alfą w stadzie i jednocześnie strasznym pieszczochem, Strzałka jest bardzo inteligentna i ugodowa (szybko zaprzyjaźnia się ze wszystkimi szczurkami, co bardzo pomogło przy łączeniu ;). Przychodzą na zawołanie i lubią być brane na ręce.

Zdjęcia: http://www.gumtree.pl/a-inne-zwierzaki/ ... 0475068009

Powód oddania: Dziewczyny początkowo miały przebywać w DT na czas mojego dłuższego wyjazdu. Niestety koleżanka, która miała się nimi zająć, ostatecznie nie będzie w stanie tego zrobić. Dlatego też postanowiłam poszukać dla nich nowego, ciepłego i stabilnego domku - aby oszczędzić im stresów związanych z ciągłymi przeprowadzkami. Najlepiej byłoby, gdyby mogły znaleźć się w nowym domu do połowy września.

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Proszę pisać!
fuś
Posty: 2
Rejestracja: sob lip 28, 2012 7:15 pm

Re: 4 dorosłe panny do oddania [Katowice] [Kraków] [Sosnowie

Post autor: fuś »

Ogłoszenie nieaktualne. Dziękuję wszystkim zainteresowanym :)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”