Oddam pinkey w dobre ręce. Zaadoptuj szczurka. [Słupsk]

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Takamiska
Posty: 5
Rejestracja: wt maja 26, 2015 9:42 pm

Oddam pinkey w dobre ręce. Zaadoptuj szczurka. [Słupsk]

Post autor: Takamiska »

Witam. :)

Opiekuję się szczurkiem Jumbo. Jest to samiczka i wabi się Pinkey (Pinki). Szczurek jest bardzo towarzyski, nie boi się ludzi, a wręcz kręci się ciągle koło nich. Nauczona jest chodzić po domu, a także po dworze. Trzyma się blisko opiekuna. A także reaguje na swoje imię. Samiczka ma 5 miesięcy.

Moja sytuacja ostatnio bardzo diametralnie zmieniła się i nie mam się jak szczurkiem zaopiekować. Przykro mi jak parze gdy pinkey siedzi ciągle w klatce, bo wiem jak bardzo lubi biegać.

Mieszkam w Słupsku w woj. pomorskim. Bardzo proszę o kontakt na forum.
Takamiska
Posty: 5
Rejestracja: wt maja 26, 2015 9:42 pm

Re: Oddam pinkey w dobre ręce. Zaadoptuj szczurka.

Post autor: Takamiska »

Witam. :)

Opiekuję się szczurkiem Jumbo. Jest to samiczka i wabi się Pinkey (Pinki). Szczurek jest bardzo towarzyski, nie boi się ludzi, a wręcz kręci się ciągle koło nich. Nauczona jest chodzić po domu, a także po dworze. Trzyma się blisko opiekuna. A także reaguje na swoje imię. Samiczka ma 5 miesięcy.

Moja sytuacja ostatnio bardzo diametralnie zmieniła się i nie mam się jak szczurkiem zaopiekować. Przykro mi jak parze gdy pinkey siedzi ciągle w klatce, bo wiem jak bardzo lubi biegać.

Mieszkam w Słupsku w woj. pomorskim. Bardzo proszę o kontakt na forum.

Obrazek
somenthe
Posty: 35
Rejestracja: sob mar 29, 2014 5:44 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Oddam pinkey w dobre ręce. Zaadoptuj szczurka. [Słupsk]

Post autor: somenthe »

Witam. Byłabym zainteresowana, ale jestem ze Szczecina i musiałabym znaleźć transport :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”