Uwaga! Atak Klonów!

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
WildHeart
Posty: 1184
Rejestracja: pt cze 18, 2010 11:59 am
Numer GG: 5104941
Lokalizacja: WPR
Kontakt:

Re: Uwaga! Atak Klonów!

Post autor: WildHeart »

Awatar użytkownika
WildHeart
Posty: 1184
Rejestracja: pt cze 18, 2010 11:59 am
Numer GG: 5104941
Lokalizacja: WPR
Kontakt:

Re: Uwaga! Atak Klonów!

Post autor: WildHeart »

Dawno się nie odzywałam, a tymczasem w naszym stadku pojawiła się cala masa ogoniastego szczęścia :)

12.12.15r
Pojawili się u nas 3 bracia - Tony (czarny), Stark (syjam) i Rocked (agouti)
Obrazek Obrazek Obrazek

Chwilę później bo 25.12.15r trafił do nas Hawkeye, porzucony, w Święta, na śmietniku 3 smiesięczny dzieciak.
Obrazek
Więcej o Hawku znajdziecie tutaj: https://web.facebook.com/permalink.php? ... 0297849625

Przeszliśmy więc 2 łaczenia pod rząd (Hawk trafił do nas dosłownie zień po przeprowadzonym łączeniu, jego pojawienie się było zupełnie nie planowane, a decyzja o DS spątaniczna), na szczęście oba totalnie bezproblemowe, bo dołączane szczury to jeszcze dzieciaki i żaden z chłopaków nie czuł potrzeby lania ich ;D

Obrazek Obrazek

Ostatnie doszczurzenie, nie mniej spontaniczne, bo po prostu znalazłam moje szczurze marzenie - devila, a że był do adopcji w pakiecie z kolegą to wzieliśmy oba i tym samym zamieszkał u nas Ultron i Vision (a domowo Blue i Red od DickFigures na YT, polecam ludziom o specyficznym poczuciu humoru ;D ) miało miejsce 01.01.16r.

Obrazek
Obrazek

Łączenie przeszło troszeczkę trudniej niż dwa poprzednie bo chłopaki mieli 5 i 6 miesięcy. Chłopcy trochę się tłukli z Furym i Jarvisem (beta i alfa stada), ale można powiedzieć, że nie było tragedii.

Obrazek
(tak trociny, chwilowy brak innej sciółki :P ale dla dociekliwych nie iglaki i tak, odpylone ;) )

W miedzy czasie z sytuacji mniej przyjemnych Fury (beta) trwale uszkodził oko
Obrazek
i tym samym mamy Biało-okiego bandytę w stadzie :)

Podsumowując stan Pruszkowskeigo Szczurzyńca to aktualnie 10 sztuk, czyli;

Jarvis
Fury
Bucky
Hulk
Tony
Stark
Rocked
Hawkeye
Ultron
Vision

PS. Rozłozylismy też futer towera całego a nie tylko połóweczkę, brakuje nam jednak troche wyposażenia na całość, dlatego pochwalimy się dopiero jak go umeblujemy ;)
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Uwaga! Atak Klonów!

Post autor: Malachit »

Noo 10 sztuk to już niezła gromada - nie wiem jak z samcami, ale 10 lasek to już tajfun zniszczenia ;D
Zawsze mnie rozwalają takie zdjęcia http://iv.pl/viewer.php?file=39953933753286077199.jpg - jakie one mają wielkie jajka :D
Generalnie to ujął mnie strasznie ten pan http://iv.pl/viewer.php?file=80497192778865764618.jpg (nie wiem, czy to Ultron czy Vision, ten pierwszy?) za pozę i żerdź na której siedzi :D
A jak sobie radzi Fury z ograniczonym widzeniem? Z tego co wiem szczury bez wzroku funkcjonują całkiem normalnie, ale może jest jakoś inaczej?
I Hawk jest przeuroczy!
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
WildHeart
Posty: 1184
Rejestracja: pt cze 18, 2010 11:59 am
Numer GG: 5104941
Lokalizacja: WPR
Kontakt:

Re: Uwaga! Atak Klonów!

Post autor: WildHeart »

haha tak, jajka sa duuuze :D generalnie pozniej też, tylko bardziej zarastaja futrem i tego tak nie widac :D

Jak chodzi o skale zniszczenia to jednak mniej niz przy laskach, chociaż ja mam ogólnie bardzo młode i jeszcze wszedobylskie stadko, na razie z chłopaków najwiekszymi miziakami sa Jarvis i Fury (chociaz bardziej Fury) :)
Bucky - najstarszy, jest najwiekszym nalesnikiem on 5 minut po puszczeniu z klatki leży i spi na kanapie
(zaraz za jego przykladem idą bliźniaki) :P
Reszta towarzystwa na razie jest biegajaca ale zobaczymy jak za pare miesięcy ;)

Ten pan to Blue, trudno orzec czy to Ultron czy Vision, bo od pierwszego dnia jak u nas są mówie do nich Blue i Red przez tą zryta bajeczkę ;D Charaktery pasują idealnie ;D

A Fury radzi sobie bardzo dobrze, był i jest betą w stadzie, wiecznie wszytkich ustawia do pionu ;) Nic się w tej kwestii nie zmieniło ;) Jest najwiekszym miziakiem w stadzie, na facebooku sa zdjecia jak przysypia głaskany :)
Awatar użytkownika
WildHeart
Posty: 1184
Rejestracja: pt cze 18, 2010 11:59 am
Numer GG: 5104941
Lokalizacja: WPR
Kontakt:

Re: Uwaga! Atak Klonów!

Post autor: WildHeart »

Nowa sesja chłopaków :)
Tony
Obrazek

Xavier
Obrazek

Rocked
Obrazek

Stark
Obrazek

Hawkeye
Obrazek

Blublublu (Ultron)
Obrazek

Red (Vision)
Obrazek

Jarvis i Fury :)
Obrazek Obrazek

Hulk i Bucky zastrajkowali i nie wyszli na foty :P
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Uwaga! Atak Klonów!

Post autor: unipaks »

Przystojniacy! :)
Stark ma przepiękny pyszczek, a Jarvis rozbraja swoją miną :D Wyczochraj chłopaków!
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Uwaga! Atak Klonów!

Post autor: Ogoniasta »

Chłopaki są przepiękne <3
O imionach już Ci mówiłam, że genialność ;D

Xavier i Rocked skradli moje serce :-*
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Uwaga! Atak Klonów!

Post autor: Ogoniasta »

WSZYSTKIEGO NAJCUDOWNIEJSZEGO Z OKAZJI URODZIN!! :D :-* :-*
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”