Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka - RENIA :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: ol. »

unipaks pisze: Tak w ogóle to wpadłam, żeby się tutaj poskarżyć na polityczną niepoprawność Szaraka Kazimierza:
Nie wiem dlaczego, ale ilekroć w jakimś reportażu o islamskich imigrantach da się słyszeć: "Allah Akbar", nasz królik odbiega opodal, stawia uszy i wściekle tupie tylnymi łapami, aż dudni... ::)
Kazimierz czujny na możliwy przejaw fanatyzmu religijnego :D Ale i tak dobrze, że obiekt króliczej krytyki jest tak abstrakcyjny - wyobraź sobie, że mógłby tak reagować na głos jakiegoś konkretnego polskiego polityka :D Goście mogliby pomyśleć, że kto go tego uczy :P

Głaski dla niepoprawnego, ale jakże uroczego Szaraka :-*
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: IHime »

Kazimierz ma zdecydowany charakter, to i poglądy polityczne mu się wyklarowały. ;D
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: Eve »

Bo się Kazimierz boi że mu do domu przyjdzie więcej szaraków i przestanie być Królem :P

Jak zawsze Uni u Was jest dobrze ! Wystarczy otworzyć drzwi tematu i spotyka się spokój <3

Ściskam :)
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Diego<3
Posty: 586
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: Diego<3 »

Gdy wchodzę w tę dyskusję to jak w książkę nigdy nie mogę przestać czytać.. ::)
Ukłon dla Kazimierza Szaraka I :D
W szczurzym niebie: Hero (moja mała iskierka),Diego, Montana, Hana Shrek, Bob, Jack, Blake, Michael.
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: ol. »

Uni, objawiasz się tu i ówdzie - ale dlaczego tutaj taka hibernacja ? ::)
Ja rozumiem, że zima, ale uchyl rąbka tajemnicy co szaraki robią w długie zimowe wieczory :)
Głaski serdeczne przesyłam i pozdrowienia :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: Paul_Julian »

Uni ! Wszystkiego Najszczurszego w dniu urodzin !!

Obrazek
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: Megi_82 »

Spóźniłam się :( Ale mimo tego najszczerzej - Uni kochana, wszystkiego, absolutnie, najlepszego :-*
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: Malachit »

Ooo ja też się spóźniłam :-[ ale wszystkiego naj, dużo futrzanej miłości!
Wyszukiwarka nie gryzie
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: ol. »

I ja po czasie, ale życzę Ci, kochana Uni, wszystkiego wymarzonego :-*
Awatar użytkownika
Agik
Posty: 152
Rejestracja: wt maja 07, 2013 11:34 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: Agik »

Mimo że spóźnione to szczere :) Sto Lat!! I spełnienia wszystkich marzeń :) ale przede wszystkim zdrowia-duuuuuużo zdrowia :)
Jędze: Pixi*, Atena*, Bajka*, Luna*, Lana, Finka, Łacia
Gałgany:Szaman*, Jaś*, Mikrus*, Skaut*, Yoda*, Robin*, Kajtek,Anakin,Wookiee

Bo nawet gdy odejdzie za tęczowy most to i tak zawsze jest z nami <3
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: unipaks »

Dziękuję wszystkim serdecznie za urodzinowe życzenia :-*
Ol, wyciągnęłaś Szaraka Kazimierza z dna głębokiego kapelusza! :D
U nas w porządku, tylko czas bardzo mi się skurczył z racji paranoi w robocie, oraz pasji, z których nie chcę i nie potrafię zrezygnować gdy mogę się nimi cieszyć nie uszczuplając czasu zarezerwowanego dla rodziny, bo to co zostaje to święte.

Życie z Szarakiem nie obfituje w niespodzianki ale po traumie przeżyć ze szczurkami niezmiernie nas to cieszy. :) Jedyny incydent jaki pamiętam to naderwany pazur, a i tak ślady krwi na posłaniu sprawiły, że włos stanął mi dęba na głowie. Zając ma we zwyczaju zaczepiać nas do zabawy i po wielokroć wskakuje ze swojego legowiska do otwartej klatki, wyskakuje i goni po chodniczkach aż na drugi koniec pokoju, po czym znów ląduje w legowisku i tak od początku, żeby sprowokować naszą reakcję - i po prostu zahaczył kiedyś pazurkiem.
Traumę to z kolei on ma, gdy mu te pazury przycinam - tak śmiesznie lata mu wtedy wolna łapka. ;D
Całą jesień go skubaliśmy z wełenki, bo zmieniał na zimę - znosił to pod warunkiem, że jednocześnie był na potęgę głaskany.
Zając jest amatorem kawy - choć bardziej samego aromatu niż ambrozji jako takiej; kiedy tylko wchodzi się z kawą, on już ląduje na kolanach u pijącego. Dajemy mu czasem zlizać z łyżeczki - bardzo nieelegancko wtedy chlipie i mlaszcze. Za to takie rzeczy jak ciastka, chipsy czy czekoladki musimy spożywać w innym pomieszczeniu, biedny futrzak dostaje wariacji tak pragnie - może w poprzednim domu go raczyli albo po prostu sam zapach wyzwala w nim amok. Niedawno nie pomogło nawet odsunięcie dywanika od wersalki - zdesperowany Szarak wkroczył na wrogie śliskie panele, gotów zaryzykować życiem dla pożądanego przysmaku. :D
Szczury przypomina w tym, jak potwornie plącze się pod nogami i wszyscy musimy pamiętać żeby szurać stopami idąc, lepiej wszak potrącić niż zawadzić i nadepnąć.
Zawsze czeka na krańcu dywanika blisko drzwi, gdy ktoś z nas wróci do domu, to miłe. A córkę naszą słyszy, jak tylko dziewczyna otworzy drzwi swojego pokoju – leci galopem pod drzwi i CZEKA. A to jego czekanie jest wyjątkowe. Kiedy zaś usłyszy kroki mijające nasz pokój i oddalające się do łazienki, staje ze zwieszonym łbem i oklapłymi uszami niczym osioł z Kubusia Puchatka. :D

I wiecie co? Ostatnio trochę dużo leżałam. Szarak nie odstępował mnie na krok. Kochany jest ten nasz futrzaczek.
Pozdrawiamy!
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: ol. »

O, nareszcie jesteście ! Jak miło poczytać znów o Waszym wdzięcznym i zabawnym Szaraku :) Chciałabym zobaczyć go mlaszczącego kawkę ze swoją "dystynkcją inaczej", jak i jego nieobliczalne zakusy na czekoladki :D I te rajdy przez pokój ! Ciekawe czy Wasi goście patrzą się po sobie jak nasi, kiedy koty urządzają sobie wieczorne galopady i nie wrabiają na zakrętach :D Ale Kazimierz ma lepiej - ma chociaż chodniczki ;)
Fajnie, że tak wesoło, ale spokojnie czas Wam biegnie, masz rację, że ze szczurami tego niestety brakuje;/

Ale o ile sobie dobrze przypominam to jeszcze jakieś zdjęcia były obiecane ;)
Pozdrawiamy :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: Paul_Julian »

Ja bym chętnie jakiś filmik z Szarakiem zobaczył :) Bardzo cieszy mysl, ze ma dobry domek i zapach kawy wokół. I kto by pomyślał, że króliki są takie " łązące za czlowiekiem" :) Chociaż moi rodzice mówili, że na wsi to kury tez rozpoznawały "swoich" i były bardzo oswojone. A niby taki kurzy rozumek.
Fajnie, jak sie otwiera oczy albo drzwi, a tam.... ukochany szarak ;D
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Diego<3
Posty: 586
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: Diego<3 »

Mocno pozdrawiam Szaraka. Ten Wasz nieobliczalny, ale mądry króliczek rozbawia każdego swoim ciekawym i pełnym przygód życiem. Dużo zdrówka dla niego i jego bandy (szczurów oczywiście) ! :) ;) >:D
W szczurzym niebie: Hero (moja mała iskierka),Diego, Montana, Hana Shrek, Bob, Jack, Blake, Michael.
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: unipaks »

Filmik, mhm..?
Szarak Kazimierz nie bardzo był kontent, że coś się za nim ugania; zdeprymował go też nieco brak fotela przy łóżku, w końcu jednak zaakceptował obecność intruza i nawet szedł doń na zbliżenie, aż w kamerce uruchamiała się lampa. :P Brak mi było czasu na cięcia i montaż filmu, a nie chciałam zbyt długiego, więc kawka i ewentualne wariacje - jeśli zając nie nawali - będą innym razem. :) Jak mąż będzie znów w domu, to pewnie uda się też uwiecznić sierściatego łakomczucha, gdy żebrze o przysmak stojąc na dwóch łapach z miną jako ten kot ze Shreka; mój mąż go szkaradnie rozpuszcza i króliś tylko przed nim tak robi, bo my dwie twarde jesteśmy i zdrowo Szaraka odżywiać pragniemy. O0
A więc - krótki filmik z sierściuszkiem, proszę bardzo:

https://www.youtube.com/watch?v=LfJrSS0 ... e=youtu.be

Dziękujemy z Szarakiem Kazimierzem za wszystkie miłe słowa i pozdrawiamy serdecznie! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”