Dziwna sytuacja

Czyli jak połączyć szczurki, żeby się polubiły.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
fajniemasz
Posty: 8
Rejestracja: pt paź 07, 2011 6:47 pm

Dziwna sytuacja

Post autor: fajniemasz »

Cześć :) od jakiegoś czasu weszłam w posiadanie drugiego szczurka, Mały ma około 5 miesięcy a jego starszy kolega ma około 1,5 roku. Ich pierwsze spotkanie przebiegło dość dobrze, obwąchały się i nie dochodziło między nimi do żadnych bójek. Mimo wszystko trzymałam je w osobnych klatkach a razem były tylko na wybiegu. Młodszy dość mocno skacze po starszym i go obsikuje- czy to normalne? Starszy bez żadnej agresji znosi to, nie skacze po nim,nie rzuca się. Dzisiaj postanowiłam, że dam je razem do nowej klatki i tu pojawił się dziwny problem a mianowicie mały ciągle zagląda pod ogon starszemu i wskakuje na niego od tyłu w wiadomym celu 8)
Czy to normalne zachowanie? Czy z czasem zorientuje się że jego kolega to jednak kolega a nie urodziwa samica? Czy lepiej trzymać je w osobnych klatkach? Dodam że dalej wszystko odbywa się z nieziemskim spokojem starszego szczurka. Obawiam się jednak czy to nie jest dla niego zbyt stresujące bo swoje lata już ma i raczej nie w głowie mu szaleństwa :)
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dziwna sytuacja

Post autor: Malachit »

Powiem tak... wyszukiwarka nie gryzie ;)
Proszę: http://szczury.org/viewtopic.php?f=16&t ... ja#p924869
Wyszukiwarka nie gryzie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadko”