Zielona Góra - zaadoptuję młodego szczurka

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

u89
Posty: 22
Rejestracja: pn paź 19, 2015 10:41 am
Lokalizacja: Zielona Góra

Zielona Góra - zaadoptuję młodego szczurka

Post autor: u89 »

Hej,
szukam równolatka dla mojego 5 tygodniowego Garosha. Mogę zapłacić/przyjąć. Najlepiej, gdyby malec był z Zielonej albo bliskich okolic.
Garosh jest ze sklepu zoologicznego, dostałam Go z zaskoczenia w prezencie. Bardzo szybko się do nas (mnie i męża) przyzwyczaił, chętnie wychodzi z klatki, lubi gotowaną marchewę i surową pietruchę, nie przepada za gotowanym żółtkiem. Z karmą jeszcze eksperymentuję i sprawdzam, jakie nasionka najbardziej lubi (widzę np., że owsiankę je na samym końcu).
Jestem do dyspozycji panów szczurków całą dobę :) (mamy firmę, pracujemy w domu).
Czekam na klatkę o wymiarach 77 x 48 x 42 cm, do tego będą mieli cały pokój (zabezpieczony) do swojej dyspozycji. Garosh na razie nie skończył jeszcze oglądać wszystkiego, co ma na małżeńskim materacu, więc przed nimi byłoby jeszcze dużo wspólnego odkrywania :). Nie mam innych zwierząt.
u89
Posty: 22
Rejestracja: pn paź 19, 2015 10:41 am
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Zielona Góra - zaadoptuję młodego szczurka

Post autor: u89 »

klatka kupiona (nawet większa), kable pozabierane z pokoju... tylko nie ma komu w nim buszować, Garosz nadal sam :(. Nie wiem dlaczego w Zielonej taka straszna szczurza pustka.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”