Panna Słoik Kapturza twarz szuka domu!

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
souris
Posty: 134
Rejestracja: czw lis 10, 2011 8:44 pm

Panna Słoik Kapturza twarz szuka domu!

Post autor: souris »

1. Liczba szczurów do oddania: 1 (ale w domu tymczasowym https://www.facebook.com/zwierzolove/ czeka ich o wiele więcej, ja zostałam poproszona o wspomnienie tu i ówdzie o tej konkretnej szczurze)
2. Płeć szczurów: Samica
3. Wiek szczurów: prawdopodobnie poniżej roku
4. Miasto: Kraków
5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: we własnym zakresie, ewentualnie dogadanie się z dt
6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: Szczura jest zdrowa, przechodziła kontrolę.
7. Charakter, usposobienie szczurów: wydaje się być jeszcze strachliwa ale w gruncie rzeczy towarzyska
8. Stosunek szczurów do człowieka: do ciągłej socjalizacji choć przy ostatniej wizycie przez godzinę siedziała mi na ramienio-karku, jak się wystraszyła czegoś to uciekała do mnie, wydaje się więc że będzie bardzo towarzyska tylko potrzebuje więcej czasu ze swoim całowiekiem
9. Stosunek do innych szczurów: dobrze dogaduje się z innymi szczurami, przebywa w dużym stadzie właścicielki dt
10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: DT Fundacji Viva ( tutaj: https://www.facebook.com/32029768479252 ... 16/?type=3 historia szczurzycy skąd się wzięła, proszę nie komentować kwestii słoika, szczura już ma się dobrze i teraz czeka na swój kochający dom)
11. -
12. Szczura mieszka w licznym stadzie samic i z jednym kastratem
13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: Brak.
14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: sama
15. Wymagania co do przyszłego właściciela: Przyszły właściciel podpisze stosowną umowę adopcyjną, w której będą zawarte szczegółowe wymagania plus ankieta (tu ankieta) i wizyta przedadopcyjna.
16. Zdjęcia szczurów: wkrótce
17. Kontakt: muezza@wp.pl ew pw do mnie
18.Kilka słów o szczurze lub szczurach:szczura, jak już pisałam, jest przemiłym kapturkiem, który bardzo potrzebuje swojego człowieka, zakochałam się w niej, sama bym ja wzięła gdyby nie fakt ograniczonych możliwości, limit mój niestety nie pozwala mi tego zrobić. Nie gryzie, nie ucieka bardzo, ma zadatki na szczura naramiennego :) nie jest juz wychudzona, ładna, krągła i błyszcząca
Tout comrendre c`est tout pardonner.
Obrazek
Awatar użytkownika
souris
Posty: 134
Rejestracja: czw lis 10, 2011 8:44 pm

Re: Panna Słoik Kapturza twarz szuka domu!

Post autor: souris »

Tout comrendre c`est tout pardonner.
Obrazek
Awatar użytkownika
souris
Posty: 134
Rejestracja: czw lis 10, 2011 8:44 pm

Re: Panna Słoik Kapturza twarz szuka domu!

Post autor: souris »

ok, już nieaktualne, Panna Słoik znalazła dom :)
Tout comrendre c`est tout pardonner.
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”