sprzedam ogromną klatkę

Moderator: Junior Moderator

mitzunia
Posty: 10
Rejestracja: pn gru 07, 2015 9:30 pm
Lokalizacja: chorzów

sprzedam ogromną klatkę

Post autor: mitzunia »

z góry przepraszam że zakładam nowy wątek ale nie wiem jak się dopisać do pozostałych wczoraj mi się udało a dziś już zapomniałam jak to było.(proszę moderatora o przeniesienie mojego wątku tam gdzie być powinien) klatka jest używana ma wymiary dł 80 cm wys.50 cm. szer 50 cm kuweta 15 cm wysokosci klatkę sprzedam za około 100 zł oczywiście do negocjacji. mam dwa szczurki ale klatka jest za wysoka i za długa nigdzie się nie mieści mam za małe mieszkanie a szczurki nie muszą mieć większej przestrzeni niż ja. :'( :-* :-\
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: sprzedam ogromną klatkę

Post autor: Malachit »

50cm to za wysoka klatka dla dwóch szczurów? W jakim wieku są twoje szczury? Czy wiesz, że samce (bo doczytałam, że masz chłopaków) rosną do jakiś 30cm bez ogona? Szczury potrzebują przestrzeni, a klatka 50x50x80 wcale nie jest dla nich za duża (klatka dla dwóch samców powinna mieć 40x60x70cm, więc powierzchnię niewiele mniejszą jak ma twoja). Przemyśl jeszcze tą zmianę klatki, a jeśli zamierzasz kupić inną, to zwróć uwagę na wymiary - 50cm wysokości to według mnie minimum, poniżej którego nie powinno się schodzić (generalnie przy klatce dla szczurów [zwłaszcza przy samcach, które rosną większe] trzeba pamiętać, żeby żaden wymiar nie był mniejszy niż 40cm, żeby dorosły szczur miał swobodną możliwość poruszania się.
Wyszukiwarka nie gryzie
mitzunia
Posty: 10
Rejestracja: pn gru 07, 2015 9:30 pm
Lokalizacja: chorzów

Re: sprzedam ogromną klatkę

Post autor: mitzunia »

ale3dla mnie nawet te 10 cm robi wielką różnicę dlatego chętnie sprzedam nawet za 80 zł
Etche
Posty: 233
Rejestracja: czw lut 06, 2014 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: sprzedam ogromną klatkę

Post autor: Etche »

Oddaj szczury, to najlepsze rozwiazanie. Ty bedzisz miec miejsce, a szczury godne zycie
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: sprzedam ogromną klatkę

Post autor: Malachit »

Etche, takie uwagi są nie na miejscu i nie służą niczemu dobremu - jeśli chcesz, żeby ktoś coś zmienił, musisz przedstawiać argumenty i tłumaczyć, a nie atakować. W ten sposób możesz tylko zaszkodzić szczurom, nie tylko mitzuni ale zwierzakom każdej nowej osoby, która na forum szuka wiedzy, a którą odstraszą od tej wiedzy takie komentarze. Prosiłabym na przyszłość o dodawanie odpowiedzi na spokojnie, a nie pod wpływem emocji.
Wyszukiwarka nie gryzie
mitzunia
Posty: 10
Rejestracja: pn gru 07, 2015 9:30 pm
Lokalizacja: chorzów

Re: sprzedam ogromną klatkę

Post autor: mitzunia »

KLATKA ZOSTAJE BO JAK JĄ URZĄDZIŁAM DOMEK Z KARTONU PO BUTACH KUWETA DWA HAMAKI I PÓŁKA NAROŻNA TO WCALE TAK DUŻO MIEJSCA NIE ZOSTAŁO ZA TO MAM OCHOTĘ NA JESZCZE JEDNEGO ŁYSOLKA TYLKO BOJE SIE ŻE OKAŻE SIĘ KILEREM I ZROBI KRZYWDĘ MOIM DWOM ZGRANYM SZCZURKOM KTÓRE MAJĄ OK 2 MIESIĄCE BO TEN TRZECI KTÓREGO CHCĘ SPROWADZIĆ MA 4 MIESIĄCE MAM TYLKO JEDEN PROBLEM MÓJ KOT PRÓBUJE POLOWAĆ NA MOICH MILUSIŃSKICH I SKACZE PO KLATCE CO MAM ZROBIĆ? DIOPAŚĆ EDZIA I FREDZIA NIE DOPADNIE ALE PO CO MA ICH STRESOWAĆ ONI I TAK SĄ WYSTARCZAJĄCO DZICY :-\
mitzunia
Posty: 10
Rejestracja: pn gru 07, 2015 9:30 pm
Lokalizacja: chorzów

Re: sprzedam ogromną klatkę

Post autor: mitzunia »

NAPISZCIE MI PROSZĘ CZY PRZY TRZECH SZCZURACH SAMCACH KLATKA WYSTARCZY?
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: sprzedam ogromną klatkę

Post autor: smeg »

Tak, ta klatka wystarczy na 3 samców ;) Zanim przygarniesz kolejnego szczura, przeczytaj dokładnie poradniki łączenia - nie możesz ich od razu włożyć do jednej klatki, przez jakiś czas muszą pomieszkać oddzielnie i spotykać się na neutralnym terenie, dopóki się nie polubią. Dopiero wtedy mogą zamieszkać razem ;) 4 a 2 miesiące to bardzo mała różnica wieku, za chwilę nie będzie po niej śladu, więc tym akurat się nie przejmuj.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
mitzunia
Posty: 10
Rejestracja: pn gru 07, 2015 9:30 pm
Lokalizacja: chorzów

Re: sprzedam ogromną klatkę

Post autor: mitzunia »

klatka nadal aktualna tym razem z wyposażeniem poidło półka domek-hamak (ponieważ szczurki oddałam klatka jest mi nie potrzebna
xGosia99x
Posty: 20
Rejestracja: czw lut 04, 2016 8:34 pm
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Re: sprzedam ogromną klatkę

Post autor: xGosia99x »

Aktualne??
W jakiej cenie klateczka i czy mozna prosic zdjecie?? :)))
Panicz888
Posty: 3
Rejestracja: wt mar 08, 2016 3:34 pm

Re: sprzedam ogromną klatkę

Post autor: Panicz888 »

xGosia99x pisze:Aktualne??
W jakiej cenie klateczka i czy mozna prosic zdjecie?? :)))
Także jestem zainteresowany
kasiaperla
Posty: 2
Rejestracja: pt mar 18, 2016 4:58 am

Re: sprzedam ogromną klatkę

Post autor: kasiaperla »

Hey, Czy klatka jest nadal aktualna? Jestem bardzo zainteresowana nia... Pozdrawiam :-* czekam na odp...
kasiaperla
Posty: 2
Rejestracja: pt mar 18, 2016 4:58 am

Re: sprzedam ogromną klatkę

Post autor: kasiaperla »

PS: Jeszcze jak by mozna bylo prosic o zdjecie tej klatki... zgory Dziekuje :-)
szczaw2002
Posty: 28
Rejestracja: śr kwie 08, 2015 2:08 pm

Re: sprzedam ogromną klatkę

Post autor: szczaw2002 »

aktualne? :)
szczaw2002
Posty: 28
Rejestracja: śr kwie 08, 2015 2:08 pm

Re: sprzedam ogromną klatkę

Post autor: szczaw2002 »

???
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”