[OPOLE] Docent szuka domu

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
pipilotti
Posty: 210
Rejestracja: pn lis 09, 2009 12:40 am
Lokalizacja: Krapkowice

[OPOLE] Docent szuka domu

Post autor: pipilotti »

Szukamy domu dla Docenta!

Szczurem opiekuje się kolega, ja pomagam znaleźć dobry dom, odpowiadam na wszystkie pytania, koordynuję proces adopcyjny etc.
1. Liczba oddawanych szczurów: 1
2. Płeć: samiec
3. Wiek: Docent urodził się 8.11.2013r. jako jeden z braci miotu D2 hodowli Anahata Rattery.
4.Stan zdrowotny szczura w ostatnich miesiącach (zabiegi, choroby, leki): Docent dotychczas nie chorował. U weterynarza był jedynie na kontroli okresowej.
5.Szczur był kastrowany/sterylizowany?: Nie.
6. Jak zachowuje się w stosunku do człowieka?: Jest oswojony, pozwala się głaskać, ale nie zawsze ma na to ochotę. Od momentu kiedy został sam mniej chętnie nawiązuje kontakt z człowiekiem.
7. Jak zachowuje się w stosunku do innych szczurów? Był trzymany w stadzie/samotnie?: Od zawsze w stadzie, nie było żadnych problemów z łączeniem. Raczej nie jest typem alfy.
8. Powód oddania: wygaszenie stada.
9. Dodatkowe akcesoria do oddania: klatka, hamaki, inne dodatki.
10. Czy wymagasz ankiety/wizyty przedadopcyjnej/umowy?: wymagane wypełnienie ankiety i rozmowa.

Docent nie jest już młody, ale tęskni za stadem. Szukamy mu dobrego domu, w którym mógłby spokojnie i szczęśliwie się zestarzeć. Możliwy transport do 50km za drobną opłatą (kolega). Ja mogę dowieźć Docenta do Wrocławia.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ze mną: Gryzia, Krecia, Toffi
Za TM: Niuniek, Gall, Dżina, Pipi, Lotti, Miu, Puszkin, Maja, Jackie, Hasz, Funia, Milky, Muffinka, Bromba, Blackie
Etche
Posty: 233
Rejestracja: czw lut 06, 2014 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [OPOLE] Docent szuka domu

Post autor: Etche »

sliczny:) szkoda, ze nie kastrat bo bym bral bz pytania :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”