[WROCŁAW] Zaadoptuję dwóch chłopców po 14 Lutego!

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

[WROCŁAW] Zaadoptuję dwóch chłopców po 14 Lutego!

Post autor: matrix360 »

Witajcie!

Niektórzy może mnie pamiętają z "burzliwych" dla mnie czasów, po więcej informacji zapraszam do mojego starego tematu.
Jak może niektórzy pamiętają poprzednim razem, kiedy miałam szczuraski moja mama była przeciwna, natomiast dzisiaj problem już dawno minął - piszę w razie, gdyby ktoś był ciekawy, ponieważ o to się rozchodziła sprawa z pożegnaniem szczurków, nad którą rozpaczam do teraz.

Jako, że szczurkowa miłość od tamtego dnia cały czas się tliła i tliła postanowiłam, że chcę przygarnąć dwóch osobników płci męskiej po 14 lutego (ponieważ wtedy będzie czekała na chłopców klatka z całym wyposażeniem, jak i ściółką oraz jedzonkiem).
Gdyby ktoś miał informacje, gdzie mogę przygarnąć 2 chłopców byłabym wdzięczna za jakiekolwiek informacje (sama oczywiście również będę się rozglądać).

Pozdrawiam serdecznie i oczekujcie na przedstawienie, kiedy chłopcy będą u mnie :))
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: [WROCŁAW] Zaadoptuję dwóch chłopców po 14 Lutego!

Post autor: matrix360 »

Chłopcy znalezieni :)
Na szczęście dostałam cynk od znajomej, że zna kobietę, która chcę się szczurków pozbyć, bo "nietrafiony prezent dla dziecka", które już straciło zainteresowanie. -,-

Także proszę o zamknięcie tematu. :))
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”