[ŁÓDŹ, PILNE] oddam czzterech cudnych chłopców

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Kuma-chan
Posty: 31
Rejestracja: pt wrz 13, 2013 8:24 pm
Lokalizacja: Łódź/Katowice

[ŁÓDŹ, PILNE] oddam czzterech cudnych chłopców

Post autor: Kuma-chan »

Niestety jestem zmuszona pilnie oddać moich czterech chłopców - najlepiej razem i do domu stałego, ale może być też dom tymczasowy. Zależy mi na tym, żeby mieli dobry dom, gdzie będą mogli liczyć na codzienne wybiegi, dobrą opiekę weterynaryjną i wszystko, co szczur potrzebuje - a ja niestety mogę im to zapewnić tylko do końca marca. :(

1. Liczba szczurów do oddania: 4
2. Płeć szczura: samce (w tym dwóch kastratów)
3. Wiek szczura: jeden 2 lata, trzech 1 rok i 4-5 miesięcy (z interwencji)
4. Miasto: Łódź, ew. reszta kraju
5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: po dogadaniu się i wizycie przedadopcyjnej

6. Choroby, które szczur przechodził:
I. Ząbek (2-letni syjamek, kastrat) - niewielkie problemy z serduszkiem, kontrolowane za pomocą prilium, bez pogorszenia od początku podawania; przewlekłe zapalenie pęcherza/kamienie, w trakcie leczenia.
II. Anaz (albinos) - problemy sercowe, nie do końca zdiagnozowane, możliwe, że wada wrodzona, ale nie słychac niczego konkretnego, na RTG również nic nie wyszło (a serce jest jakby "zalane"); bierze prilium i furosemid.
III. Kami (wybielony husky-rex, kastrat) - kastracja 01.03, poza tym zdrowy.
IV. Jonasz (wybielony husky) - brak, nawet nigdy nie złapał przeziębienia.

7,8,9. Charakter, usposobienie szczura, stosunek szczura do człowieka, stosunek do innych szczurów: ogólnie chłopcy są przyjaźni, aktywni, przyzwyczajeni do człowieka, żaden nigdy mocno nie ugryzł,wszystkie mają zamiłowanie do skarpetek.
I. Ząbek - bardzo przyjazny, trochę ciapowaty, uwielbia jeść, do innych szczurów nastawiony bardzo pozytywnie, taka "kluska", przychodzi na wołanie, uwielbia być miziany, łatwo przemyca mu się leki w jedzeniu.
II. Anaz - ciapowaty, jakby trochę nie ogarniał, co się wokół niego dzieje, ale spokojny, pozytywnie nastawiony do innych szczurów, bezproblemowy, potrzebuje trochę czasu, żeby się przyzwyczaić do nowego otoczenia.
III. Kami - był potwornie strachliwy, na wybiegach się krył i uciekał, a jako alfa wszystkich w stadzie lał, nigdy nie ugryzł, chociaż złapany potrafił piszczeć wniebogłosy; teraz po kastracji powoli się uspokaja i robi "kluchą", coraz częściej pozwala się głaskać, a problemy w stadzie ucichły.
IV. Jonasz - straszliwie ciekawski, uwielbia się wspinać, zazwyczaj przychodzi na wołanie, do innych szczurów nastawiony jest spokojnie, choć nie pozwala sobie wchodzić na głowę; lubi być czasem pogłaskany, choć nie za często, a bez towarzystwa reszty stada natychmiast dostaje "depresji"; brzmi tak jak by miał katar, ale po prostu sporo "fuka", gdy się choćby trochę zdenerwuje.

10. Powód oddania szczura: bardzo silna alergia oraz brak możliwości zapewnienia im dalej dobrego domu, niestety mogę ich mieć najpóźniej do końca marca (później się przeprowadzam do miejsca, gdzie nie mogę mieć zwierząt)
13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurem: klatka, transporter, polarki, rura, jedzenie, leki
14. Czy szczur jest do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: wolałabym oddać ich w całości, ale ewentualnie mogą być oddani dwójkami
15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: podpisanie umowy adopcyjnej, w miarę możliwości kontynuowanie leczenia w Zwierzętarni
16. Kontakt: przez wiadomość prywatną, telefonicznie: 505324524

Okazało się, że chłopcy bardzo nie lubią obiektywu, dlatego po trzech dniach latania za nimi z aparatem, udało mi się zrobić tylko tyle zdjęć.
Cała czwóreczka:
Obrazek

Jonasz i Kami:
Obrazek

Ząbek:
Obrazek

Anaz:
Obrazek

Jonasz:
Obrazek

Kami:
Obrazek
W nowych domkach: Ząbek (Zębowe Mocne), Jonasz i Kami
Za Tęczowym Mostkiem: Maguś (Magellan), Touruś (Tourosław), Don (aka Rudy), Anazek (Anaz)
Kuma-chan
Posty: 31
Rejestracja: pt wrz 13, 2013 8:24 pm
Lokalizacja: Łódź/Katowice

Re: [ŁÓDŹ, PILNE] oddam czzterech cudnych chłopców

Post autor: Kuma-chan »

Chłopcy trafili do DT Szczuradełko, osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu z Saszenką lub na stronę fb: https://www.facebook.com/szczuradelko/?fref=ts
lub ich wydarzenie: https://www.facebook.com/events/564685523690888/
W nowych domkach: Ząbek (Zębowe Mocne), Jonasz i Kami
Za Tęczowym Mostkiem: Maguś (Magellan), Touruś (Tourosław), Don (aka Rudy), Anazek (Anaz)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”