Kraków !!! Pomożecie ??

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Kraków !!! Pomożecie ??

Post autor: *Delilah* »

To będzie epopeja, ale wolę wyjaśnić sytuację czarno na białym :)
Obecnie, po 10 latach zaszczurzenia jestem na chwilowym krańcu szczurzej drogi. Otóż mieszkam z dwoma już tylko szczurkami, Panią Fujibe (2,6l.)i Jackiem (2,8 l.), reszta stada wykruszyła się w przeciągu miesiąca i niestety, u Jacusia zdiagnozowano nieoperowalnego guza w okolicy tarczycy. Stoję przed dylematem, co zrobić dalej...Nie mogę adoptować żadnego staruszka dla Fujibe, bo niestety nie będę w stanie w najbliższych miesiącach opiekować się żadnymi szczurami ze względów zdrowotnych, a czeka mnie też przeprowadzka.
Zdaję sobie sprawę, że sytuacja rozwiąże się w przeciągu kilku najbliższych tygodni, bo guz urósł błyskawicznie i wiem, że nadejdzie ten moment kiedy będę musiała pomóc Jacusiowi odejść, bo nie chcę ryzykować jego uduszenia.

Pani Fujibe jest dobrze zbudowanym double rexem o powalającym spojrzeniu, który już trochę w swoim nienajkrótszym życiu przeszedł - amputację kawałka ogonka, stratę całego stada i teraz czeka ją kolejna zmiana. Dodatkowo, zauważyłam u niej dwa gruczolaki sutka, które -jeżeli będą drastycznie rosły, kwalifikują się do usunięcia. Pani Fujibe do najchudszych nie należy, więc zdecydowałam się wraz z wetką, że na razie będziemy obserwować. Fujibka jest bardzo łagodna i kochana, nie jest ultra proludzkim szczurem, który chodzi przy nodze, ale mizianiem i rozdawaniem buziaków nie pogardzi :) Uwielbia jeść i zaszyć się w swojej szufladzie (szczury obecnie są już bezklatkowe) i przytulać się do jakiegoś miękkiego ogoniastego.

Chciałabym znaleźć dla niej przyjazne i łagodne, najlepiej starsze stadko, które przyjmie ją do siebie po nieuniknionej stracie kolejego stada...
Chciałabym już wcześniej jednak wiedzieć czy Jakaś Dobra Dusza przyjmie ją pod swoje skrzydła. Zastrzegam, że najchętniej osoba posiadająca doświadczenie ze szczurami, z Krakowa i ostrzegam, że będę maltretować wieloma pytaniami i sprawdzaniem warunków.:)))) BARDZO zależy mi żeby mój ostatni szczuras miał doby i kochający domek...

Obrazek[/img]

Obrazek

Obrazek[/img]

Obrazek



Moderatorzy, przepraszam za te foty na pół kilometra ale wyszłam z wprawy w umieszczaniu fot na forum :/
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”