[Namysłów] Młode szczurki do oddania

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Tenebrity
Posty: 7
Rejestracja: ndz sie 04, 2013 6:04 pm

[Namysłów] Młode szczurki do oddania

Post autor: Tenebrity »

Zamieszczam ogłoszenie grzecznościowo - nie ja oddaję, więc o szczegóły proszę nie pytać mnie, tylko kontaktować się z ich Opiekunami przez tel. 691 479 568.

Zdjęcia szczurków dostępne tutaj: http://www.gumtree.pl/a-inne-zwierzaki/ ... 0871854409

1. Ilość oddawanych szczurów: 11
2. Płeć: 8 samców, 3 samiczki
3. Wiek: 1 miesiąc, urodzone 4 kwietnia
4. Stan zdrowotny szczura w ostatnich miesiącach: zdrowe
5. Szczur był kastrowany/sterylizowany? Nie.
6. Jeśli mowa o samiczce, miała ona kontakt z samcami? Kiedy? Czy możliwa jest ciąża? Po 4 tygodniach zostały rozdzielone według płci.
7. Jak zachowują się w stosunku do człowieka? Od pierwszych dni przyzwyczajone do brania na ręce. Ciekawskie, chętne do zabawy.
8. Jak zachowują się w stosunku do innych szczurów? Są wobec siebie bardzo przyjazne.
9. Powód oddania: Niespodziewana ciąża mamy, która przyjechała do mnie jako samiec.
10. Dodatkowe akcesoria do oddania: brak
11. W przypadku samic w ciąży/ miotów w jaki sposób doszło do rozmnożenia? Ich mama została wpuszczona do klatki mojego samczyka. „Hodowca” źle określił płeć.
12. Czy wymagasz ankiety/ wizyty przedadopcyjnej/ umowy? Chciałabym mieć pewność, że ogonki trafią do dobrego domu i od czasu do czasu otrzymać zdjęcie szczurków.
13. Czy są do adopcji razem/ można rozdzielić? Najlepiej parami, albo osobno do młodego stadka.
14. Odbiór osobisty



Ze swej strony dodam, że dziś adoptowałam od nich dwie cudne, ufne panienki (czyt. została 1 do oddania + komplet samców). Byłam z nimi u weta, wszystko ok. Widać, że ich Opiekunom bardzo zależy na dobrych domkach dla maluchów. Na mnie zrobili pozytywne wrażenie, dlatego za ich wiedzą podrzucam Wam to ogłoszenie.
Tenebrity
Posty: 7
Rejestracja: ndz sie 04, 2013 6:04 pm

Re: [Namysłów] Młode szczurki do oddania

Post autor: Tenebrity »

Nieaktualne, maluchy znalazły domy. :)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”