Gryzienie

Wszelkie sprawy związane z oswajaniem naszych ogoniastych.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
ButterflyBlack
Posty: 1
Rejestracja: śr lip 11, 2018 7:08 am

Gryzienie

Post autor: ButterflyBlack »

W sobotę znajoma przyniosła mi szczura, bo ktoś jej podrzucił, więc go przygarnęłam, bo kiedyś miałam już szczury. Jak wkładałam rękę do klatki, żeby dać mu jedzenie lub żeby przyzwyczaił się do mojego zapachu to normalnie wąchał i lizał. Jak już wchodził na dłoń i chciałam ją wyjąć razem z nim to ten się wycofywał lub uciekał z ręki, a od dwóch dni nie daje mi w nocy spać tylko ciągle hałasuje. Jednak jak dziś chciałam go wyjąć ten normalnie wszedł na rękę i zaczął ją wąchać i lizać, więc przeniosła się na łóżko z nim. Kiedy chciałam go położyć na brzuchu (moim) on niespodziewanie wbił siekacze w palec i za nic nie dało się go odczepić od palca. Dopiero kiedy odgryzł kawałek skóry puścił, a ja go szybko włożyłam do klatki. Krwawienie dopiero ustało po kilku minutach. Nie wiem co z nim zrobić i trochę się go po tej akcji boję.
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Gryzienie

Post autor: madziastan »

Zdarza się, wystraszył się szczurek. Nie zrażaj się, spraw szczurkowi drugiego szczurka tej samej płci oczywiście z adopcji i wtedy socjalizacja pójdzie Ci dużo łatwiej!

Nie bój się, pomału oswajaj go i nic na siłę go nie wyciągaj :)
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Gryzienie

Post autor: IHime »

Madziastan dobrze radzi! Na razie to tylko wypadek przy pracy, oswajajcie się dalej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oswajanie”