Płock oddam małe szczurki 6

Moderator: Junior Moderator

zxcv123402
Posty: 3
Rejestracja: pn mar 02, 2020 11:19 am

Płock oddam małe szczurki 6

Post autor: zxcv123402 »

Kupiłam niedawno szczurkę. Tak około 14 lutego. Dziś w nocy urodziła młode. Oczywiście o tym, że sprzedano mi ją w ciąży nie wiedziałam pjany Jestem trochę przerażona bo nigdy taka sytuacja mnie nie spotkała. Jedną małą na pewno zostawię matce jednak pozostałą 6tkę muszę oddać. Nie chcę robić to poprzez olx czy ogłoszenia fb gdyż zdaję sobie sprawę, że mogę trafić na osoby które użyją sobie ich jako pokarm dla węży. Po jakim czasie można je oddać i gdzie by były bezpieczne?
Awatar użytkownika
pray
Posty: 494
Rejestracja: sob sty 08, 2011 9:19 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: Płock oddam małe szczurki 6

Post autor: pray »

I jak tam szczurki?
Na forum znalazłam info „Samce stają się płodne gdy mają ok 4,5 tygodnia, samiczki mają pierwsze rujki zazwyczaj gdy kończą 5 tygodni (chociaż są wyjątki), wiec teoretycznie można by trzymać rodzeństwo razem do 5 tygodni, ale samczyki mogą zapłodnić matkę, dlatego trzeba je oddzielić gdy mają te 4,5 tygodnia. ;) „ czyli ok po 31 dniach trzeba rozdzielić samce od samiczki :)

Myśle, że ten temat w szukaniu domku będzie bardzo pomocny: viewtopic.php?f=163&t=33316
Nasze forum to skarbnica wszelakiej szczurzej wiedzy wiec z opcja lupki na bank znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania :)
Super by było, gdybys niedługo wstawiła zdjęcia szczurków. :) Dodatkowo możesz wystawić ogłoszenie na szczurze adopcje na fb, alloszczur itp :)
zxcv123402
Posty: 3
Rejestracja: pn mar 02, 2020 11:19 am

Re: Płock oddam małe szczurki 6

Post autor: zxcv123402 »

Dziękuję za odp. Mój przyjaciel wziął dwa, jego kolega który też lubi zwierzęta i jego koleżanka też dwa. Są to osoby które na pewno krzywdy nie zrobią :) Zostawiłam jedną dziewczynę matce :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oddam / Sprzedam”