Niespodziewane narodziny

Tutaj dzielimy się radością powitania nowego życia. ;)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Julka21
Posty: 1
Rejestracja: śr lip 29, 2020 2:38 pm

Niespodziewane narodziny

Post autor: Julka21 »

Hej, miesiąc temu moze mniej kupiliśmy szczura w zoologicznym ,jest samicą kiedyś mieliśmy szczury ale i tak nie wiemy jak się zachować to drugi raz nam się zdarzyło że samica urodziła za pierwszym razem samica zjadła 13 szczurkow.. Teraz jest ich chyba 8 dzisiaj godzinę temu urodziła więc nie wiem dokładnie. Dodam że przez ten miesiąc nie cały samica nie chciała nawet dac się dotknąć gryzła przy zmienianiu żwirka nawet nie dała się złapać uciekala bała się cały czas... W ogóle nie mieliśmy z nią kontaktu żeby choćby ja pogłaskać.. :( nie wiemy co robić kiedyś słyszeliśmy że daje się surowe mięso żeby ich nie zjadła bo chcielibyśmy chociaż jednego zostawić sobie bo samica jest sama.. przez to że samica nie była z nami oswojona boimy sie teraz jak jej później zabierzemy dzieci żeby ich rozdzielić ze nas będzie gryźć.. boję się sama ja bo nie wiem czy później też będzie gryzła samica czy nie.., nie wiemy co robić.. pomocyyy :( :-\
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Niespodziewane narodziny

Post autor: Paul_Julian »

Hej, nie daje sie surowego mięsa, bywa i tak, ze matka zagryzie, ale nie jest to reguła. Maluchy sie rozdziela wg płci dopiero jak mają 4 tygodnie. często w tym czasie mama już je nawet odpycha :D To wazne, żeby rozdzielić płciami, bo o ile pamietam 5tygodniowe samczyki już moga zapłodnić matkę. Wiec dziewczynki mogą zostac z mamą, ale chłopcy musza być osobno.
Tutaj masz zdjecia, pomogą przy rozdzielaniu viewtopic.php?f=19&t=110
Poszukaj na Facebooku grupy adopcyjnej w swoim miescie.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Narodziny”