Pierwsze próby w terenie - co sądzicie o "wolnym"

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

ber_ry
Posty: 59
Rejestracja: pn lut 14, 2005 6:38 pm

Pierwsze próby w terenie - co sądzicie o "wolnym"

Post autor: ber_ry »

[quote="zona_braunera"]A moje szczurzydła na krok mnie nie odstepują[/quote]
ale bym tak chciała :)
ja i zetka :D
mwkp
Posty: 15
Rejestracja: wt sie 15, 2006 5:30 pm

Pierwsze próby w terenie - co sądzicie o "wolnym"

Post autor: mwkp »

puszczam swojego po ogródku.... niewielki trawnik... biega raczej blisko ścian a jak mnie nie widzi to biegnie jak głupi na klatke schodową, żeby tylko nie zostać samemu na polu. ale zeby biegał jak piesek to nie próbowalam, musze poszukać łąki.
Aurea
Posty: 98
Rejestracja: pn wrz 18, 2006 7:04 am

Pierwsze próby w terenie - co sądzicie o "wolnym"

Post autor: Aurea »

A ja tez byłam na podwórku ze swoja szczurcia, mimo ze jest jeszcze nie całkiem oswojona Poszłam z nią do parku Cale szczescie park był pusty nie było psów Moze dlatego ze było jeszcze wczesnie. Wypuscilam moja szczurcie koło fontanny bo bylo tam najbardziej przyjemnie i wiedziałam ze tam jej nie zgubie Niestety to była katastrofa Zaczeła tak brykac ze w koncu przez swoja własna nieuwage wpadła do wody biedna nie umiała sie wydostac ( A ona panicznie boi sie wody nie wiem dlaczego i nie chce jej z nią oswajac) Wyciągnełam jej pomocną dłoń uczepiła sie mnie i schowała pod bluzke Kiedy wyschła schowała sie do torebki Potem wypusciłam ją na trawke i sie oddalałam a ta biegła za mna... Myslałam ze taki wypad pomoze mi ją oswoic Jednak gdy wróciłam do domu to szczurcia dalej robiła swoje Tylko w parku za mna biega :(
Aurea
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”