Szczurki urodzone 26 VI- Wrocław

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

agacia
Posty: 675
Rejestracja: ndz maja 15, 2005 7:32 pm

Szczurki urodzone 26 VI- Wrocław

Post autor: agacia »

Transporter mam ferplastu aladino ten najwiekszy. Jesli moglabys pozyczyc mi klatke do czasu polaczenia chlopakow to byloby super. A poniewaz chce postawic rodzicow przed faktem dokonanym to moge wziasc maluszka 15 sierpnia lub po 15 jesli to dla ciebie nie problem :wink: Jestem chetna na chlopaka husky tego mniej dominujacego. Moze bede miala okazje wpasc wczesniej i ich zobaczyc,ale pewna nie jestem
Mały[*] (25.04.05-12.07.06)
Mr Jingles[*] (26.06.05-28.05.07)
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Szczurki urodzone 26 VI- Wrocław

Post autor: an »

Agacia, moje drzwi stoja dla Ciebie otworem:) zaczne sobie zapisywac, kto kogo bierze, bo pozniej wytne taki numer jak pixxie:/
8 sierpnia powinnam dostac wreszcie swoj aparat cyfrowy, wiec porobie kilka zdjec i wystawie na forum:)
jesli chodzi o 'mniej dominujacego' samca, to troche jest na razie problem z ocena, bo tych szczurkow jest tak duzo, ze sama sie gubie w ich ilosci... ale postaram sie je zaczac bacznij obserwowac.

dzis zostawilam ogloszenie o szczurkach w klinice weterynaryjnej. mam nadzieje, ze ktos sie jeszcze zglosi, bo zostalo jeszcze kilka Malenstw do adopcji...
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
pixxa
Posty: 321
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:47 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Szczurki urodzone 26 VI- Wrocław

Post autor: pixxa »

[quote="an"]Agacia, moje drzwi stoja dla Ciebie otworem:) zaczne sobie zapisywac, kto kogo bierze, bo pozniej wytne taki numer jak pixxie:/[/quote]

an o co chodzi :?: Dopiero dzisiaj przyjechalam i nie moglam wczesniej napisac. Dalam Ci moj numer komorki wrazie czego.. a wiesz dobrze, ze na maluszka czekalam dlugo i jesli moge ja odebrac na pewno wezme.. Jeszcze dzisiaj lecialam zeby kupic nowe domki dla ogonkow, bo stwierdzilam ze jak czarnuszka przyjdzie to bedzie dobrze kupic jakies nowe .... :roll:

[ Dodano: Czw Sie 04, 2005 8:52 pm ]
[quote="an"][ Dodano: Sob 30 Lip, 2005 ]
[ Dodano: Pon 01 Sie, 2005 ]
ehh... spieprzylam sprawe dla Pixxy:/ Na smierc zapomnialam, ze czarna samiczka miala byc dla niej, a pozwolilam ja wziac Kace, chociaz Kaka w pierwszej chwili miala brac dwie husky... kurcze:/
Pixxa, strasznie Cie przepraszam:/ Zostaly juz tylko czarne samce, bo samiczka czarna byla tylko jedna... czy mimo tego mojego bledu zdecydujesz sie adoptowac jeszcze ktores z moich malenstw?[/quote]

:-( :-( ehhh niestety myslalam o dziewczynce, ale zostaly chyba same samce :roll: ..buu
szkoda..Kaka ma moja czarna dziewczynke i mam nadzieje, ze bedzie jej u niej dobrze..
no ale mowi sie trudno
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

Szczurki urodzone 26 VI- Wrocław

Post autor: Kaka »

no i teraz mam wyrzuty sumienia, bo ja naprawdę nie wiedziałam ze ona dla Pixxy ma być :-( kurczę no. Mała ma się dobrze u mnie, nazwałam ją FILA a husky to LAMIA. Pixxa na bank jeszcze zobaczysz małą na spotkaniu szczurnietych. I nie bądź na mnie zła ze tak wyszło, ja nie wiedziaam, a jak zobaczyłam u ANI FILĘ no to poprostu zakochałam się w niej odrazu!!
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
pixxa
Posty: 321
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:47 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Szczurki urodzone 26 VI- Wrocław

Post autor: pixxa »

yhym ... rozumiem, ale masz mi obiecac ze zrobie sobie z nia zdjatko :wink:. Szkoda, ale wiem ze u ciebie bedzie miala dobrze.. Dzisiaj bylam na zakupach i widzialam ladnego ogonka :oops: ... zakochalam sie w nim, ale sama nie wiem.. jeszcze musze przemyslec. Mama musiala mnie sila wyciagac ze sklepu :oops:
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

Szczurki urodzone 26 VI- Wrocław

Post autor: Kaka »

npo pewnie że zrobisz sobie z nią zdjęcie (jak tylko się zobaczymy):D
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
pixxa
Posty: 321
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:47 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Szczurki urodzone 26 VI- Wrocław

Post autor: pixxa »

pokaze ci nowego faceta Magi :oops:
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

Szczurki urodzone 26 VI- Wrocław

Post autor: Kaka »

:D :D
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Szczurki urodzone 26 VI- Wrocław

Post autor: an »

pixxa: strasznie Cie przepraszam:/ po prostu totalnie wylecialo mi to z glowy... ale sa jeszcze samiczki. zostaly 4. jedna jedzie do poznania na 100 % i to jest husky "piegusek". procz niej, zostala jeszcze jadna mala kapturka i dwie dziewczyny husky. jesli nadal jestes zainteresowana ktoras z nich, to w poniedzialek podesle zdjecia i moze w nich sie zakochasz?
jeszcze raz przepraszam, bo wyszlo, ze jestem nieodpowiedzialna, a to zwykle roztargnienie...
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
agacia
Posty: 675
Rejestracja: ndz maja 15, 2005 7:32 pm

Szczurki urodzone 26 VI- Wrocław

Post autor: agacia »

An czy moglabym pozyczyc od ciebie ta klatke dla maluszka?
Mały[*] (25.04.05-12.07.06)
Mr Jingles[*] (26.06.05-28.05.07)
Pesukarhu
Posty: 22
Rejestracja: pn sty 03, 2005 8:34 pm

Szczurki urodzone 26 VI- Wrocław

Post autor: Pesukarhu »

an, moge prosic fotki? prosze prosze ^______^ raimo@o2.pl
Czekajac na maluszki od czarnej..
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Szczurki urodzone 26 VI- Wrocław

Post autor: an »

fotki podesle jutro, bo los ze mnie i nie wzielam kabla usb do aparatu... a co za tym idzie- nie mam ich jak przegrac:> jutro poznym popoludniem je dostaniecie!
acha, i prosze o e-maile, bo nie wiem, czy moge tu cos zamieszczac...
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
agacia
Posty: 675
Rejestracja: ndz maja 15, 2005 7:32 pm

Szczurki urodzone 26 VI- Wrocław

Post autor: agacia »

moj mail to shusky@tlen.pl 8)
Mały[*] (25.04.05-12.07.06)
Mr Jingles[*] (26.06.05-28.05.07)
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

Szczurki urodzone 26 VI- Wrocław

Post autor: Kaka »

moje maluchy są cudne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Szczurki urodzone 26 VI- Wrocław

Post autor: an »

acha, Agacia: pewnie, ze Ci pozycze:) masz do wyboru: klatke po ptaszku- zeberku [czy jak to sie tam odmienia] i transporterek. [jesli jest wiekszy od Twojego]
daj znac, kiedy bedziesz mogla wpasc po szczurka. tylko tym razem umawiaj sie ze mna na 100 %, bo mam bardzo napiety harmonogram i nie moge sobie teraz pozwolic na zadna zmiane planow, jak juz cos postanowie:)

a zdjecia szczurkow wyszly super:> one tak fajnie wygladaja z klatki zbiorowo, jak z okienka:) zreszta... jutro zobaczycie:)
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”