[CZY NIE ZASZKODZI] świeczki

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

grzegorz
Posty: 140
Rejestracja: śr lip 27, 2005 2:16 pm
Lokalizacja: bremen

[CZY NIE ZASZKODZI] świeczki

Post autor: grzegorz »

moje lubia to co nieznane prubuje wszystko to co znajda w mieszkaniu uwelbiaja podgryzac swieczki nie wspomne o korkach po winie a najlepiaj smakuje im folia aluminiowa dziwne no i czekolada...
Piksi(2)+Metzger(2) 2 samiczki(kawa z mlekiem+popiel)(bialy z czarnym kapturkiem:))
8 tygodni-a jedza jak by nigdy nic nie jadly:)))ciekawskie i glosne:))
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

[CZY NIE ZASZKODZI] świeczki

Post autor: Kaka »

[quote="grzegorz"]uwelbiaja podgryzac swieczki[/quote]

Grzesiek ja bym na Twoim miejscu kontrolowała to czy szczurki gryza świeczki, bo on się moze przez wosk zakorkować i nie wykupka potem tego i moze umrzeć. Wierz mi :wink:
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

[CZY NIE ZASZKODZI] świeczki

Post autor: Nakasha »

Ślepa dupa ze mnie. Stary temat :/.... gome.



Z tym woskiem, to serio?....

Bo mój Hektor też uwielbia... mam sporo różnych świeczek zapachowych na biurku, gdzie najczęsciej biegają szczurasy i akurat on jeden mi te świeczki podkrada, jak nie widzę...

Poza tym - kawa! Gdy uczyłam się do sesji, kawa była moim głównym napojem ;). I ogonki sobie korzystały, gdy tylko odwracałam wzrok (strasznie są szybkie... ^^), poza tym piwo, ale o wiele bardziej lubią wina i Malibu. Czasem kupuję Malibu i robię drinki - może po prostu lubią kokosy ^_^? Nie pozwalam im podkradać mi jedzenia, a tym bardziej używek, ale zdarza się, że coś sobie uszczkną ;).

Szczur byłego chłopaka mojej siostry uwielbiał trawkę.... Kiedyś, po spaleniu owej, chłopak zapomniał ją schować - i szczur się dorwał..... Podobno potem nie chodził prosto i przegryzł pręt klatki :/ [na szczęście, ten chłopak już nie ma szczurów... na szczęście nie ma żadnych zwierząt.... ]
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[CZY NIE ZASZKODZI] świeczki

Post autor: limba »

moje też uwielbiaja swieczki zapachowe...dlatego tez zostały pochowane poza ich zasięg...a i ich nowym nałogiem jest powiększanie dziury w ścianie :evil:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

[CZY NIE ZASZKODZI] świeczki

Post autor: Kaka »

[quote="Nakasha"]Z tym woskiem, to serio?....
[/quote]
jak najprawdziwsza prawda, więc dziewczyny Nakasha i Limba uważajcie ( do was dlatego bo piszecie o tym )ale również do innych któtrzy widzą takie zachowanie u szczurasa i nie są swiadomi tego jak to sie może skończyć. Wosk poprostu "korkuje"
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[CZY NIE ZASZKODZI] świeczki

Post autor: limba »

wiem wiem...świeczki pochowane i ustawione tak żeby szczurcie nie sięgały...Freska szczególnie sobie upodobała wosk :roll: ale dziękuje za przetroge... :thumbleft:
Ostatnio zmieniony czw wrz 08, 2005 3:30 pm przez limba, łącznie zmieniany 1 raz.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

[CZY NIE ZASZKODZI] świeczki

Post autor: Nakasha »

O kurczę.... już świeczki pochowane. Nawet na to bym nie wpadła... dobrze, że zawsze udawało mi się zabrać je od Hektora, ale i tak ślady ząbków są :/ Teraz już nie ma świeczek.... mój grubas pójdzie na świeczkowy odwyk ^^' (swoją droga podejrzewam, że on je lubi, gdyż je wszystko... to szczur, którego celem życiowym jest spanie i jedzenie.... ^^'')
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
knautia
Posty: 372
Rejestracja: czw kwie 14, 2005 4:33 pm

[CZY NIE ZASZKODZI] świeczki

Post autor: knautia »

co do świeczek, to moja matylda lubiła kraść takie malutkie- podgrzewacze, znosiła je pod komodę i obgryzała knotek! oczywiście działo się to kiedy nie pilnowałam (np. podczas nocnej ucieczki) :twisted: reszta świeczki jej nie interesowała na szczęście, teraz są schowane do szuflady- szczur bezpieczny, świeczki się nie marnują :D
falka
Posty: 838
Rejestracja: pn paź 11, 2004 12:06 pm

[CZY NIE ZASZKODZI] świeczki

Post autor: falka »

[quote="knautia"]i obgryzała knotek![/quote]

[quote="knautia"]reszta świeczki jej nie interesowała[/quote]

identycznie jak iset :D
Meggy
Posty: 803
Rejestracja: śr paź 13, 2004 9:16 pm
Kontakt:

[CZY NIE ZASZKODZI] świeczki

Post autor: Meggy »

ych.. szczura mojego ex kradła podgrzewacze a następnie obryzała je... z tego aluminiowego spodu :shock: sam wosk jej specjalnie nei robił, ale aluminiummmm...

a mi szczury wczoraj ukradły tabliczkę czekolady i kilka cukierków czekoladowych... znalazłam po nich tylko papierki a czekolade bez dwóch rządków... chamy ;)
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

[CZY NIE ZASZKODZI] świeczki

Post autor: Nakasha »

Huh, mój Hektor probując dobrać się do świeczki otworzył dziś szufladę.... obserwowałam to i jestem zszokowana... ten ugodowy, powolny śpioch... tak się zawziął, że wykombinował jak otworzyć szufladę, a że silny jest, udało mu się i porwał świeczkę, którą oczywiście mu zabrałam ;).

Moje samiczki lubią cukierki nadziewane alkoholem, ładnie je odpakowują z papierków, rozgryzają czekoladę i wypijają nadzienie :lol:
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
Angua
Posty: 513
Rejestracja: śr sie 20, 2003 9:17 pm
Lokalizacja: Poznań

[CZY NIE ZASZKODZI] świeczki

Post autor: Angua »

Moja szczura jest romantyczna... ostatnio gustuje w martini oraz świecach, przy czym świeczki służa do zagryzania, a kieliszek z martini do tego, zeby w nim maczać ryjek, kiedy nikt nie patrzy ;)
Niektóre opowieści się kończą, ale inne stare historie wciąż trwają. - T. Pratchett
Z nami: Charlie
Odeszły: Miłka +++ Cykoria +++ Jeżu +++ Smużka +++ Spłoszka +++ Strzyga +++ Bezik +++ Chrupek +++ Pippi +++ Bravo
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

[CZY NIE ZASZKODZI] świeczki

Post autor: Kaka »

[quote="Angua"]przy czym świeczki służa do zagryzania,[/quote]
jestem juz przewrażliwiona na to, gdyż kiedyś chomik mojej koleżanki zginął w ten sposób......:-( poczytaj wyższe posty :D
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
Awatar użytkownika
Angua
Posty: 513
Rejestracja: śr sie 20, 2003 9:17 pm
Lokalizacja: Poznań

[CZY NIE ZASZKODZI] świeczki

Post autor: Angua »

OK, będziemy pilnowac swieczek ;) co prawda myche bardziej interesuja aluminiowe oprawki od podgrzewaczy, ale bedziemy uwazac ;)
Niektóre opowieści się kończą, ale inne stare historie wciąż trwają. - T. Pratchett
Z nami: Charlie
Odeszły: Miłka +++ Cykoria +++ Jeżu +++ Smużka +++ Spłoszka +++ Strzyga +++ Bezik +++ Chrupek +++ Pippi +++ Bravo
Nadziejka
Posty: 5
Rejestracja: ndz sie 06, 2006 2:34 pm

Szczurka zjad?a swieczke!!

Post autor: Nadziejka »

Moja Niomka łażac po pokoju natkneła sie na kawałek z podgrzewacza (taka mała świeczka pachnaca) która mi przypadkiem za biurko spadła. Mała zjadła troche świeczki i aluminium w którym ta świeczka była. .... mam z nia od razu do weterynarza jechac czy co????? :cry: :cry:
:sciana2:
pomocy :oops: :oops:

[ Komentarz dodany przez: LuLu: Sob Gru 09, 2006 1:48 pm ]
Scalone z tematem juz istniejacym.
Nadzieja mi na trzecie ....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Główne”