<:(...)~~~

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Krówka.
Posty: 958
Rejestracja: pt mar 12, 2004 7:26 pm
Kontakt:

<:(...)~~~

Post autor: Krówka. »

Cieszę się, bo Lucy ma towarzyszkę w zblizonym wieku :D (tak? w jakim wieku jest dumbinka?)

Trzymam kciuki za Mikę i za to, żeby stadko sie szybko zaprzyjaźniło z dumbinką :D
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

<:(...)~~~

Post autor: jokada »

Dumbinka ma dwa miesiące
urodziła sie 8.09
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

<:(...)~~~

Post autor: Ayumi »

[quote="Asiek"]8.09[/quote]
to tak jak moje 3 maluchy ^^ mają bliźniaczkę :wink:

przeurocza jest :drunken:
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
Chesti
Posty: 266
Rejestracja: czw lip 21, 2005 6:32 pm
Kontakt:

<:(...)~~~

Post autor: Chesti »

Piękne to twoje stado :) A dumbinka taaaaaaka słodka :D Gratuluje nowej dzidzi no i dużo szcześcia i zdrowia życzę. Oczywiście wszyscy trzymamy kciuki za Mikunię.
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

<:(...)~~~

Post autor: ESTI »

Chcialam tylko napisac, ze moja malutka ma na imie LILU, a pelne imie brzmi tak:
Liluminajlakitaralaminaczaiepattasebath.
Ci, ktorzy ogladali "Piaty element" beda wiedzieli o co chodzi - ona jest moim piatym szczurkiem w stadzie, wiec to tez moj piaty element. :zakochany:
Obrazek
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

<:(...)~~~

Post autor: soho »

o qrde :roll: chyba raczej czesciej bedziesz uzywala jednak tego skrotu Lilu

pikne imie
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

<:(...)~~~

Post autor: merch »

A co u Mikuni ? I jak się miewa love?
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

<:(...)~~~

Post autor: ESTI »

Dzieki za zainteresowanie.


Obrazek

MIKUNIA moja kochana, moje Sloneczko...ma juz dwa guzy przy sutkach, na razie rozlane i miekkie i jeden twardy i okragly guzek na klatce, na zebrach...Poza tym jest coraz slabsza, wiecej spi - -jednka dwa trzy razy dziennie chodzi na spacerki i jest aktywna. Boje sie, ze moze cos ja boli juz, ale tylko wtedy kiedy ospoczywa, bo jak spaceruje to wydaje sie mocna...nie wyobrazam sobie zycia bez niej...

Obrazek

LOVUNIA ma sie swietnie. Jest strasznie szczesliwym szczurem, gdyz najbardziej docenia to co ja teraz spotyka. Po mocnym przytyciu, teraz troche spalila gramy i ciut wyszczuplala. Poza tym, ze stosujemy lekka diete, to wszystko gra...uwielbia swoje stadko, mnie juz nie gryzie, czasami tylko zlapie palec ostrzegawczo jak czuje sie zagrozona lub przetstraszona. No i czasami tez zaszczyci mnie swoja obecnoscia na kolanach i pozwoleniem na poglaskanie...a ja wyganiam ja na bieganie po pokoju.


Poza tym moje stadko swietnie sie dogadalo i tworzy jedna szczesliwa rodzinke. Dzieciaki rosna jak na drozdzach i robia sie malymi diablicami...a Elmus jak to chlop - szczesliwy w swoim haremie, bezstresowy

ELMO
Obrazek

LUCY
Obrazek

LILU
Obrazek
Obrazek
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

<:(...)~~~

Post autor: GoHa »

Elmo - moj piekny szczurek.... :)))
A Lilu wyszla jak diablica jakas.. ;)
Ucaluj Esti najpierw Mike - bo to rodzina... a potem juz cala reszte .. :)
Dobrze jest być kochanym... :)
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

<:(...)~~~

Post autor: soho »

Lu jaka ma postawe :) jak dama hihi
Miqs dobrze wyglada :) na zdjeciu przynajmniej nie widac tego chorobska
Elmo chyba sie wystraszyl babskiej bandy ;)
[quote="GoHa"]A Lilu wyszla jak diablica jakas..[/quote] no baaaa :!: jak na dumbo przystalo ;)
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

<:(...)~~~

Post autor: ESTI »

GoHa Mikula ucalowana, a szczurcie wiedza juz o wszystkich komplementach. :lol:

soho, rzeczywiscie Mikunia na razie dobrze wyglada i sie czuje, ale widac juz guzy...

Dzieki za dobre slowo. :***
Obrazek
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

<:(...)~~~

Post autor: ESTI »

Dawno nie pisalam, bo nie mialam sily uzalac sie nad losem mojej ukochaniutkiej...ale teraz jestem w kropce i nie wiem co robic.

Mikunia jest coraz slabsza. Ma kilka guzow, o ktorych wiem... niektore sa calkiem spore. Chce sie udac na rtg, bo obawwiam sie, ze ma przerzuty tez w srodku organizmu...
Mikula jest ogromnie dzielna. Dostaje codziennie scanomune i widze, ze trzyma ja to w dobrej (jesli mozna tak napisac) kondycji. Niestety krople na guzy w ogole nie dzialaja... dostaje tez od tygodnia lekki lek przeciwbolowy.

Najgorsze jest to, ze ona ma walke do zycia, je i pije znakomicie, chodzi na spacerki... ale stala sie bardzo wiotka, slaba, trudno utrzymac jej rownowage, ma problemy ze wspinaniem sie. Ulatwiam jej to jak moge, jestem z nia ciagle. Stado tez jej nie dokucza, wiec nie chce jej rozdzielac - bo boje sie, ze to moglo by ja bardzo dobic...

I teraz nie wiem... tak strasznieja kocham i nie wyobrazam sobie zycia bez niej, ale z drugiej strony nie chce, zeby sie meczyla i cierpiala...

Co robic? Jak dlugo czekac z ta decyzja...:-(
Obrazek
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

<:(...)~~~

Post autor: mataforgana »

ESTI - póki mała je, pije, i co najważniejsze - nie jest odrzucona przez stado, póki widzisz, że jeszcze nie cierpi - bądź przy niej i cieszcie się sobą...
nasza decyzja o uśpieniu Iskry ciągnęła się zbyt długo... wiem, że niepotrzebnie tyle cierpiała. dlatego jeśli zauważysz, że to naprawdę juz nie ma sensu, pomóż Mikuni godnie odejść...
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

<:(...)~~~

Post autor: jokada »

Estuś... mysle że tam mocno kochając ją i znając ją dobrze - bedziesz wiedziała...

trzymam kciuki by jak najdłużej czuła sie dobrze

trzymajcie sie ciepło :)
turybiusz
Posty: 354
Rejestracja: wt lis 01, 2005 3:00 pm

<:(...)~~~

Post autor: turybiusz »

Esti napisała:
Stado tez jej nie dokucza, wiec nie chce jej rozdzielac - bo boje sie, ze to moglo by ja bardzo dobic...
Bardzo dobrze że jest ze stadem! Z wlasnego doświadczenia wiem, jakie to ważne dla chorego szczurka...
Jak na razie nie zetknęłam się też z nękaniem albo odrzucaniem słabego szczura przez resztę stada.
...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”