Moje stadko :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Bury16
Posty: 14
Rejestracja: pn lis 21, 2005 2:20 pm

Moje stadko :)

Post autor: Bury16 »

Witam wszystko jest wporządku i szczurki są od 3 dni u mnie. Jest dokladnie tak jak mówicie sa bardzo ciekawskie otoczenia, zywe i wogóle są wspaniałe, z poidełka już się nauczyły pić. Narazie jestem w trakcie oswajania i idzie mi to narazie tak średnio ale staram się i czytam forum, myśle że będzie coraz lepiej. I jeszcze raz chciałem podziękować wszystkim tym którzy się przyczynili do tego że je mam. :)

Temat wydzielony z "[warszawa-SPS] szczurki ze sklepu do adopcji"/ESTI
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

Moje stadko :)

Post autor: mataforgana »

bury, to świetnie, cieszę się, że okej, bo już się trochę martwiłam, chociaż wiedziałam, że odebrałeś je od Cezarego ;) jeden maluch jest małym cykorem, a drygi to szczur alfa i głowny explorer ;) ;) ale oba są przesłodkie i absolutnie powinieneś być nimi zachwycony ;)
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
Mirea el tahiri
Posty: 23
Rejestracja: ndz lis 06, 2005 9:27 pm

Moje stadko :)

Post autor: Mirea el tahiri »

Witam wszystko jest wporządku i szczurki są od 3 dni u mnie. Jest dokladnie tak jak mówicie sa bardzo ciekawskie otoczenia, zywe i wogóle /ort są wspaniałe, z poidełka już się nauczyły pić. Narazie jestem w trakcie oswajania i idzie mi to narazie tak średnio ale staram się i czytam forum, myśle że będzie coraz lepiej. I jeszcze raz chciałem podziękować wszystkim tym którzy się przyczynili do tego że je mam. Smile
bury z tym jednym Panem to ja już się całowałam :lol: a ten drugi taki nieśmiały był i niestety nie miałam szans na oswojenie go :(
A co do poidełka to u mnie też już piły ciury są inteligentne. Trzymam kciuki za to zeby były zdrowe i dały Ci mnóstwo radości.
PS.
O mały włos a bym Ci ich nie oddała :lol:
Bury16
Posty: 14
Rejestracja: pn lis 21, 2005 2:20 pm

Moje stadko :)

Post autor: Bury16 »

:D Wczoraj to już przeszły samych siebie położyłem klatke na łóżku żeby mogły spokojnie wychodzić i wchodzić sam położyłem się koło klatki i napoczatku wyszedł jeden obieg klatke dookoła i spowrotem do klatki i tak pare razy było potem już obydwa wyszły i ganiały się po całym łóżku co chwila wbiegały pod moją bluzke, przepychali się itd. zaraz wybiegali i spowrotem pod bluzke aż byłem zdziwiony że w jeden dzień takie postępy chociaż w sumie tak na tym lóżku leżałem z nimi z 4h z przerwami no ale :) . Więc ogólnie szczurki są fantastyczne i kochane przywiązałem się do nich strasznie :). Kurde tylko mam mały problem z poidełkiem kupiłem kulkowe firmy fonte przywiązałem drutem do klatki podchodzę do klatki za pare min a tam już połowe wody w poidle nie ma tylko rozlana na dnie klatki. Wkurza mnie to bo nie może być cały czas przyczepione do klatki bo nonstop z niego kapie i sporo Cats'a juz sie rozwaliło i trzeba wymieniać. Macie jakieś rady? Aha i jeszcze jedno jakie inne polecacie te ściółki takie jak Cats Dream bo sporo tego w zoologu jest i tańsze jest Pinio za 9 zł jakis benek za 8 zł a Cats u nas kosztuje 15 zł z góry dzeki za pomoc :)
gryzaj
Posty: 461
Rejestracja: czw lis 11, 2004 8:23 pm
Kontakt:

Moje stadko :)

Post autor: gryzaj »

wydaje mje sie bury, ze poidelko trza wymienic, bo raczej sie go nie naprawi

co do sciolki - to ja osobiscie lubie wie-wiorki chipsi lub taki drewniany zwirek dla kotow, co sie rozwala pod wplywem wilgoci.

natomiast benka stanowczo odradzam - po pierwsze strasznie pyli, a po drugie ma takie male kuleczki i po prostu nie moge sie pozbyc wizji jak szczurasowi wchodza one do nosa (bo za mocno wciagnal powietrze)
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moje stadko :)

Post autor: limba »

Z poidelek polecam Ferplast, praktycznie nie ciekna. A ze sciolek no to masz do wyboru do koloru >>TUTAJ KLIKAMY<<
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
gryzaj
Posty: 461
Rejestracja: czw lis 11, 2004 8:23 pm
Kontakt:

Moje stadko :)

Post autor: gryzaj »

a tak swoja droga to jak sie maluchy nazywaja?
Obrazek Obrazek
Bury16
Posty: 14
Rejestracja: pn lis 21, 2005 2:20 pm

Moje stadko :)

Post autor: Bury16 »

Może imiona dałem im takie troche dziwne ale mi się podobają :)
Ten odważniejszy to Gollum a ten mniej to Nero :)
Bury16
Posty: 14
Rejestracja: pn lis 21, 2005 2:20 pm

Moje stadko :)

Post autor: Bury16 »

Coś dawno tu niepisałem trzeba to naprawić :) otóż zmieniłem imię Gollumowi na Czarny, jakieś takie bardziej ludzki i wydawało mi się że szybciej się do niego przyzwyczai. Poidełko musiałem niestety kupić nowe, było sporo droższe ale jepszej jakości i ogolnie lepsze, jak narazie nie leci :). Hmmm a co do samych szczurasów maja sie dobrze, są wesołe, ciekawski (szczególnie czarny) uwielbiają biegać po łóżku pod narzuta z materiaługdzie wyrabiaja najrózniejsze rzeczy. Wszędzie chcą wejść, wszędzie chcą być gdy tylko wchodze do pokoju zaraz podbiegają do kratek i patrzą co takiego robie :) po prostu sa cudne jednak narazie niedają się zabardzo brać na ręce, gdy podstawie ręke na skrawek łózka lub przy wyjściu klatki niechcą zejść na nią, ale wydaje mi się że to kwestia czasu. Ostatnio zaczełem się trochę martwić bo często kichają nie wiem czy to początki przeziębienia ale zaczełem im dodawać miód do wody i 2,3 kropelki echinacey :) lecz możliwe że to zwykła alergia chociaż używam cat's dream, mam mieszane uczucia co do ligniny bo cały ryjek maja w białych pyłkach z ligniny może to od tego tak kichają no ale nic narazie jest dobrze pzdr :)
ajlii
Posty: 459
Rejestracja: śr gru 01, 2004 12:58 pm

Moje stadko :)

Post autor: ajlii »

Strasznie się cieszę że tak dobrze Wam sie układa :))) Pozdrowienia dla chłopaków :)
dziołchy: Nona, Kira, Oliwka, Sue, Tika, Fatima, Zulejka, Maszka, Latina, Penelopa, Kasjana

kawalery: Czarnul, Eliasz, Borys, Klimek, Ziemek, Milan, Dylan, Pedro, Cedrik, Maksim
agacia
Posty: 675
Rejestracja: ndz maja 15, 2005 7:32 pm

Moje stadko :)

Post autor: agacia »

A moze imiona Gollum i Smeagol ;) Co do poidelka to ja mam fonte i nie narzekam.A moze zle je dokrecasz albo gdzies ma dziurke jaka?
Mały[*] (25.04.05-12.07.06)
Mr Jingles[*] (26.06.05-28.05.07)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”