<:(...)~~~

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

<:(...)~~~

Post autor: mataforgana »

ja się zetknęłam, turybiusz... w pewnym momencie choroby stado dostało alergię na Iskrę... dosłownie latała po klatce... w powietrzu.
stado przestało ją tolerować. nawet zawsze pokojowa Triss i Milva, która chyba najbardziej 'kochała' Iskrę nie mogły jej ścierpieć... nie wiem, nie mam pojęcia dlaczego, ale mała została całkowicie odrzucona przez stado i traktowana jak wyrzutek...
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

<:(...)~~~

Post autor: merch »

Uważam ,że jak stado jej nie dokucza to nie ma powodu,żeby ją izolować. Głaski dla stada. M
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

<:(...)~~~

Post autor: soho »

ESTI co tam u Miqsi :?: i reszty ... :)
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

<:(...)~~~

Post autor: ESTI »

Bez zmian w sumie, ale dzieki za zainteresowanie. :*

Mikula dzisiaj dostala wieksza dawke przeciwbolowego i chyba dziala... caly czas z nia jestem, jak tylko moge i obserwuje. Chyba troszke lepiej sie czuje.

Reszta stadka okej, ale na razie nie mam za bardzo sily pisac...
Obrazek
turybiusz
Posty: 354
Rejestracja: wt lis 01, 2005 3:00 pm

<:(...)~~~

Post autor: turybiusz »

Mataforgana, ja wiem, że coś takiego może się zdarzyć, ale raczej zdarza się rzadko. Opiekując się swoimi chorymi ogonkami wielokrotnie miałam okazję zaobserwować jak bardzo ważne jest dla nich towarzystwo stada. Dlatego dopóki stado nie odrzuca chorego, a stan szczurka pozwala mu jeszcze być z resztą, uważam, że powinno się go zostawić w klatce.
...
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

<:(...)~~~

Post autor: ESTI »

Dzisiaj mamy swieto. MIKUNIA skonczyla 2 lata!
Tak chcialam, zeby dozyla tych 2 lat i sie udalo.
Wiem, ze niewiele jej zostalo, ale te dwa latka byly dobre i spedzilysmy wiele wpsanialych chwil.
Nie raduje sie i nie skacze do gory, ale ciesze sie, ze moje Sloneczko jest ciagle ze mna.
Obrazek
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

<:(...)~~~

Post autor: GoHa »

Jezuuuuu moja Mika... bo troszke moja tez jest... Wszystkiego najlepszego Mikuniu kochana... Dluuuugiego zycia ci zycze.. zdrowka szczescia i zeby Esti ci sie nie psocila i czasem sie sluchala... hyhy...
Dobrze jest być kochanym... :)
Awatar użytkownika
Zirrael
Posty: 1347
Rejestracja: wt paź 04, 2005 1:12 pm
Lokalizacja: Warszawa

<:(...)~~~

Post autor: Zirrael »

Mikunia, zdróweczka i jeszcze raz zdróweczka i coby to paskudztwo już nie rosło.... :occasion1:
Obrazek
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

<:(...)~~~

Post autor: jokada »

Duzo, duzo zdrówka
spokoju :) i wspólnych radosnych chwil
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

<:(...)~~~

Post autor: Mada »

:occasion4: dla Mikuni.
Dla niej zdrowia a dla Ciebie Esti wytrwałości :przytul:
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

<:(...)~~~

Post autor: nezu »

Mikunia, wszystkiego najlepszego z okacji tego wspanialego jubileuszu..:)
Zdrowia ci zycze a twojej pani jak najdluzszej radosci z ciebie.
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

<:(...)~~~

Post autor: Dona »

Mikunia! Strasznie się cieszę :) Świetnie, że Ci się udało dożyć tych dwóch latek :) ESTI, jesteśmy z Wami, życzymy Wam wielu wspaniałych chwil, które spędzicie jeszcze razem, żeby było ich jak najwięcej... :*

:occasion4: :occasion6: :occasion9:
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

<:(...)~~~

Post autor: limba »

Stoooooo lat Stoooo lat niech zyje zyje nam!!!! :occasion4: Bardzo prosze Mikuni pokazac te posty :P :occasion6:
Wszystkiego najnajnajlepsiejszego Madre Mikuniu. Jestes twardzielka jakich malo, nie poddawaj sie!!! :occasion1: Jestes ciurem jakich malo, aby zdrowko i radosc zycia jak najdluzej Ci dopisywalo!!! :occasion9:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

<:(...)~~~

Post autor: ESTI »

Dziekujemy Wszystkim za zyczenia. :D

Jestescie przekochani. :roll:
Obrazek
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

<:(...)~~~

Post autor: soho »

ja z ranca pisalam 100 lat dla Miqsi ale mi komp sie zawiesil i bede troszq spoznione ( to nie to samo co z rana :!: ;) )

2 lata :!: kawal zycia juz za nia :D zycze zdrowka moc bo milosc juz ma :D oooo tyle latek co swieczek ;) :occasion6:
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”