malutkie szczurki do oddania pod koniec wrzesnia

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

malutkie szczurki do oddania pod koniec wrzesnia

Post autor: mataforgana »

mrs.j, małe już u mnie, siedzą w osobnych klateczkach, duże na nie fukają, ale ogólnie spokój...

mała husky trochę kicha, zestresowała się bida...
chłopaczysko za to zdrowo rozrabia i nawyraźniej jest szalenie zainteresowany dużymi.

w niedziele jedziemy do łodzi...
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
anja
Posty: 27
Rejestracja: pn wrz 05, 2005 4:31 pm

malutkie szczurki do oddania pod koniec wrzesnia

Post autor: anja »

Godzilla to jus sie zadomowila :D chyba dosc dawno :D czasem mam jej dosc jak mnie zaczepia :D ale tak z milosci dosc, chce spokojnie posiedziec na lozeczku i ona by pobiegala czytam ksiazke to mi nie da :D domaga sie zabawy. A w klatce to ciagle albo cos psuje, przestawia albo prosi by wyjsc lub tez smacznie chrapie :) Jak teraz np :)
Kochany stwor (i zlodziej :D ) :)
mrs.jingles
Posty: 180
Rejestracja: śr sie 10, 2005 12:53 pm

malutkie szczurki do oddania pod koniec wrzesnia

Post autor: mrs.jingles »

tu ja z Warszawy (tzn nie moja siostra, tylko ja :P ). Niech wam sie slodziaki dobrze chowaja. Moja 6 zaczela siwiec :P :albino:
pozdr! asia
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

malutkie szczurki do oddania pod koniec wrzesnia

Post autor: mataforgana »

huh. a ja chciałam poinformować o zaszłych zmianach.

mała husky nie dotarła do casie. ponieważ casie przygarneła 2 chłopaczków i musiałaby i tak szukać domku dla małej. u mnie w domu z kolei zaszły pewne rewolucje i niejako przy okazji wyszło na to, że mała husky jest właśnie w drodze do Krakowa, razem z moją przyjaciółką, Pauliną ( tą, która w piątek odebrała maluchy z Kielc ). chłopaczysko zostalo dowiezione do państwa, którzy teoretycznie mają przekazać go dalej, swojej siostrzenicy. aczkolwiek całkiem być może, że zostanie u nich, w towarzystwie Tajsona - szczura którego ci państwo przygarneli rok temu ode mnie.

i tak oto wszystko dobrze się skończyło... :)
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
mrs.jingles
Posty: 180
Rejestracja: śr sie 10, 2005 12:53 pm

malutkie szczurki do oddania pod koniec wrzesnia

Post autor: mrs.jingles »

czyli Mała bedzie krakowianka? :P ale sie dzieje... najwaznejsze, ze happyend jest :D
asia
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

malutkie szczurki do oddania pod koniec wrzesnia

Post autor: mataforgana »

bedzie, juz całkiem niedługo powinni być na miejscu ;)

no, troszkę się pokręciło, ale najważniejsze że final jest pozytywny. :D
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
Awatar użytkownika
casie
Posty: 344
Rejestracja: pn sie 08, 2005 3:16 am
Lokalizacja: Łódź/Skierniewice

malutkie szczurki do oddania pod koniec wrzesnia

Post autor: casie »

No to dobrze, ze wszyscy zadowloleni... bo mi az sie glupio zrobilo, ze musialam Małą odmawiac...

No ale... te 2 wariaty-znajdy, musiały zostac razem, bo juz nauczone do siebie :walka:
One nam po prostu zostały przeznaczone !! :geek: gdyby nie tamten spacer... wszystko byloby inaczej :happy8:

mataforgana to kolezanka sobie pojezdziła ze szczurkiem... :)

mrs.jingles pozdrawiam serdecznie mamuske Otylie i Szosteczke 8) Ehh tak chciałam dziewczynke husky ze wzgledu na moja Guti :roll:
ale widocznie tak musiało byc...
2 diabelki pomieszały wszystko :sunny:
"Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić"
Już odeszły: Scream, Guti, Albi, Bundy, Marcel, Rati, Snowi i Winky
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

malutkie szczurki do oddania pod koniec wrzesnia

Post autor: mataforgana »

a mała husky nazywa się...

Kenna Virgo Tusk Nawrocka ;)
Kenna - wiadomo, Virgo - bo absolutnie boski Tomek z roku Pauliny jest spod panny, Tusk - bo bedzie wychowywana w duchu liberlanym, Nawrocka - tak przypadkiem ;)

ogólnie obie panie się do siebie przyzwyczajają, i obie są szczęśliwe... :)
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
mrs.jingles
Posty: 180
Rejestracja: śr sie 10, 2005 12:53 pm

malutkie szczurki do oddania pod koniec wrzesnia

Post autor: mrs.jingles »

nooo DOSC oryginalne imie, nie powiem :D

otylia dziekuje za pozdrowienia. juz doszla do siebie i jest taki sam pieszczoch jak przed porodem, caly czas gdy siedze przy komputerze, ona spi na ramieniu :)

Kaska.
mrs.jingles
Posty: 180
Rejestracja: śr sie 10, 2005 12:53 pm

malutkie szczurki do oddania pod koniec wrzesnia

Post autor: mrs.jingles »

jak sie czuja moje maluchy? moze maciejakies fotki? tak za nimi tesknie...

6 w zeszla niedziele miala 14cm ogon i wazyla 130 g (jesli mozna wazyc kuchennej wadze ;) )

pozdrawiamy cala rodzinke!!!
asia i 6
pixxa
Posty: 321
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:47 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

malutkie szczurki do oddania pod koniec wrzesnia

Post autor: pixxa »

Jakie śliczności ..
i to własnie kapturki .. dobrze, ze w Wawie mieszkasz bo wszystkie bym zabrała :twisted: (żartuje oczywiście)
mrs.jingles
Posty: 180
Rejestracja: śr sie 10, 2005 12:53 pm

malutkie szczurki do oddania pod koniec wrzesnia

Post autor: mrs.jingles »

Witajcie!!!

Czy sa tu jeszcze moje maluchy?

to 6 Obrazek

slodki dumbo, prawda? :khihi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”