Żabcie już nic nie boli.....

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

Żabcie już nic nie boli.....

Post autor: Ewqa »

[*] To od siostrzyki Żaby, Luny. Bardzo mi przykro zwłaszcza, ze Luna też walczy.
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Żabcie już nic nie boli.....

Post autor: Dona »

Dixi, tak dawno Cię tu nie widziałam, a powracasz z taką smutną wieścią... :-(
['] dla Żabci...
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Żabcie już nic nie boli.....

Post autor: ESTI »

Dixi, jeszcze raz bardzo wspolczuje...[']['][']
Obrazek
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

Żabcie już nic nie boli.....

Post autor: soho »

Zabcia kochana :( taka mloda przeciez byla ;(
. . . ['] . . .
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

Żabcie już nic nie boli.....

Post autor: IVA »

:cry: :cry: :cry: , trudno coś powiedzieć
z prawie 100 kochanych ogonków pozostał tylko 1 :(
http://stylowabizuteria.com.pl/
Dixi
Posty: 1171
Rejestracja: wt lis 16, 2004 4:24 pm

Żabcie już nic nie boli.....

Post autor: Dixi »

[quote="Dona"]Dixi, tak dawno Cię tu nie widziałam, a powracasz z taką smutną wieścią... :-(
['] dla Żabci...[/quote]

Doniu, nie miałam za bardzo dostępu do netu po wyprowadzce, dlatego nic nie pisałam....szczurki w między czasie bardzo się ze sobą zżyły, były nierozłączne, wszędzie biegały razem, razem jadły, piły, spały, myły się nawzajem.....ehhh.....nie wiem dziewczyny, po prostu nie umiem sobie poradzić z własną psychiką, pogodzić się ze śmiercią mojej Żabulki vel Złośnicy....ten ogonek miał tak nieprzeciętny charakterek, niezależność, wolę walki o życie.....ona chciała żyć i odnosiłam wrażenie, że oczkami krzyczała " mam w nosie tego raka, i tak będę do końca sprawna i się nie poddam, dla mojej 'szczurzej siostry' i dla pańci "
Nie wiem słuchajcie, nigdy w życiu nie spotkałam się z takim przypadkiem, żeby zwierzę tyle wycierpiało, a jednak tak silnie było zmotywowane do walki o każdy kolejny dzień, żeby wciąż udawało, że wszystko jest okey....szok! Nawet jak czekałam z nią do Wojtyś, to myła się, czyściła sobie uszka, przytulała się do mnie zawinięta w cieplusi ręcznik....jezu....do końca życia tego nie zapomnę....i jak biegła do mnie na stole u weta, żeby tylko nie zostawiać jej samej....zaczynam żałować....czułam, że to coś złośliwego ją trawi...może gdybym nie pojechała na operację, to żyła by jeszcze te kilka dni, a może tak jak i u IVY - kilka miechów....ale z drugiej strony, nie cierpi już, nic ją nie boli....śpi sobie spokojnie wiecznym snem.....ehhhh.....tak żałuję, że jej nie ma, tej mojej dużej, ciepłej kulki, rozrabiary małej, co to musiała każdy swterek przyozdobić dziurami, jakie wygryzała notorycznie :) Która tuliła się do Dixi, czyściła jej fuetrko, czasami to wręcz pokładała się na niej jak na kanapie leżąc na pleckach.....tyle radości dawała z siebie.....czemu to tak się paskudnie skończyło...czemu tak szybko....jeszcze pamiętam, jak z Irsą piłyśmy piwko i śmiałyśmy się z tej małej, ruchliwej kluseczki szalejącej po moim łóżku.....
Pozdrawiam,
Aguśka
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

Żabcie już nic nie boli.....

Post autor: Nisia »

[*] dla Żabki... Ode mnie i od siostrzyczki Heni, która jeszcze jest zdrowa....
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

Żabcie już nic nie boli.....

Post autor: Guślarka »

[*] Cieszę się, że była kochana...
Znałam szczura, którego wyrzucono do lasu...
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Żabcie już nic nie boli.....

Post autor: merch »

:(
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Dixi
Posty: 1171
Rejestracja: wt lis 16, 2004 4:24 pm

Żabcie już nic nie boli.....

Post autor: Dixi »

[quote="Guślarz"][*] Cieszę się, że była kochana...
Znałam szczura, którego wyrzucono do lasu...[/quote]

Jak można nie kochać własnego szczurka?
A jeszcze bardziej nie rozumiem jak można wyrzucić go do lasu???!!!! Bo jest chory???!!! Boshe, co to się z ludźmi dzieje.....Guślarz, mam nadzieję, że to nie był Twój dobry znajomy.... :roll:
Pozdrawiam,
Aguśka
Awatar użytkownika
Shiro4
Posty: 71
Rejestracja: pn mar 27, 2006 10:54 pm
Lokalizacja: Gdynia

Żabcie już nic nie boli.....

Post autor: Shiro4 »

To starsznie smutne gdy odchodzą nasze ukochane zwierzatka,szczególnie gdy sa to jeszcze dzieci...niestety nowotwory to straszna zmora iostatnio coraz czesciej szczurki chorują... Niech biega po szczęsliwych szczurzych krainach :angel13:
Wieloletnia wielbicielka szczurzej populacji:)
Szałas
Posty: 880
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 11:28 am

Żabcie już nic nie boli.....

Post autor: Szałas »

:(
" nie jestem oswojonym szczurem"
"Piotruś Pan nie żyje...Peter Pan is dead"
Awatar użytkownika
Shiro4
Posty: 71
Rejestracja: pn mar 27, 2006 10:54 pm
Lokalizacja: Gdynia

Żabcie już nic nie boli.....

Post autor: Shiro4 »

Dixi,muszę ci powiedzieć ,że mój kochany szczuras Muniek żył 4 lata ,ale pół roku przed śmiercia zaczeło mu się cos z jądrami dziać schudł,potem zaczął powłóczyć nogami tylnimi myślałam ,że to poprostu starość ,bo jednak 4 lata to długo kiedys poszłam go umyć nad umywalką i oczyszczać ranę ...okazało się ,że żył w nim robak,niemam pojęcia co to było ,spłukałam to coś wodą do kanalizacji...do teraz sie wzdrygam na samą myśl.Chwile potem Muniuś umarł...... :sad2: ale przynajmiej juz się nie męczył.Te choroby jednak bywaja przerażające...
Wieloletnia wielbicielka szczurzej populacji:)
Awatar użytkownika
casie
Posty: 344
Rejestracja: pn sie 08, 2005 3:16 am
Lokalizacja: Łódź/Skierniewice

Żabcie już nic nie boli.....

Post autor: casie »

Okropne jak szczurek umiera z powodu raka... :sad2: Czytajac posty o takiej smieci.. przypomiana mi sie moja Guti :cry: :sad3: Tez umarła na obrzydliwego okrutnego raka...to bylo okropne... myslalam ze z tego wyjdzie i niestety nie zdarzylam jej pomoc w cierpieniu... kiedy zaczelam juz myslec o eutanazji...odeszla w niedziele :-( umarla mając roczek... biedna moja kochana chudzinka :cry:

Strasznie Ci wspólczuje...
Dla Zabci, kochanej malej ['] ['] [']
"Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić"
Już odeszły: Scream, Guti, Albi, Bundy, Marcel, Rati, Snowi i Winky
Aslan
Posty: 6
Rejestracja: ndz mar 26, 2006 10:44 pm

Żabcie już nic nie boli.....

Post autor: Aslan »

czy to się dzieję naprawdę ? ... :sad2:

[*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”