Smutnik :(

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
sarenka24
Posty: 310
Rejestracja: czw paź 14, 2004 10:59 pm
Lokalizacja: Katowice

Smutnik :(

Post autor: sarenka24 »

Zerwałam zaręczyny i zostaję sama w ciąży :? To już nie tylklo o zdradę chodzi, ale o to, że jemu bardziej zalezy na jego motocyklu niż na mnie i przyszłym dziecku... życie jest gó***... a tak bardzo się cieszyłam, że moja kruszynka przyjdzie na świat - teraz już mi tej radosci brakuje... :sad2:
Nosek ['] forever in my heart
Kinia i Frida ['] ['] :(za teczowym mostem, tak szybko odchodzicie :(
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Smutnik :(

Post autor: limba »

sarenka24, :przytul: :przytul: Lepiej byc samej i dawac milosc swojemu bobaskowi, niz meczyc sie z kims kto Cie nie szanuje i zdradza.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Fea
Posty: 676
Rejestracja: śr lut 02, 2005 2:05 pm

Smutnik :(

Post autor: Fea »

Tracę wiarę w wiele rzeczy. A wiary w ludzi nie mam od dawna. Moje intencje są odbierane jako atak, jakiś cholerny zamach na czyjeś plany, i mi przykro. Ot co.
Nikogo nie potrzebuję, mam zęby. :>
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: mazoq »

źle się dzieje... ojjjj źle się dzieje. nasz ukochany sensej wyjechał niewiadomo gdzie i zapadła anarchia którą w jako takich ryzach trzymał mój kumpel. teraz on jest w szpitalu a całą sekcję przejął jakiś napalony początkujący z wielką ilością kasy i niewielką inteligencją. Tak bardzo, bardzo tęsknię za starymi treningami. za sensejem, za tym że nie byłam jedyną kobietą w grupie, za tym że nie byłam wtedy spychana na drugi plan.

dlaczego, dlaczego wszystko czego się dotknę obraca się w pył zanim jeszcze zdążę się tym nacieszyć...
sarenka24
Posty: 310
Rejestracja: czw paź 14, 2004 10:59 pm
Lokalizacja: Katowice

Smutnik :(

Post autor: sarenka24 »

[quote="limba81"]sarenka24, :przytul: :przytul: Lepiej byc samej i dawac milosc swojemu bobaskowi, niz meczyc sie z kims kto Cie nie szanuje i zdradza.[/quote]

Limbus :przytul: dzięki, ale mimo to, to jest trudna decyzja :|
Nosek ['] forever in my heart
Kinia i Frida ['] ['] :(za teczowym mostem, tak szybko odchodzicie :(
Orange
Posty: 48
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 7:20 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: Orange »

powiem tak, szczury nigdy nie przestają nas kochać.
Bardzo mi przykro, trzymaj się :przytul: :przytul:
sarenka24
Posty: 310
Rejestracja: czw paź 14, 2004 10:59 pm
Lokalizacja: Katowice

Smutnik :(

Post autor: sarenka24 »

[quote="Orange"]powiem tak, szczury nigdy nie przestają nas kochać.
Bardzo mi przykro, trzymaj się :przytul: :przytul:[/quote]

O i to jest pocieszajace :)
Nosek ['] forever in my heart
Kinia i Frida ['] ['] :(za teczowym mostem, tak szybko odchodzicie :(
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

Smutnik :(

Post autor: Kaka »

smuci mnie to, ze tyle ludzi bezmyślnie rozmnaża szczurki, a obecnie na forum jest ogromny przesyt :cry: i smucą mnie również zachcianki tych którzą chcą i koniec rozmnożyc swoje sczurki, a zachowują sie jak dzieci tupiące nogą o ziemię bo nie dostają tego czego chcą, smuci mnie fakt że niektórzy nie chcą zrozumieć ze robią źle i niedopuszczają do siebie żadnego pouczenia, smuci mnie to że Ci ludzie dalej tkwią w błędzie, smuci mnie ich egoizm, smuci mnie to ze nigdy nie potrafią przyznać się do winy, smucą mnie Ci którzy "lecą" jedynie na kolorki, a najbardziej smuci mnie fakt ze na tym wszystkim najgorzej wychodzą szczurki.... :cry:
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: sauatka »

KaKa mnie dokladnie to samo... jeju bezmyslnosc ludzka nie ma granic...
zamtuz
Posty: 385
Rejestracja: wt sty 24, 2006 9:41 pm

Smutnik :(

Post autor: zamtuz »

Jest mi cholernie smutno bo jestem w tej Łodzi kompletnie samotny. Moja J. studiuje w warszawie a ja tu i sie rzadko widzimy .. DObrze ze mam chociarz raz w tyg towarzystwa mi dotrzymuje Mataforgana i cały czas moje robaki (czyt.szczury) :|
NIE KARMIC TROLLA
Fea
Posty: 676
Rejestracja: śr lut 02, 2005 2:05 pm

Smutnik :(

Post autor: Fea »

Zamtuz, nie wiem, czy cię to pocieszy, ale w Szklarskiej pociąłbyś się bułką tartą. To zadupie nad zadupiami, terra incognita, ultima Thule.
Nikogo nie potrzebuję, mam zęby. :>
zamtuz
Posty: 385
Rejestracja: wt sty 24, 2006 9:41 pm

Smutnik :(

Post autor: zamtuz »

To zadupie nad zadupiami, terra incognita, ultima Thule.
Ale masz gory na wyciagniecie reki. Ja bym chcial mieszkac w górach.Góry i trekkingi to moja wielka pasja :-( A tu klops, całe zycie na zasranych równinach. Moze w maju gdzieś pojade
NIE KARMIC TROLLA
Fea
Posty: 676
Rejestracja: śr lut 02, 2005 2:05 pm

Smutnik :(

Post autor: Fea »

Jakbyś pomieszkał trochę w tych górach, zwariowałbyś. Ja lubię łażenie wzdłuż i w poprzek Karkonoszy, ale jestem zwierzę stadne, a w tej pustelni to nic, tylko żreć korzonki i pisać żywoty świętych. W góry można jeździć, ale tkwić tu całe życie to tragedia. Nawet kina nie mamy, przed paru laty zamknęli, a ostatnio dach się zawalił.
To nie offtop. Mi naprawdę z tej przyczyny smutno. O.
Nikogo nie potrzebuję, mam zęby. :>
zamtuz
Posty: 385
Rejestracja: wt sty 24, 2006 9:41 pm

Smutnik :(

Post autor: zamtuz »

Jakbyś pomieszkał trochę w tych górach, zwariowałbyś
Tak ..tyle, że szczenscia! Ty nie wiesz jakiego mam swira!!
W góry można jeździć, ale tkwić tu całe życie to tragedia
Chciałbym doświadczyć takiej tragedi. Tyle ze nie w Karkonoszach bo sa brzydkie, zdegradowane, zniszczone. Ale tez bardzo groteskowe - powinnas kumac o co mi chodzi.

Tęsknie za górami jak cholera :cry:
NIE KARMIC TROLLA
Fea
Posty: 676
Rejestracja: śr lut 02, 2005 2:05 pm

Smutnik :(

Post autor: Fea »

Chłopie, uwierz: jestem dzieckiem geografów i też mam swoje pod sufitem. Jak się tu wprowadzałam, też pękałam ze szczęścia, że góry, że lasy, przyroda, trututu, a teraz, kiedy mne ciągnie do kin, teatrów, porządnych bibliotek, wreszcie - nawet porządnych knajp, odkrywam ze smutkiem, że się uwsteczniam. I robię się aspołeczna. Poza tym uważaj, w moim mieście w mordę leją. ;)
Nikogo nie potrzebuję, mam zęby. :>
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”