Weselnik :>

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

Weselnik :>

Post autor: Kaka »

W końcu udało mi się wyruszyć do Pradoliny Wrocławskiej, zbadać teren i porobic zdjecia :D Na rowerku, jakieś 40 km wczoraj obruciłam, jedyny mankament to to ze moje kosci kulszowe tego nie wytrzymują
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

Weselnik :>

Post autor: Maugosia »

A mi odłożył sie kwas mlekowy na łydkach, po zdobyciu Skrzycznego : ) ale co tam... wycieczka była udana : )

a motywem przewdonim było: "Lubie śpiewać, lubie tańczyć, lubie zapach pomarańczy!" : ))
Obrazek
Obrazek
Shurka
Posty: 414
Rejestracja: czw mar 02, 2006 6:07 pm
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: Shurka »

Rodzice zgodzili sie na drugiego szczurka! :) Jako prezent imieninowy! :hihi:

A propo...czy ktoś pomógłby w transporcie Pusi? trasa GDAŃSK-KATOWICE/jaworzno.
Takie wstępne plany. Osoby chętne i posiadające dobre serce (nie obrażając innych ;) ) prosiłabym o kontakt. Gygy podane poniżej. tel. kom. +48889793783 lub domowy 0327511941. Bardzo prosiłabym o pomoc...
zapraszamy do naszej galeryji ;)

oraz na temat poświęcony nam
zona
Posty: 941
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 6:39 am

Weselnik :>

Post autor: zona »

Shurka, ja co prawda do Gdańska się nie wybieram, ale jeżeli zaszłaby potrzeba, to mogę przetrzymać szczurkę w Katowicach ile tylko byś potrzebowała. (W sumie mam na studiach koleżanki z Jaworzna, ale nie jestem pewna, czy któraś byłaby skłonna przewieźć szczura ten kawałek... w poniedziałek popytam.)
Shurka
Posty: 414
Rejestracja: czw mar 02, 2006 6:07 pm
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: Shurka »

zona_braunera, jeszcze sie dowiem jak to dokładnie tam będzie. Jak już napisałam powyżej:

Kod: Zaznacz cały

Takie wstępne plany
;)
Niestety mam konkurentke (Pudzianica), więc prawdopodobnie to ona pozostanie właścicielką Pusi :cry:
zapraszamy do naszej galeryji ;)

oraz na temat poświęcony nam
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: sauatka »

[quote="Shurka"]Niestety mam konkurentke (Pudzianica), więc prawdopodobnie to ona pozostanie właścicielką Pusi [/quote]

ale przeciez jeszcze tyle maluchow czeka na domek :)
zona
Posty: 941
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 6:39 am

Weselnik :>

Post autor: zona »

Shurka, napisałam post w temacie o tej albinosce, krótko - jeżeli chcesz, to jutro mógłby być u Ciebie inny albinosek z zoo z tego tematu: http://szczury.org/viewtopic.php?t=10689
Tylko napisz do Gryzaj i do Ivy, a ja bym na dworzec jutro wieczorem po nią podskoczyła. (Nie mogę mieć czwartego szczura, to chociaż mogłabym sobie tymczasowo potrzymać cudzego;)).
Shurka
Posty: 414
Rejestracja: czw mar 02, 2006 6:07 pm
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: Shurka »

zona_braunera, więc żeby nie było nie na temat, to piszę że nadal jestem wesoła i szczęśliwa, a jeśli chodzi o maleństwo, to zgadzam się i postaram się zgadać z nimi i jutro odbierzesz z łaski swojej ;)
zapraszamy do naszej galeryji ;)

oraz na temat poświęcony nam
Awatar użytkownika
Eruntale
Posty: 1089
Rejestracja: pt maja 21, 2004 1:18 pm
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: Eruntale »

ustny polski- 19/20. Pijemy! XD
"Nie jest umarłym ten, który może spoczywać wiekami
Nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"

Do what thou Wilt, but harm none
Shurka
Posty: 414
Rejestracja: czw mar 02, 2006 6:07 pm
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: Shurka »

JEST DRUUUUGI! :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: dostała imię Nusia :zakochany: podoba sie chociaż? :oops:
jej zdjęcia niebawem pojawią się na forum :hihi: zakochałam się w moich dwóch potworkach! :lol2:
zapraszamy do naszej galeryji ;)

oraz na temat poświęcony nam
Fea
Posty: 676
Rejestracja: śr lut 02, 2005 2:05 pm

Weselnik :>

Post autor: Fea »

Jestem obłędnie zdechła, ale szczęśliwa, miałam pięć pięknych dni, w perspektywie Irlandię, zakichanam po uszy i wniebowziętam po uszy, o rety rety, przed chwilą dzwonili w sprawie pracy, życie jest piękne, aaaaaaaaaaaa!!
Nikogo nie potrzebuję, mam zęby. :>
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: mazoq »

wreszcie udało mi się skontaktować ze starym kumplem :D do tego pogoda wspaniała, przesadziłam kwiatki (módlcie sie by storczyki nie pozdychały :flex: ) nakupowałam głupot i wydałam 70% tego co ma mi starczyć na życie przez następne 3 tygodnie... i sie kurde ciesze! :jezor2:

po-zy-ty-wno! trza reaggae z tego wszystkiego posłuchać, niah niah niah 8)
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

Weselnik :>

Post autor: PALATINA »

A ja kupiłam swoim suczkom frisbee i Czacie na pierwszym spacerze aż 16 razy udało sie złapać w locie!!! :lol: :lol: :lol:
Dodam, że ona pierwszy raz w zyciu frisbee widziała! ;)
Jestem dumna z mojej kudłatej bestyjki! :przytul:
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
Shurka
Posty: 414
Rejestracja: czw mar 02, 2006 6:07 pm
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: Shurka »

a ja się cieszę, że w domu wreszcie spokój! i udało mi się zrobić w końcu zdjęcia maleństw moich Kochaniutkich!
poza tym wszystko się układa, tak jak i pogoda. No normalnie pucuś glancuś :lol2:
zapraszamy do naszej galeryji ;)

oraz na temat poświęcony nam
Fea
Posty: 676
Rejestracja: śr lut 02, 2005 2:05 pm

Weselnik :>

Post autor: Fea »

Chyba trochę zaszczurzyłam Mojego Mężczyznę - miział Ronję i nosił ją na rękach. I bawił się z chłopakami. A podobno szczurów nie cierpi. Ohoho.... :)))
Nikogo nie potrzebuję, mam zęby. :>
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”