[klatka] wybór klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Venio
Posty: 152
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 9:01 pm
Kontakt:

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Venio »

[quote="Dafojne"]Venio, Jam kobieta jest jeśli nie zauważyłeś ;)[/quote]
Przepraszam madame :):) takie przyzwyczajenie ;)
Obrazek
[*] Psychol
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Fam »

... link wygasł .... wstaw jakies zdiątko :przytul:
za tęczowym mostem: Karolcia
Dafojne
Posty: 37
Rejestracja: pn cze 13, 2005 4:23 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Dafojne »

[quote="Venio"]Przepraszam madame :) :) takie przyzwyczajenie ;)[/quote]
Przeprosiny przyjęte ;)

Fam, Zrobię dzisiaj zdjęcie klatki i wrzucę wieczorem do galerii :)
Dafojne
Posty: 37
Rejestracja: pn cze 13, 2005 4:23 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Dafojne »

A oto i klatka: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ea6 ... 764dd.html
Póki co w stanie surowym jeszcze ;)

Btw... półki z pleksy będą się nadawać czy nie bardzo? Chciałam kupić specjalne plastikowe ale u mnie w zoologach niestety nie posiadają takowych(w ogóle żadnych).
FeMiNi
Posty: 99
Rejestracja: pn kwie 10, 2006 12:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: FeMiNi »

fajna klatka ;) szperam do aukcjach by dorwac cos w tym stylu :)

kilka osob mowilo ze polki mozna zrobic z deseczek do krojenia :> wiec chyba nie warto szukac po zoologach to nawet jak beda to 3 razy drozsze :>
"What I see is what I get. I have no patience. I am very self satisfied & egoistic."

['] Łata, Tośka, Tofik, Fokus, Czesio, Stitch :)
Dafojne
Posty: 37
Rejestracja: pn cze 13, 2005 4:23 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Dafojne »

[quote="FeMiNi"]fajna klatka ;) szperam do aukcjach by dorwac cos w tym stylu :)[/quote]
http://allegro.pl/item104370299_klatka_ ... ielka.html - ta sama ;)

Co do półek to czytałam o tym... ale myślałam właśnie o pleksie tylko nie wiem czy się nadaje... jak nie to na pewno wymyśli się coś innego :)
FeMiNi
Posty: 99
Rejestracja: pn kwie 10, 2006 12:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: FeMiNi »

dzieki za info ;) a jeszcze takie pytanie: jak bylo z transportem jej ? bo zary a swinoujscie to troszke km..
"What I see is what I get. I have no patience. I am very self satisfied & egoistic."

['] Łata, Tośka, Tofik, Fokus, Czesio, Stitch :)
Dafojne
Posty: 37
Rejestracja: pn cze 13, 2005 4:23 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Dafojne »

Przyszła następnego dnia po wysłaniu, cała ;)
FeMiNi
Posty: 99
Rejestracja: pn kwie 10, 2006 12:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: FeMiNi »

aha :) to moze pomysle nad nia :)
bo znalazlam jeszcze taka za 71 zl - 102x80x50 z wroclawia... tak czy siak daleko :P
"What I see is what I get. I have no patience. I am very self satisfied & egoistic."

['] Łata, Tośka, Tofik, Fokus, Czesio, Stitch :)
Dafojne
Posty: 37
Rejestracja: pn cze 13, 2005 4:23 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Dafojne »

Fajna i wielka(znalazłam ;)) ale jest do licytacji więc cena jeszcze na pewno sporo wzrośnie. Co do transportu jak widać nie ma większego znaczenia skąd jest sprzedawca(choć może to zależeć od samego sprzedawcy ;))
FeMiNi
Posty: 99
Rejestracja: pn kwie 10, 2006 12:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: FeMiNi »

Co do transportu jak widać nie ma większego znaczenia skąd jest sprzedawca
cena przesylki ma znaczenie :P
"What I see is what I get. I have no patience. I am very self satisfied & egoistic."

['] Łata, Tośka, Tofik, Fokus, Czesio, Stitch :)
Dafojne
Posty: 37
Rejestracja: pn cze 13, 2005 4:23 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Dafojne »

Najwyżej pare złotych różnicy ze względu na różnych dostawców(poczta, kurier). Ale nie ma znaczenia jak daleko mieszkasz. No chyba, że mieszkałabyś w tym samym mieście co sprzedawca żeby nie musiał wysyłać ;)
vanyija
Posty: 29
Rejestracja: pt kwie 28, 2006 2:28 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: vanyija »

a wiecie jak ja zdobylam duza klatke za mala kase? jest blisko mnie taki sklep zoologiczny, w ktorym wlasciciel trzyma zwierzaki w takich normalnych klatkach (a nie jak w wielu na takich polkach poprzedzielanych szybami a la akwarium). poszlam tam i spytalam czy nie zdarza mu sie dostawac jakis podniszczonych klatek np. wgniecionych w czasie transportu itp. a ten przemily pan wyciagnal spod lady wielka klatke i mowi ze trzymal w niej szynszyla poki ktos go nie kupil, ale ten szynszyl zdazyl troche poobgryzac dno i nie ma zaczepow laczacych kuwete z klatka i pyta czy taka moze byc. ja na to ze pewnie, dogadalismy sie i mam klatke za 15 zl :D zrobilam jedna polke z plastikowej tacy, wlozylam tam wielkiego badyla przytarganego z lasu (po drodze jakis pies za mna lecial namietnie machajac ogonem i wyciagajac mordke w strone tego badyla :jezor2: ) w taki sposob zeby Filip po nim wchodzil na polke, druga polke wlasnie robie. ogryziona kuweta w niczym nie przeszkadza (aha, oczywiscie zostala wyparzona), a zaczepy tez jakos skombinuje. i Filip bedzie mogl sie przeprowadzic :lol:
polecam sposob, najlepiej pytac w takich malych prywatnych sklepach z milymi wlascicielami ;)
Słońce świeci za darmo wariatom od lat :)
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: marchewa »

Hejka!
Z góry proszę o szybką odpowiedź, bo jeszcze mam pieniądze, a znając mnie mogą mi się rozejść niespodziewanie szybko ;)
Którą klatkę lepiej dla dwóch panienek? W perspektywie być może powiększenia stadka o jeszcze jedną lub dwie dziewczynki, ale nie jest to pewne.

Klatka 1
czy
Klatka 2
czy może
Klatka 3 ?

Dzięki z góry wszystkim za pomoc :)
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: limba »

marchewa, ja proponuje albo nr 1 albo 3.
Ja mam nr 1 dla Keksa i Imbira. Klatka jest bardzo duza, dluga i szeroka ale nie jest za wysoka (mimo to jest naprawde wielka). Polki drewniane lepiej zamienic na plastikowe np deski do krojenia.

3 jest wyzsza, ale wezsza i krotsza. Mysle ze dla babek lepsza nr 3.Panowie czesciej wola nizsze klatki bo to leniuchy ;) , babki lubia sie wspinac.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”