rejestracja

lenalove
Posty: 557
Rejestracja: wt sty 31, 2006 10:07 pm

rejestracja

Post autor: lenalove »

bez ogródek...
zauważyłam że po forum pętają się dziwne osoby nie mające nic wspólnego ze szczurami w sensie szacunku i miłości do tych zwierząt. rejestracja jest banalna i każdy może zostać użytkownikiem co z jednej strony jest fajne lecz czasem przyspaża innych o zawrót głowy... nie będę tutaj wymieniać osób ale przykładem jest dziewczyna rozmnażająca ogony i zdziwiona że obdzierają się ze skóry... no po prostu mnie to przerosło! mało tego na gg ubliżała innej użytkowniczce która odpisała na jej temat!
tak więc jestem za selekcją lub koniecznością ujawnienia swoich danych osobowych (tylko dla adminów) w celach zlokalizowania takiej osoby. rejestracja nie będzie taka prosta ale na pewno zniechęci osoby które tak naprawde nie mają nic wspólnego z tematyką forum. proszę o ropatrzenie i opinię innych użytkowników.
moje aniołeczki: Natka ['], Miszel [']- zawsze w moim serduchu
Cordel
Posty: 75
Rejestracja: pn mar 28, 2005 9:58 am

rejestracja

Post autor: Cordel »

Dane można wymyślić. Trzeba liczyć na UCZCIWOŚĆ.
lenalove
Posty: 557
Rejestracja: wt sty 31, 2006 10:07 pm

rejestracja

Post autor: lenalove »

wiedziałam że ktoś tak odpowie... ale często podawanie danych jest kłopotliwe i nie każdemu się chce...
moje aniołeczki: Natka ['], Miszel [']- zawsze w moim serduchu
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

rejestracja

Post autor: Ania »

Dane osobowe są chronione. Nie mamy prawa ich wymagać.
Ponadto - wiele osób rejestruje się tylko po to, by oddać lub adoptować zwierzę - po co utrudniać?
Jeśli ktoś będzie chciał to i tak się zarejestruje podajęc w imieniu "a", w nazwisku "b", w ulicy "c" a w nazwie miasta literę "d".
I kompletnie NIC to nie zmieni. Mało tego - każdy będzie wtedy pisał "po co? przecież to bez sensu" - i... będzie miał rację.
I nie zniechęci to osób, które nie mają nic wspólnego bo tak naprawdę - jeśli nie miałyby nic wspólnego to nie trafiłyby na toforum.
Powody innych nie muszą się pokrywać z naszymi powodami. Chęci nie muszą być naszymi chęciami. I to się nazywa demokracja.
Jest to forum publiczne i każdy ma prawo do rejestracji.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
lenalove
Posty: 557
Rejestracja: wt sty 31, 2006 10:07 pm

rejestracja

Post autor: lenalove »

zgadzam się że każdy ma prawo do rejestracji! ale w przypadku kiedy ewidentnie widać że ktoś krzywdzi zwierzaki.... to co wtedy? :drap:
moje aniołeczki: Natka ['], Miszel [']- zawsze w moim serduchu
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

rejestracja

Post autor: pomarańczowy jelcz »

No to nie przestanie ich krzywdzić przez niemożność rejestracji na forum...
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”