o wlosach i fryzurach ;)

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
kasia...123
Posty: 294
Rejestracja: pt mar 03, 2006 12:03 pm

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: kasia...123 »

Podobają mi się Twoje włosy ze zdjęć po prawej :) fajnie wyglądają te pasemka

mnie na krótkie wlosy napadło też nagle...ale z racji tego że miałam włosy do pasa to moja fryzjerka stwierdziła że będzie mnie stopniowo obcinać. Więc najpierw miałam do ramion, później mialam za uszy a później juz krótkie :D
O niebo lepiej się czuje w krótkich włosach i na razie nie planuje zapuścić...chciałabym mieć takie małe kongo na głowie, z jednej strony bym chciała mieć wygolone na czubku mały irokezik i z drugiej długie za ramie :P ale wiem że mi nie będzie pasować
klik <--- galeria moich uszatych
Velis
Posty: 234
Rejestracja: pt cze 16, 2006 7:48 am

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Velis »

Dzięki.
Viss, No różnicy trochę jest, szczegolnie kiedy widać, że zeszczuplałam na twarzy :jezor2: !
kasia...123, Wiesz, ja bym nie radziła Ci robić irokeza ;D. Potem Ci się odwidzi i zostaniesz na lodzie. :hyhy:


Edit:

a to już po 2 miesiącach od obcięcia ;P

Obrazek

Obrazek
I believe in a thing called love!
Just listen to the rhythm of my heart
There's a chance we could make it now
We'll be rocking 'til the sun goes down
kasia...123
Posty: 294
Rejestracja: pt mar 03, 2006 12:03 pm

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: kasia...123 »

nie, nie zrobie sobie takiego czegoś na głowie bo mam za pyzatą buzie i nie widzę siebie w takiej fryzurce...podoba mi się i tylko tyle :D

taka fryzura mi się też podoba
taka też chociaż nie koniecznie kolory :D hehe
klik <--- galeria moich uszatych
falka
Posty: 838
Rejestracja: pn paź 11, 2004 12:06 pm

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: falka »

Dziewczyny Wy niedobre :bije: ! Natchłyście mnie ;) Przed chwilą ciachnęłam sobie grzywę:

grzywa

Oł damn! Jak zrobię kitka to mi sterczy po bokach :P Chyba do poprawy :jezor2:
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: soho »

ow dzieki dziewczyny :oops: An & Viss to tylko pasta do zebow ;)
Viss w krotkich wlosach bardzo elegancko nie powiem ... tylko troszke usiechu na twarzy i juz dziewczyna jak malina :thumbleft:
Velis fajna fryzurka a chyba sobie taka pykne jaka podala kasia123... w lynq
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
Velis
Posty: 234
Rejestracja: pt cze 16, 2006 7:48 am

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Velis »

Falka, mi się wydaje, że za dużo włosów do tej grzywki "zmarnowalaś" . :jezor2: !
I believe in a thing called love!
Just listen to the rhythm of my heart
There's a chance we could make it now
We'll be rocking 'til the sun goes down
falka
Posty: 838
Rejestracja: pn paź 11, 2004 12:06 pm

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: falka »

[quote="Velis"]Falka, mi się wydaje, że za dużo włosów do tej grzywki "zmarnowalaś" . :jezor2: ![/quote]
Zdecydowanie tak miało być :) Tylko niestety jak zbiorę włsoy w kucyk to po bokach mam za gęsto, ale postaram się nad tym popracować ;) A włosów mi jeszcze zostało dużo, nie martw się ;)
zlotarybka18
Posty: 84
Rejestracja: czw cze 01, 2006 8:10 pm

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: zlotarybka18 »

ja jeszcze pol roku temu wygladalam tak
klik
klik
a teraz tylko grzywka doszla :D
klik
klik
Being a woman is a terribly difficult task, since it consists principally in dealing with men.
You are responsible, forever, for what you have tamedObrazek
Seidhe
Posty: 41
Rejestracja: ndz maja 14, 2006 11:06 pm
Kontakt:

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Seidhe »

dwa lata temu zapuszczałam włosy na dredziki. wcześniej miałam różne dziwne rzeczy na tej głowie, dlatego postanowiłam pójść do fryzjera, coby mi babka troche wyrównała. jak wyszłam z salonu, to nie dość, że zapłakana to jeszcze prawie łysa. babka postanowiła sobie poeksperymentować i z moich ślicznych dziwnych rzeczy na głowie które sięgły za ramiona zrobiła "bóg wie co" niesięgające nawet uszu. na dodatek mnie podgoliła. wyglądałam jak połączenie hipopotama z brontozaurem przed przemianą w kube rozpruwacza. i dopóki mi włosy nie odrosły chodziłam prawie cały czas w kapturze.
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: mazoq »

ja nie mam zdjęcia bo jestem niefotogeniczna ale mam rysunek... teraz moje włosy wyglądają mniej-więcej tak: http://www.deviantart.com/deviation/35571795/

tak, znowu sie chwali przebrzydła menda :jezor2:
Fea
Posty: 676
Rejestracja: śr lut 02, 2005 2:05 pm

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Fea »

Niech mnie ktoś powstrzyma, przed chwilą wzięłam biurowe nożyczki i oberżnęłam sobie centymetr grzywki w toalecie :D jak tak dalej pójdzie, to będę łysa...
Nikogo nie potrzebuję, mam zęby. :>
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Fatty »

Fea zostaw sobie troszkę włosów ,wszakze musisz mieć co na różowo 'farbnąć',jak gdzieś tutaj pisałaś. ;)
...ale z innej strony.. to moze być bardzo ciekawe..ja bym sie nieraz zgoliła na łyso , tylko te moje plastusiowe radary mnie powstrzymują :jezor2:
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Viss »

A mnie tez nie raz kusiło ogromnie golenie, ale jak na razie stchórzyłam. Ale zawsze o tym marzyłam.
I am not from your tribe.
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Fatty »

Skróciłam kłaczęta o jakieś 10 cm, tylko coś mnie pokusiło,aby je scieniować.No i udało się...ale tylko z jednej strony. Z drugiej wygląda to jakbym ciachnęła tasakiem w wielkiej desperacji. No to pozostaje wiązać włosy, dopóki ów kędziorek mi nie podrośnie, bo teraz to liliput z niego
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: pomarańczowy jelcz »

A do mamy przyjechała fryzjerka i właśnie siedzę z różowo (nietety, była tylko taka wpadająca w fiolet) farbą na włosach. Zobaczymy co z tego wyjdzie :twisted:
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”