muzyka

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

EmDżi
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 29, 2005 3:20 pm

muzyka

Post autor: EmDżi »

tak szczerze to się powtarzamy wszyscy bo cały czas mówimy to samo tylko zmieniamy zdania...moim zdaniem odrobina cichutkiej muzyczki im nie zaszkodzi a jeżeli ktos martwi się że jednak zaszkodzi to poprostu niech przy nich nie słucha i będzie dobrze-chyba umiemy rozpoznać w ogonkach kiedy ich cos drazni to zwracajmy uwage przy słuchaniu muzyki na nich i wtedy w ostateczności dopasujmy muzyke do ich wytrzymałości a bedzie wszytko OK...
tak ja uwarzam
Moja kochana malutka z Aniołkami lata :(:(
Athrin Szara
Posty: 3
Rejestracja: pt lis 11, 2005 8:52 pm

muzyka

Post autor: Athrin Szara »

mój Edgar od początku był w pokoju, gdzie leciała muzyka, i się przyzwyczaił, że nic już sobie z tego nie robi... :)
FeMiNi
Posty: 99
Rejestracja: pn kwie 10, 2006 12:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

muzyka

Post autor: FeMiNi »

odkopuje- a ja zauwazylam ze jak jakas muzyka leci to raczej nic sobie z tego nie robia...
ale jak Tofik uslyszy dzwiek gitary to po prostu nie ten sam szczurek. kladzie sie w aktualnym miejscu ( lub wspina sie wyzej i wtedy kladzie) patrzy sie w strone grajacego i slucha... widok przesliczny.. gitara strasznie je uspakaja, szczegolnie z wieczora :)
"What I see is what I get. I have no patience. I am very self satisfied & egoistic."

['] Łata, Tośka, Tofik, Fokus, Czesio, Stitch :)
noxx
Posty: 9
Rejestracja: wt maja 30, 2006 4:07 pm

muzyka

Post autor: noxx »

Ja nie wiem jak moja szczurcia reaguje na muzykę :)
Jest w innym pokoju...
Ciekawe jak by zareagowała gdybym jej puścił "SoAD Fuck the system" :twisted: :evil:
Frania u mnie od 29 Maja 2006
Velis
Posty: 234
Rejestracja: pt cze 16, 2006 7:48 am

muzyka

Post autor: Velis »

Moje naokrągło (dzięki mnie :hihi: ) słuchają Goyi :D. No i mojego żępolenia przy tym :hyhy: .
I believe in a thing called love!
Just listen to the rhythm of my heart
There's a chance we could make it now
We'll be rocking 'til the sun goes down
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

muzyka

Post autor: mazoq »

hmmm FeMiNi, coś w tym jest ;) jak czasem lubię sobie pobrzdąkać na mojej hiszpance to moje babole nasłuchują z zachwytem (mimo że moje umiejętności ograniczają się do jednej wyuczonej piosenki i kilku koślawych riffów :hyhy: ) może to jakieś określone uspokajające częstotliwości?

z resztą jak śpiewam to też się uspokajają.... dobrze że umiem śpiewać :hyhy: bo drę się ostatnio aż zbyt często
martynka
Posty: 10
Rejestracja: czw cze 22, 2006 10:47 pm

muzyka

Post autor: martynka »

moja szczurcia uwielbia każdą muzykę :D:D jak lata po biurku i ściszam muzyczkę to siada bliżej głośników i zasypia :D ona jest nienormalna :jezor2:
w TV- nienawidziłam. u kumpeli- polubiłam. w sklepie- podziwiałam. w domu- zakochałam się.

"Jesteś odpowiedzialny za to, co oswoiłeś..."- Antoine De Saint Exupery "Mały Książę"
Wiktoria
Posty: 118
Rejestracja: wt lut 07, 2006 5:09 pm
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

muzyka

Post autor: Wiktoria »

Moim szczurasom nie przeszkadza muzyka. Słucham sobie czasami cicho.
FeMiNi
Posty: 99
Rejestracja: pn kwie 10, 2006 12:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

muzyka

Post autor: FeMiNi »

[quote="mazoq"]z resztą jak śpiewam to też się uspokajają...[/quote]
no wlasnie to tez zauwazylam, tylko ze piosenki musza byc spokojne i nastrojowe :P inne im nie pasuja :P jak z moich obserwacji wyszlo to najbardziej 'wsluchuja sie' w "Szczesliwej drogi juz czas" :P
"What I see is what I get. I have no patience. I am very self satisfied & egoistic."

['] Łata, Tośka, Tofik, Fokus, Czesio, Stitch :)
damian2408
Posty: 7
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 5:16 pm

muzyka

Post autor: damian2408 »

Moje szczurki,gdy w domu leci głośno muzyka,nic sobie z tego nie robią.Kiedy gram na gitarze odrazu podbiegają go kratek i nasłuchują...wygląda to cudownie ;)
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 13
Rejestracja: sob lip 22, 2006 8:12 pm
Lokalizacja: krakow
Kontakt:

muzyka

Post autor: lipton »

[quote="Baron"]Ja słucham Reggae i moje bardzo to lubią ( chyba) a najbardziej Baron wtedy przychodzi bliżej i słucha( troche to dziwne) ale sie ciesze że mam z kim posłuchać Boba Marleya :P[/quote] ba, mój to po bobie nawet imie odziedziczył. ;)
Awatar użytkownika
maggie
Posty: 223
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 9:43 am
Lokalizacja: pod Poznaniem

muzyka

Post autor: maggie »

Mojemu ogonowi nie przeszkadza nic-przy radiu zasypia a nawet w czasie gry na gitarze lubi na nią wchodzić... :zakochany:
Obrazek
Od lewej:Maggie['],Pestka['],Mela['],Kropka :)
Maggie[']-moje słońce ;( (20.07.07r.)
Pestka[']-moje serduszko ;( (29.04.08r.)
Mela[']-moja siostra (10.12.08r.)
Pająk713
Posty: 1
Rejestracja: ndz wrz 03, 2006 10:59 pm

muzyka

Post autor: Pająk713 »

Ogon i Tramp kochają Radiohead, Comę i myslovitz :] Mało tego, potrafią spac nawet przy SoaDzie :] Podejrzewam, że to dlatego, że w moim domu rzadko bywa naprawdę cicho, a muzyka gra na okrągło :]
Bieg w podskokach - Ogon znów chce być tarmoszony?? :]
Awatar użytkownika
szymek18
Posty: 190
Rejestracja: śr cze 28, 2006 4:44 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

muzyka

Post autor: szymek18 »

[quote="Pająk713"]Podejrzewam, że to dlatego, że w moim domu rzadko bywa naprawdę cicho, a muzyka gra na okrągło :][/quote]

Weż pod uwagę fakt, że szczury mają wrażliwe uszy. Głośna muzyka może im zaszkodzić.
Ash nazg durbatulûluk, ash nazg gimbatul,
ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.
pesa
Posty: 132
Rejestracja: wt sie 22, 2006 11:08 am

muzyka

Post autor: pesa »

[quote="Pająk713"]Radiohead, Comę i myslovitz [/quote] Pająku713 skąd ja to znam..moja Staffciunia lubiła jeszcze Pearl Jam a w ostatnich tygodniach życia rozpieszczałam Ją Paradise Lost i muzyką z "ostatniego mohikanina"..taaak bardzo mi Jej barkuje, ale była wytrwałym i wiernym słuchaczem;)
Ostatnio zmieniony wt wrz 05, 2006 7:36 am przez pesa, łącznie zmieniany 1 raz.
"cannot find the comfort in this world"
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”