Tika i Riva:((((((((((((((((

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Tika i Riva:((((((((((((((((

Post autor: marchewa »

Dla małych aniołków... Tika [']... Riva [']...

Livonia, współczuję, że będziesz musiała żyć ze świadomością tego, co zrobiłaś...
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Awatar użytkownika
Zirrael
Posty: 1347
Rejestracja: wt paź 04, 2005 1:12 pm
Lokalizacja: Warszawa

Tika i Riva:((((((((((((((((

Post autor: Zirrael »

[']['][']...
Obrazek
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

Tika i Riva:((((((((((((((((

Post autor: Ayumi »

['][']
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
tygrys1985
Posty: 615
Rejestracja: wt cze 06, 2006 10:09 pm

Tika i Riva:((((((((((((((((

Post autor: tygrys1985 »

[']['][']...biedactwa ;(
na przyszłość mam nadzieje ze to będzie nauczka dla Ciebie i innych!!
zbliża się powoli zima, w takich warunkach też nie wolno zostawiać pupilków... i wierzcie, ani klima ani ogrzewanie nic nie pomogą...
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

Tika i Riva:((((((((((((((((

Post autor: Livonia »

tygrys.... co mi po takiej nauczce jak moich babek juz nie ma;(((((((((moze dla innych tak. nawet przez glowe mi nie rpzeszlo ze one sa az takie delikatne zreszta ja takich kobiet juz nigdzie nie znajde fakt mloda niszczyla wszystko byla czasem nieznosna ale to byla moja Riva i moja kochana poczciwa Tika;(((((((((((((((((( obydwie wziete z forum;(paradoks dlaczego nie moge cofnac czasu.............................................................................................................................................................
LuLu w twoich slowach jest tak wiele prawdy ze az dlawi
najstraszliwsze sa tragedie kotyjm mozna bylo zapobiec.......... i nigdy nie mozna sobie wybaczyc takiego bledu:(
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Tika i Riva:((((((((((((((((

Post autor: limba »

Straszna tragedia... :cry:
['][']['] dla anioleczkow...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

Tika i Riva:((((((((((((((((

Post autor: mataforgana »

a tak niedawno był niemal identyczny temat w Odeszły...
:-(

...sama kilka dni temu zostawiłam stado w samochodzie, wprawdzie na zewnątrz było zupełnie zimno, a ogony zostały same tylko kilka minut, a i tak biegłam do nich spowrotem jak szalona...

dla ogonków... ['] [']...
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Tika i Riva:((((((((((((((((

Post autor: ESTI »

Dla malych aniolkow
Obrazek
Obrazek
zjawa
Posty: 181
Rejestracja: wt mar 01, 2005 11:51 pm

Tika i Riva:((((((((((((((((

Post autor: zjawa »

Rok temu jakaś kobieta w Polsce to samo zrobiła ze swoimi malutkimi dziećmi śpiącymi w fotelikach - poszła po zakupy... Jest współczucie dla niej, ale nie zmienia to faktu, że słusznie została oskarżona o nieumyślne spowodowanie śmierci...

Tak jak robią kampanie informacyjne, żeby nie skakali na główkę do wody, kiedy nie wiedzą co jest pod powierzchnią, to i przydałaby się na pewno kampania o nie zostawianiu żywych istot w samochodach, czy innych miejscach narażonych na wysokie temperatury (niskie też) ...

A też sobie pomyślałam, że istnieje nadzieja, że dzięki takim tragicznym wypadkom jak ten, co niektóre młode kobiety z tego forum będą naprawdę uważały na swoje dzieci i inne istoty, za które są odpowiedzialne...

Bardzo współczuje całej trójce :((((
dla ogonków [*]
Awatar użytkownika
jadenit
Posty: 132
Rejestracja: wt wrz 28, 2004 9:57 pm
Lokalizacja: Wrocław

Tika i Riva:((((((((((((((((

Post autor: jadenit »

Straszne :cry:
dla Twoich ogonków [']

Wiesz, smutek w sercu pozostanie ale czas leczy rany.
Odeszły: Iskierka, Gacek, Pudzianek, Mycha, Heniek, Hektor, Laufer, Lorien, Skoczek
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

Tika i Riva:((((((((((((((((

Post autor: Livonia »

dzisiaj sie przebudzilam i pierwsze co chcialam powiedziec przez sen mojemu chlopakowi "wypusc szczury" bo tak zawsze robimy ale przypomnialo mi sie ze ich juz nie ma;((((( potem robialm sniadanie chcialam sie podzielic bialym serem z kanapki i juz prawie poszlam do klatki. Takie cholerne przywzyczajenia nie daja o nich zapomniec. Moj facet wielki niegdys przeciwnik szczurow co tiki nawet jak ja dostalam nie chcial dotykac plakal wczeoraj ze mna caly wieczor, a teraz prosi mnie zebysmy wzieli nowego szczura. nie wiem co robic bo nikt mi ich nie zastapi:((((((((((((((((
Awatar użytkownika
AngelsDream
Posty: 1069
Rejestracja: sob gru 11, 2004 11:38 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Tika i Riva:((((((((((((((((

Post autor: AngelsDream »

Zastąpić się nie da żywej istoty, bo każda jest wyjątkowa. mozna jednak kochac kolejne, tylko już bardziej odpowiedzialnie - udowodnic sobie i innym, że zasluzylo sie na szanse i nigdy nie zapominac o bledach.
Wyjątki i dwa psy.
falka
Posty: 838
Rejestracja: pn paź 11, 2004 12:06 pm

Tika i Riva:((((((((((((((((

Post autor: falka »

['] [']
Korlis
Posty: 769
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 7:39 am

Tika i Riva:((((((((((((((((

Post autor: Korlis »

dla kruszynek: :cry: ['] [']
:P
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

Tika i Riva:((((((((((((((((

Post autor: Nisia »

[quote="zjawa"]Tak jak robią kampanie informacyjne, żeby nie skakali na główkę do wody, kiedy nie wiedzą co jest pod powierzchnią, to i przydałaby się na pewno kampania o nie zostawianiu żywych istot w samochodach, czy innych miejscach narażonych na wysokie temperatury (niskie też)[/quote]
Gazeta Mieszkaniec (Grochów, Rembertów, Anin - dalej nie pamiętam) już od dawna taką kampanię prowadzi. Ale szkoda, ze tylko ona.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”