[Akcesoria] drabinka z kolowrotka

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
cherokee
Posty: 68
Rejestracja: pn lut 20, 2006 8:02 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[Akcesoria] drabinka z kolowrotka

Post autor: cherokee »

Jakis czas temu nabylem droga kupna via allegro piekna, duza klatke... w klateczce byl kolowrotek z ktorym przez dluzszy czas nie wiedzialem co zrobic i lezal gdzies w domu... Z owego kolowrotka powstala piekna drabinka dla szczurasow do wchodzenia i wychodzenia z klatki. A drabinke taka tworzymy, przez rozciecie spawu w kole, oderwanie mocowan kolowrotka, wyprostowanie owego kolowrotka (mozna pomoc sobie narzedziami), zagiecie koncowek drutu (jest gruby wiec kombinerki jak najbardziej potrzebne). Drabinka sprawdza sie znakomicie i natychmiast zostala zaadaptowana przez ogony.
Pozdrawiam Sun
AmericanIdiot
Posty: 261
Rejestracja: pt lip 28, 2006 8:01 pm

[Akcesoria] drabinka z kolowrotka

Post autor: AmericanIdiot »

fajny pomysł :P Ale u mnie kołowrotek został wykorzystany jako posłanie (zaznaczę że nie jest zabudowany) :P
"Jedynym dowodem na to że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to że się z nami nie kontaktuje" :D

"Wielkośc narodu i jego postęp moralny można poznac po tym w jaki sposób obchodzi się ze swoimi zwierzętami"

Za Tęczowym Mostem: Stef ['], Karmel ['], Pusio ['], Markiz [']
nefretete
Posty: 244
Rejestracja: śr lip 05, 2006 9:33 pm

[Akcesoria] drabinka z kolowrotka

Post autor: nefretete »

cherokee fotki, fotki
nefretete
Elbereth
Posty: 569
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 4:13 pm

[Akcesoria] drabinka z kolowrotka

Post autor: Elbereth »

A ja mam plastikowy kołowrotek po śp. chomiku :-( .

Przyłączam się do nefretete. cherokee, fotki, fotki, dużo fotek!
Szczury są okropne. Uciekają, włażą w miejsca, z których nie można ich wydostać, gryzą swojego właściciela i jego rzeczy, grzebią w doniczkach i wspinają się na rośliny w nich rosnące, załatwiają się gdzie popadnie, urządzają sobie spiżarnię w moim łóżku i w ogóle są paskudne. Ale mimo wszystko mam już osiem i chcę dziewiątego 8) (szczerość wobec siebie ponad wszystko. GMR jest nieuleczalne i trzeba to wreszcie przyjąć do wiadomości 8) ).
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Akcesoria] drabinka z kolowrotka

Post autor: PALATINA »

Tez mam dwa kołowrotki po chomiczkach, a potem po myszkach, ale plastikowe. Raczej do niczego mi sie nie przydaja, bo są za małe na szczurze posłanko.
Metalowy tez gdzieś miałam, ale nie wpadłam na rozebranie go.

FOTKI prosimy!!! 8)
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
cherokee
Posty: 68
Rejestracja: pn lut 20, 2006 8:02 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[Akcesoria] drabinka z kolowrotka

Post autor: cherokee »

Na fotki z produkcji drabinki za pozno, ale postaram sie umiescic fotki gotowej drabinki, jednak od razu mowie iz wszystkie sprzety do robienia zdjec mi wziely i wysiadly. Foty beda robione telefonem albo kamera internetowa... zalezy co bedzie lepiej wygladac... postaram sie jeszcze dzisiaj lub jutro.
Pozdrawiam Sun
cherokee
Posty: 68
Rejestracja: pn lut 20, 2006 8:02 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[Akcesoria] drabinka z kolowrotka

Post autor: cherokee »

A oto i zdjecia:

http://szczury.org/album_page.php?pic_id=6910
http://szczury.org/album_page.php?pic_id=6911
http://szczury.org/album_page.php?pic_id=6912

jakosc nienajlepsza, ale pewnie zobaczycie co nalezy z tymi kolowrotkami zrobic :) :) :)
Pozdrawiam Sun
Awatar użytkownika
neta
Posty: 165
Rejestracja: pn lut 27, 2006 6:47 pm
Lokalizacja: Poznań

[Akcesoria] drabinka z kolowrotka

Post autor: neta »

dłuuuuuugaaa ta drabinak :D
AmericanIdiot
Posty: 261
Rejestracja: pt lip 28, 2006 8:01 pm

[Akcesoria] drabinka z kolowrotka

Post autor: AmericanIdiot »

no, no jestem pod wrażeniem :D Wygląda to świetnie ;) tak aporopo to długa ta drabinka :D Fajna, ładnie zrobiona ;)
Gratuluję pomysłu :D
"Jedynym dowodem na to że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to że się z nami nie kontaktuje" :D

"Wielkośc narodu i jego postęp moralny można poznac po tym w jaki sposób obchodzi się ze swoimi zwierzętami"

Za Tęczowym Mostem: Stef ['], Karmel ['], Pusio ['], Markiz [']
Asiulka
Posty: 133
Rejestracja: czw maja 04, 2006 12:54 pm
Kontakt:

[Akcesoria] drabinka z kolowrotka

Post autor: Asiulka »

Super ta drabinka. Szkoda ze ja nie mam takiego kołowrotka, bo moje szczury nie maja jak schodzić na ziemię z klatki. Muszę coś wymyśleć.
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

[Akcesoria] drabinka z kolowrotka

Post autor: jokada »

ja tez kiedyś w podobny sposób kołowrotek wykorzystałam
kawałek robi za waską półeczkę
taki 'spocznik' przy wchodzeniu między pietrami klatki

podziwiam że udało ci sie wygiac prety (zagiac koncówki)
u mnie sie to łamało...
Awatar użytkownika
maggie
Posty: 223
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 9:43 am
Lokalizacja: pod Poznaniem

[Akcesoria] drabinka z kolowrotka

Post autor: maggie »

Drabinka super jaka ładnie wykończona! :)
Obrazek
Od lewej:Maggie['],Pestka['],Mela['],Kropka :)
Maggie[']-moje słońce ;( (20.07.07r.)
Pestka[']-moje serduszko ;( (29.04.08r.)
Mela[']-moja siostra (10.12.08r.)
Elbereth
Posty: 569
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 4:13 pm

[Akcesoria] drabinka z kolowrotka

Post autor: Elbereth »

Suuuper :D ...
Szczury są okropne. Uciekają, włażą w miejsca, z których nie można ich wydostać, gryzą swojego właściciela i jego rzeczy, grzebią w doniczkach i wspinają się na rośliny w nich rosnące, załatwiają się gdzie popadnie, urządzają sobie spiżarnię w moim łóżku i w ogóle są paskudne. Ale mimo wszystko mam już osiem i chcę dziewiątego 8) (szczerość wobec siebie ponad wszystko. GMR jest nieuleczalne i trzeba to wreszcie przyjąć do wiadomości 8) ).
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

[Akcesoria] drabinka z kolowrotka

Post autor: Viss »

Ja tez wpadlam na pomysl, zeby taki duzy kolowrotek wyprostowac, ale w trakcie niestety sie polamal. Nie wydaje mi sie, zeby to byl brak moich umiejetnosci, bo majsterkowac uwielbiam od urodzenia i jestem "obyta", wiec to chyba kwestia kiepskiego materialu. W ogole podziwiam cherokee, twoje rekodzielo, bo ja nie mialabym chyba sily wyprostowac az tak idealnie czegos co bylo kolem. A poza tym to dziwie sie, ze prety sie nie poodrywaly. U mnie od razu czesc sie oderwala.
I am not from your tribe.
Awatar użytkownika
szymek18
Posty: 190
Rejestracja: śr cze 28, 2006 4:44 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

[Akcesoria] drabinka z kolowrotka

Post autor: szymek18 »

Ta drabinka to fajny pomysł. Będe musiał nad taką pomyśleć bo dziewczynom ciężko jest wyjść z szynszylówki. :hihi:
Ash nazg durbatulûluk, ash nazg gimbatul,
ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”