[Akcesoria] - Hamak

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: jokada »

szycie i wymyślanie nowych modeli - fajna sprawa ;)
ja chyba moim jakies moje cudo wstawie - choć mam wrazenie że wieczorem będzie juz jego połowa....
nie szanuja hamaków, nie szanują...
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: Fatty »

[quote="LuLu"]jak tak ogladam te wszystkie fotki i ogladam i moze niedlugo sama cos uszyje [/quote]
ja też,ja też ..jedynie obawiam się,że moje szycie hamaka skończy się tak jak zwykle : okraszę to soczystymi przekleństwami i warcząc rzucę gdzieś w kąt ;)

I tak się zastanawiam, czy te hamaczki sa czymś "wypchane" od środka ?
Jam totalny laik w dziedzinie szycia, bo nerwy nie pozwalały mi na zagłębienie się w tej sztuce, więc proszę o wyrozumiałosć ;)
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: PALATINA »

Moje nie są niczym wypchane. Tylko jedna warstwa pozszywanych polarków, a druga bawełniana.

Ja mam jeszcze ochotę na mnóstwo hamaczków, ale czekam na dostawę kolorowych szmatek, a poza tym musze sie uczyć do sesji poprawkowej... :?
Im bardziej mam się uczyc, tym więcej hamaczków mi powstaje w głowie i część w realu ;)
Boże, żeby tylko mieć maszyne do szycia, bo moje palce długo nie pociągną... :|

PS. Boje się, że gdy nie będę się zmuszać do nauki, szycie hamaczków przestanie mnie pociągać. Nauka zawsze motywuje mnie do robienia czegos zupełnie innego! :jezor2: Kiedyś przed kolokwium myłam w nocy okna!! 8)
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
Matylda
Posty: 526
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:41 pm

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: Matylda »

Ja niestety tez, gdy powinnam sie uczyc zaczynam szyc hamaki, namioty itp.
Teraz postanowilam uszyc namiocik dla moich dziewuch, juz nawet kupilam czerwony polar(zeby sie oddznaczaly :zakochany: no i zeby ich nikt nie zauroczyl :hihi: ), ciekawe co mi z tego wyjdzie :lol:
POSZUKUJE OSOBY KTORA ODBIERZE SZCZURKA Z POCIAGU I GO PRZENOCUJE (wiecej informacji w ssa)
Awatar użytkownika
szymek18
Posty: 190
Rejestracja: śr cze 28, 2006 4:44 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: szymek18 »

Też wziołem sie za hamak. Nie wiem tylko czy dziewczyny go nie zeżreją :D
Ash nazg durbatulûluk, ash nazg gimbatul,
ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.
vipszczur
Posty: 94
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 12:05 pm

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: vipszczur »

ja dzis ide z dziadkiem poprzycinać odpowiadnio jedną klatke i polke i mysle ze juz jutro albo ejscze dzisiaj zrobie moim szczurkom hamaczek
Obrazek
Awatar użytkownika
szymek18
Posty: 190
Rejestracja: śr cze 28, 2006 4:44 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: szymek18 »

Zrobiłem ale to prowizorka. Jak narazie sie dziewczyny nie dorwały i w miarę dobrze zniosły przemeblowanie. Jednak będę musiał ten hamak dopracować. A może uszyje nowy... tylko będe musiał rąbnąć mamie prześcieradło stare :D
Ash nazg durbatulûluk, ash nazg gimbatul,
ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: Lulu »

Temat podzielony, dalsza czesc dotyczaca rozmnazania znajduje sie tu: >>KLIK<<.
Ostatnio zmieniony ndz wrz 03, 2006 11:49 am przez Lulu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sileas
Posty: 456
Rejestracja: czw sie 10, 2006 1:12 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: Sileas »

Ja zrobiłam ostatnio szczurkom hamaczek, z takiego małego ręczniczka dla gości.. Brzegi już poobżerały, ale mniejsza - bo w zasadzie złożyłam równo w pół i zszyłam dwa boki, a po zawieszeniu nawet wyszło że ta górna część jest nieco bardziej wysunięta i szczurkom ciężko wejść do środka..

Jak Wy robicie swoje dwuwarstwowe hamaczki z wejściem to ile mniej więcej zostawiacie tej dolnej warstwy na wygodne wejście dla szczurka? ;)
Za TM ['] : Silje (25.12.2006 - 25.01.2008), Iris (14.07.2006 - 02.09.2008), Wolke (14.07.2006 - 25.08.2008), Shivia (ok. 14.07.2006 - 18.09.2008)
Martolina
Posty: 114
Rejestracja: ndz cze 12, 2005 7:08 pm

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: Martolina »

Ja mam w planie zrobienie dla moich chłopaków hamak z mojego starego kaptura od kurtki :lol: jest w nim futerko więc napewno będzie im ciepło. Dziś zamontuje, ciekawe czy im sie spodoba ;)
Juni
Posty: 534
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 11:01 am

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: Juni »

Moja ma hamak zrobiony ze starej takiej milutkiej spódniczki :PP i to jest tak fajnie złożone na pół zszyte dwa boki ale w ten sposób, że ma wejście. Po prosty przy zszywaniu nie leżało to równo tylko to od góry byo trochę krótsze. jedyny problem to to, że taki dziwny mi jeden róg wyszedł :jezor2: ale i tAk jest fajnie. I na górze jest podwiązane do klatki w jednym miejscu tak, że ciura może wejść do środka ale jak chce to może usiąść na górze :)
Dyrekcja ZOO ogłasza:
Prosimy nie karmić Trolli!
Sezon polowań na Trolle rozpoczęty! 8)


***
Awatar użytkownika
szymek18
Posty: 190
Rejestracja: śr cze 28, 2006 4:44 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: szymek18 »

Przerobiłem ten hamak na coś w rodzaju worka zaczepionego za 4 rogi. I sukces bo po 2 dniach Chili jako pierwsza sama bez przymusu do niego wchodzi. Cierpliwość to najlepszy sposób na przyzwyczajanie i oswajanie szczurasków :D:D :hihi:
Ash nazg durbatulûluk, ash nazg gimbatul,
ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.
Martolina
Posty: 114
Rejestracja: ndz cze 12, 2005 7:08 pm

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: Martolina »

A więc zamontowałam kaptur, no i chłopaki odrazu doń weszły :hyhy: bardzo im się podoba!!! nic dziwnego kaptur jest podszyty miluchnym futerkiem :lol: jak ja kocham te moje stwory :zakochany: Idą spać :zakochany:
Awatar użytkownika
szymek18
Posty: 190
Rejestracja: śr cze 28, 2006 4:44 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: szymek18 »

Słodko Chili już sypia w hamaku. Kupiłem też koszyk to odrazu do niego wskoczyły wszystkie naraz :D
Ash nazg durbatulûluk, ash nazg gimbatul,
ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.
zebra
Posty: 274
Rejestracja: śr paź 11, 2006 3:45 pm

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: zebra »

Mam pytanie: jak oduczyć robienia kupy w hamaku? Jedna z moich dziewczynek zaczęła tam się notorycznie załatwiać :?
Zonia[*] Shadow[*] I will always love you...

with me: Salsa Samba Azucar Neya Billy Ella Sarah Dakota Georgia!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”